28 Nisan , 2024, 07:54:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamilelikte korku...

Başlatan Sır_Çiçegi, 01 Haziran , 2012, 17:10:53

« önceki - sonraki »

Nezo

Böyle Şeyleri Konuşur Durur Aklınıza Getirir Durusanız Alasını Bil Görür Korkarsınız Relax Olun Accık Bişi Olmaz. Sende Özlem Gece Rüyanda Bi Hayvanı Görünce Hocaya Mı Gidiliyo Bacım. Şaşırmayınnnn Bilimsel Yaklaşın Accık Ruhani Değil. Kendi Psikolojinizi Kendiniz Bozuyonuz Vesselam Haa.  :caca:

mavişim80

herkesin bakış açışı yasadıkları farklıı...ben sadece gördüğm bi rüyadan bahsetim detayını anlatmadım ki gerekte yok.sen böyle düşünüyor olabilirsin senin görüşün.herseye bilimsel yaşlaşamazsın.bunları inanıp inanmamak size kalmıs.psikolojimi bugune kadar bozmadım.aklıma aslada böyle birşey getirmedim....         

Nezo

Herkes Fikrini Beyan Ediyor Arkadaşım Ne İstersen Onu Yaparsın Allah Allah İstersen Okunmuş Suda Yat  :wave:

mavişim80

sen yatmışsın belli faydası olmuş ki öneriyorsun.         

muhribe

özlemcim, mutlaka bulunduğun ortamlara besmele çekerek gir canım..

mesela bir odaya mı gireceksin, besmele getir. ya da yatağa.. hatta banyoda bile içinden besmele çek.. o ortamda bulunan kötü niyetli varlıkları kovar besmele. ben hamileyken alıştım, şimdi oğlumu yatıracağım ya da banyo yaptıracağım zaman mutlaka besmele çekerim..  :icon_thumright:

Nezo

Hey Allahım Çifter Çifter Gönderiyorsun...

mavişim80

cok cekerim canım.elimden geldiği kadarda aggzımdan düşürmemeye calısıyorum.ama bilirsin bu zamanlarda böyle korkmalar tedirgünlikler cok olurmuş...sadece sabahları cok erken uyanır oldum okadar......   

tek tek yetmiyor   :aferin:     
:aferin: :aferin:

muhribe

hamileyken korkmalar çok normal canım, hormonlar normalden çok farklı çalışıyor. bilinç altımız da etkileniyor doğal olarak. ayet-el kürsi ve felak-nas sureleri bu işin tılsımı canım. yüreğin daraldığında bol bol oku..

Nez, çifter çifter derken kimi kastettin?

mavişim80

allah razıolsun canım bak ne vardı aklımda diyorum.bitürlü gelmemişti.felak-nas bunu bilirdim insan işte bi anda dalıyor ...evet canım.yoksa hamdolsun bi sıkıntımız yok :)..allah razıolsun canım.sayende bi bilgi daha almıs oldum..         

muhribe

Allah senden de razı olsun tatlım  :amin:

bu arada bebeğin çok yeni, takip ediyorum yazdıklarını  :love9: sağlıkla kucağına aldığın günleri de takip ederim inş  :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: doruk38 - 02 Haziran , 2012, 12:40:10
kızlar aynısı bende de var. geceleri korkarak uyanmıyorum ama devamlı bebeğimle ilgili kötü kötü rüyalar görüyorum. anlatmaya dilim bile varmıyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah yardımcımız olsun  :amin:

canım doğum yaklaştıkça  kabuslar artıyor.doğum korkusu, bebeğin sağlığı hakkında endişeler yüzünden görülüyor... ben de  son hafta doğum yaptığımı nur topu gibi  bir maymunumun olduğunu görmüştüm :toothy10: :toothy10: :toothy10: korkuya gelince o bende de vardı çizgi filmdeki hayaletlerden bile korkuyordum... o da hormonların etkisi herhalde... :ehi: :ehi:

korkmayın yanınızda ben varım sizi korurum :k06: :k06: :k06:

mavişim80

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2012, 16:43:43
Allah senden de razı olsun tatlım  :amin:

bu arada bebeğin çok yeni, takip ediyorum yazdıklarını  :love9: sağlıkla kucağına aldığın günleri de takip ederim inş  :amin: :amin: :amin:

amin canım sağolasın.cok yeniyiz ondan belkide korkumuzz..pek konusmamaya calısyorum nazar değmesin die birazdaha büyümesini bekliyorumm     

Nezo

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2012, 16:40:18
hamileyken korkmalar çok normal canım, hormonlar normalden çok farklı çalışıyor. bilinç altımız da etkileniyor doğal olarak. ayet-el kürsi ve felak-nas sureleri bu işin tılsımı canım. yüreğin daraldığında bol bol oku..

Nez, çifter çifter derken kimi kastettin?

Seni Değil Betül

elfo

kızlar sanırım çok normal şeyler yaşıyorsunuz benim çok yakın arkadaşım söylemişti sürekli kötü rüya görüyorum hatta gördüğüm rüyalardan tüm günüm kötü geçiyor demişti. rüyamda hep bebeğimi kaybettiğimi görüyorum demişti dün bebeği dünyaya geldi  :love9:  :love9: Allah yardımcınız olsun. o arkadaşım hamileliği boyunca bir kere Kur'an hatim etti. betülün dediği gibi sürekli besmele çekin, okuyun ve okutturun kendinizi  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

iklima

Rüya görmuyorum ama herşeyden korkar oldum.uykumda ses duysam sıçrayip uyanıyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!