29 Nisan , 2024, 11:54:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kürtaj ve Sezeryan Cinayettir Açıklaması !!!

Başlatan _deniz_, 01 Haziran , 2012, 11:50:17

« önceki - sonraki »

Demet_dk

BİDE CÜMLE KURMUŞ

BEN TAMAMEN DESTEKLİYORUM BU KARARI

ÖNCE GEL SEN DESTEKLEDİĞİN KARAR HAKKIN Bİ FİKİR YÜRÜT YORUMLARA KARŞILIK VER
AMA SENİN AMACIN BAŞKA BURDA BİZİMLE LAF KAVGASI YAPMAYA YELTENİYOSUN

EZBER CÜMLELERLE BU İŞİ YAPAMAZSIN KAÇAK

muhribe

kızlar sakin olun..

herkesin farklı görüşleri olabilir ama üzülerek görüyorum ki farklılıklar bizi birbirimize düşman kılıyor  :-\

bırakın herkes istediği gibi düşünsün ve daha önemlisi ifade edebilsin.

°•.ℓανιηуα.•°

işte betül insanları özgür bırakıp farklı görüşlere saygı duymadıklarından herkesi bi kılıfa koymaya çalıştıkları için bu tartışmalar oluyor... cemaattensen her işin göörülür mesela. ama değilsen vay haline..

farklılıklarla insanlar birbirine düşman edildi...

eskiden ülkemde türbanlı açık ayrımı yoktu ama bu şekilde gündeme getirdiler, sanki memelkette sorun kalmadı gibi ağızlarında sakız ettiler. ikilik oldu.

öğretmene itibar bırakmadılar. memur ile işçiyi biribirine düşürdüler.

toplumda her kesim insan var ve her kesimden insan birbirine düşman edildi. her şeyi çok güzel kullandılar.

bence burda da böyle tartışmaların olması gayet normal  ;)

muhribe

canım siyaset dili düzelecekse halkın bu yöndeki baskısı ile düzelecek. ben de siyasi liderler arasındaki ağız bozukluğundan ve farklı fikirlere tahammülsüzlükten şikayetçiyim ama benzer bir uygulamayı kendi hayatlarımızda icra edersek siyasileri eleştirme ve daha önemlisi onları düzelmeye çağırma konusundaki tutumumuz haklılığını kaybedecek.

forumun bu sayfasını çok önemli buluyorum çünkü insanlar farklı konularda görüş paylaşıyorlar, eleştirilerini açık yüreklilikle dile getiriyorlar. ama işin içine hakaret ve sen-bencilik girince tadı kaçıyor maalesef. az önceki tartışmayı için burkularak izledim. keşke fikrimizi savunurken karşıt gruba da yaşama şansı versek..

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Haziran , 2012, 15:38:17
canım siyaset dili düzelecekse halkın bu yöndeki baskısı ile düzelecek. ben de siyasi liderler arasındaki ağız bozukluğundan ve farklı fikirlere tahammülsüzlükten şikayetçiyim ama benzer bir uygulamayı kendi hayatlarımızda icra edersek siyasileri eleştirme ve daha önemlisi onları düzelmeye çağırma konusundaki tutumumuz haklılığını kaybedecek.

forumun bu sayfasını çok önemli buluyorum çünkü insanlar farklı konularda görüş paylaşıyorlar, eleştirilerini açık yüreklilikle dile getiriyorlar. ama işin içine hakaret ve sen-bencilik girince tadı kaçıyor maalesef. az önceki tartışmayı için burkularak izledim. keşke fikrimizi savunurken karşıt gruba da yaşama şansı versek..

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: kaç kere bunları yazdım ve sildim sen ifade etmişin cnm

kelebegimm

Çok güzel anlatmissin betull
Tartışma konusu olunca helede fikir ayrılığı varsa doluyo taşıyor
Ama biri yardım edin diye konu acsa iki kelime yazmaya usenilir

]

Nezo

Delinin Biri Kuyuya Taş Atıyor Hepimiz Atlıyoruz. Adam Gündem Değiştirmek İçin Napıcanı Şaşırdı. Kürtajında Sezeryanında Keyfisi Olmaz Bi Kere Arkadaşım. Yapmak Zorunda Kalırsın Yada O Daha Mantıklı Gelir. Keyfi Derken Ne Kastediliyor Onu Anlamıyorum Ben. Haaa Bilerek Ve İsteyerek Hamile Kalırsın Nasılsa Aldırırım Mantığındaysan Ben Ona Keyfi Derim.

Açıklama Yapmış Bakan Traji Komik Tecavüze Uğrayan Doğursun Devlet Bakar.. Ula Önce Sen Çocuk Esirgeme Kurumundaki Çocuklara Bak. Sen Bakarken Onlarda Tecavüze Uğruyor. Söylenecek O Kadar Söz Var Ki Aslında. Ne Densin Kime Densin Bilemedim.

Sezeryana Gelince Karşıtlık Gibi Bişi Bence Saçma. Anne Nasıl İsterse Nasıl Rahat Ederse Öyle Doğurur Buna Kimsenin Karışmaya Hakkı Yok Bi Kere. Şahsen Sezeryana Değilde Şu Kürtaj Açıklamalarına Kıl Oldum. Anne Kendini Öldürsün Çocuğun Ne Suçu Var Ne Demek ? Bunlara Çanak Tutanları Esefle KINIYORUM Cinsiyetinizden Utanın. Yeter Baştakine Ayak Uydurcaksınız Diye Bişi Yok.''  Kesinlikle Katılıyorsan''  Demekki Etrafında Henüz Tecavüze Uğramış Kimse Yok Ha Olmasın Mazallah!

Otunu,Suyunu Bilmediğin Gönüllerde ''Koyun'' Gütme! Yoksa ''Kaçıracağın Keçilere'' Çobanlık Yapamazsın.  :icon_thumright: :wave:

Emine

Arkadaşlar forum kurallarını tekrar okumanızı rica ediyorum birbirimizin görüşüne saygı duymadan hakaret içerikli mesajlara devam ederseniz bu konuyu kapatmak durumunda kalacağım.

_nilgun_

Ben dışarda bu kadar aç insan, yetiştirme yurtlarında rezillik içinde büyüyen çocukları görmezden gelip de daha doğmamış çocuğa don biçip , bunu günah sevap meselesi haline getiren zihniyetleri anlayamıyorum ve yaşamım boyunca da anlayamayacağım sanırım.

Herkese 3 tane çocuk doğur diyeceğine, her aile bir çocuğa koruyucu aile olacak. Maddi olarak destekleyemeyecekse bile manevi destekte bulunacak olsa.. Amaa yookkk millet doğursun sadece, nüfus hızla artsın, millet aç kalsın dolayısıylada devlete muhtaç kalıp koyun gibi güdülsün...

fıstık

BU TÜR YASAKLAMALAR HERZAMAN YASA DIŞI YOLLAR DOĞURUR MAALESEF

BİRSÜRÜ KADIN ÖLÜR BU ŞEKİLDE

GERÇİ KADINLAR İNSANLARIN UMRUNDA DEĞİL

İLERİKİ DÖNEMLERDE GÖRÜNEN O Kİ

2 EŞLİLİK GÜNDEME GELECEK KADINLAR MİRAS HAKLARINDAN YARARLANAMAYACAK

SANIRIM ENSONUNDA EVE KAPATILACAK

ÇÜNKİ YAPILAN AÇIKLAMALARDA KADINLARA HAKARET EDİLİYOR

NEDEN ERKEK BEDENİ ÖZGÜRDE KADIN DEĞİL

TECAVÜZE UĞRAYAN KADIN BİLE SONUNDA SUÇLU BULUNUYOR

ÜSTÜNDE NE VARDI NE GİYMİŞTİNNNNNNNNN

fıstık

KADIN OLARAK BİR BİREY OLDUĞUMUZU UNUTMAYIN

BİR KADININ ERKEKLERLE AYNI HAKLARA SAHİP OLMASI GEREKTİĞİNİDE

VE KADINLARIN ERKEKLERİN KORUYUCULUĞUNA İHTİYAÇLARI OLMADIĞINIDA

KADIN OLARAK BİRBİRİMİZİN HAKLARINA SAHİP ÇIKAMAZSAK

SEÇME VE SEÇİLME HAKLARIMIZDA ELİMİZDEN ALINIR

NAMUS BENİM NAMUSUM KİMSENİN SAHİP ÇIKMASINA İHTİYACIM YOK

BEDENDE BENİM BEDENİM OLAY BU KADAR BASİT

NE BEN BAŞKASININ BEDENİNE KARIŞABİLİRİM NEDE BAŞKASI BENİMKİNE

Balböceği

Allah korusun dusunmesi beni urpertiyor  :icon_pale:

Tecavuze ugrayacam, tobe tobe.. hamile kalirsam doguracam.. yanlis anlamadim demi?  :dontknow:

o nasil is ya, tecavuz eden o pis sapiga verin ne verecekseniz ceza ama bu hapis olmasin mesela

direk hadim olsun  :violent1: devlet bakacakmiymis  :dontknow: sokaktaki tinerciler dilenciler cocuktan sayilmiyor herhalde  :honk:

Kurtaj cinanettir diyorya, cinayetse ben isledim gunahida benim boynuma  :icon_thumright:

fıstık

ERKEĞE BİŞİ OLMUYO EDACIM ÜSTÜNE ÜSTLÜK SEN KATİL MUAMELESİ GÖRÜYOSUN

KADININ PSİKOLOJİSİNİ DÜŞÜNEN YOK

KADININ VARLIĞINI SİLİYOR RESMEN

Balböceği

bi kac mesaj disinda herkes hakli bence

gunahta bana sevapta bana, her koyun kendi bacagindan asilir..

devletede bu isler dusmedi. bu konuya sira gelene kadar oooo daha neler var neler..

hüzünden_gelme

Terörü bitirdik,işsizlik halloldu,asgari ücret 3000 tl,çocuklar açlıktan ölmüyor,karılarımızı dövmüyoruz.şimdi sıra genital bölge problemlerine geldi..bir kurcalamadık orası kalmıştı , çok güzel gündem değişikliği ...