BEBEKLERİNİZİN CİCİLERİNİ NE ZAMAN ALMAYA BAŞLADINIZ :)))

Başlatan merviş86, 31 Mayıs , 2012, 17:07:04

« önceki - sonraki »

serserim

Alıntı yapılan: gökçe58 - 04 Haziran , 2012, 15:20:22
bende daha kuzumun hiç bişeyin almadım cinsiyetini bi öğreneyim hayırlısıyla ozamann inşallah. teyzesi yiğenimin ilk hediyesi benden olsun diye hastane çıkışı setini aldı. sağsağlim sorunsuz doğsunda hiçbişeyi olmasın sonrada alırım yeterli sağlıklı doğsun.

inşallah canım bende öyle düşünüyorum sağlıklı olsun hepsini alırız bebişime inşallahhh  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mavişim80

kızlar bende cok yeniyim yüce korusun bebişlerimizi ama insan dayanamıyor.birde düşünüyor dur bakalım yolun bası diye.bende 6-7 aydan sonra düşünüyorum hayırlısııyla inş..k.v annemede söyledim ama annem dayanırda k.v dayanamaz gibime geliyor..bi yolunu bulup söylettiricem her defasında   

sukeyna

ben hayatta dayanamam o kadar uzun süre,çorap-zıbın aldım bile :basardim:

serserim

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Haziran , 2012, 15:32:41
  kızlar bende cok yeniyim yüce korusun bebişlerimizi ama insan dayanamıyor.birde düşünüyor dur bakalım yolun bası diye.bende 6-7 aydan sonra düşünüyorum hayırlısııyla inş..k.v annemede söyledim ama annem dayanırda k.v dayanamaz gibime geliyor..bi yolunu bulup söylettiricem her defasında   

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım tüm bebişleri analı babalı korusun  :amin: :amin: :amin: canım kayınvaliden alsada dayanamayıp  vermesin inşallah bebiş odasını hazırladığında verir sana canım  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

serserim

Alıntı yapılan: sukeyna - 04 Haziran , 2012, 15:46:31
ben hayatta dayanamam o kadar uzun süre,çorap-zıbın aldım bile :basardim:

valla bakıyorum ama almıyorum hayırlısıyla birkaç ay sonra inşallah alıcam deyip kendimi telkin ediyorum canım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavişim80

valla canım cok ii dedin..ben böyle hiç düşünememiştim.mantıklı olmadı öyle yaparım.ama son aylkardan önce eve sokmam..   

muhribe

ben bebeğimin cinsiyeti belli olduğu akşam almıştım ilk cicisini.. bir çift mavi ayakkabı  :love9:

ama sonrasında çok acele etmedim, son aylarında tamamladım desem yeri var..

insan heyecanlanıyor ama bir yandan da heveslenip nazar değdiririm diye korkuyor.

sağlıkla alın bebişlerinizi kucaklarınıza, aldığınız ciciler üzerlerinde eskisin  :amin:

serserim

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Haziran , 2012, 16:07:37
valla canım cok ii dedin..ben böyle hiç düşünememiştim.mantıklı olmadı öyle yaparım.ama son aylkardan önce eve sokmam..   

tabi canım alınmış alınmıştır kalsın bir kenarda ama sana vermesin eşinle konuş annesine söylicektir zaten :opucuk: :opucuk:

muhribe

bir de k.validem almasın demeyin kızlar, almak istiyorsa alsın, ne güzel.

ben çok özenirim torunlarına düşkün validelere. benimkinin bir çorap almışlığı yoktur, canı sağolsun.

isterdim tabi hediyelerini görmek..

serserim

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Haziran , 2012, 16:15:04
bir de k.validem almasın demeyin kızlar, almak istiyorsa alsın, ne güzel.

ben çok özenirim torunlarına düşkün validelere. benimkinin bir çorap almışlığı yoktur, canı sağolsun.

isterdim tabi hediyelerini görmek..

canım benimm kimi düşkünlüğünü kullanıp rahatsız ediyor herşeye karışıyor birsürü şeyler alıp seni rahatsız ediceğine almasın daha iyi canım valla kafa rahatlığı daha önemli keseye göre herşey var Allah bebişlerin rıskını veriyor çok şükür :amin: :amin: :amin: :amin:

mavişim80

dedin doğru canım katılıyorum.alması bişey değil düşkün olması yoruyor insanı bi yerden sonra kaldıramıyorsun.benimkini hele sormayın.herseyi bilicek öğrenicek.zor işimm   

serserim

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Haziran , 2012, 16:34:59
dedin doğru canım katılıyorum.alması bişey değil düşkün olması yoruyor insanı bi yerden sonra kaldıramıyorsun.benimkini hele sormayın.herseyi bilicek öğrenicek.zor işimm   

çokmu düşkün canım ya ortası yokmu bunun yahuu ya düşkünlükten sapıtıyolar yada hiç düşkün olmayıp ne halin varsa gör diyolar işte gelinleri uzaklaştırıyolar kendilerine yapıyolar iyiliği yada kötülüğü farkında değiller  :dontknow: :dontknow:

mavişim80

off hemde nasıl bıkıyorum bazen.ben şimdi bu haldeysem birde cocuk oldugunda düşünemiyorum.allahım allahım hiç gitmezleerrr   

serserim

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Haziran , 2012, 17:36:01
off hemde nasıl bıkıyorum bazen.ben şimdi bu haldeysem birde cocuk oldugunda düşünemiyorum.allahım allahım hiç gitmezleerrr   

İLK HEVES BEBEK DOĞDUĞUNDA HEPSİ KAYBEDİYOR CANIM KENDİNİ SONRA DİNER MERAK ETME YAŞLIYSA ZATEN BELLİ ZAMAN SONRA YORULUCAKTIR FERAH TUT SEN GÖNLÜNÜ CANIM AMANNNN SAĞLIKLI OLSUNDA BEBİŞLERİMİZ GELSİNLER NE YAPALIMMM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavişim80

AY CANIM BENMKİLERİ BİLMEZSİN SEN NE BIKARLAR NE YORULURLAR....AMAN OLSUNDA NAPALIM OKADARINADA DİŞİMİZİ SIKICAZ.BENİM KAYINVALLİDEM YAŞLI AMA HİÇ KENDİNİ BUGUNE KADAR EZDİRMEMİŞ HİÇ YUKUN ALTINA GİRMEMİŞ GÖRSEN 50 YASINDA AMA HİÇ DEMEZSİN 40 GÖSTERRİRR