Allahım inşallah bu sefer 2.melegimi sağlıkla alırım kucağıma

Başlatan EMEL 26, 27 Mayıs , 2012, 23:09:58

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Hemşomm çok sevindimmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Daha yeni gördüm konuyu Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. canım  :amin: :nazar:

O kadar sabrettin sonunda geldi meleğin  :nazar: 

Ağustos'ta Eskişehir'deyim nasipse görüşmeyi çok isterim senle  :)  Eşim askere gidiyo 6 ay ordayım  :D

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

EMEL 26

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 29 Mayıs , 2012, 09:34:08

Hemşomm çok sevindimmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Daha yeni gördüm konuyu Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. canım  :amin: :nazar:

O kadar sabrettin sonunda geldi meleğin  :nazar: 

Ağustos'ta Eskişehir'deyim nasipse görüşmeyi çok isterim senle  :)  Eşim askere gidiyo 6 ay ordayım  :D

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
buyur gel canım bende çok isterim görüşmeyi :k06:
sağlıkla gidip gelir inşallah canım :amin:

kuzucuk

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 27 Mayıs , 2012, 23:09:58
arkadaşlar  idrar test yaptım çıktı :muzz:
inanamadım hastanede aldım soluğu kan verdim  oda pozitif :hello2:
3 gün sonra keseyide gördük :hieyt:
şimdi heycanla bekliyorum kalp atışları için allahım onuda duymayı nasip eder inşallah :amin: :amin: :amin:
dua edin bana ne olur rabbim inşallah bu sefer kucağıma almayı nasip eder sağlıkla inşallah  :amin: :amin:
emelcim çok sevindim meleğinin gelmesine inş sımsıkı tutunur sana sağlıcakla alırsın kucağına canım  :amin:  :amin:  :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: kuzucuk - 30 Mayıs , 2012, 00:48:18
Alıntı yapılan: EMEL 26 - 27 Mayıs , 2012, 23:09:58
arkadaşlar  idrar test yaptım çıktı :muzz:
inanamadım hastanede aldım soluğu kan verdim  oda pozitif :hello2:
3 gün sonra keseyide gördük :hieyt:
şimdi heycanla bekliyorum kalp atışları için allahım onuda duymayı nasip eder inşallah :amin: :amin: :amin:
dua edin bana ne olur rabbim inşallah bu sefer kucağıma almayı nasip eder sağlıkla inşallah  :amin: :amin:
emelcim çok sevindim meleğinin gelmesine inş sımsıkı tutunur sana sağlıcakla alırsın kucağına canım  :amin:  :amin:  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım inşallah allahm herkese tattırsın bu duyguyu  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EMELLLLLLLLLLLLLL  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
ÇOK SEVİNDİMMM CANIMMMMMMMMMMMM  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :muzz: :muzz: :muzz:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: INŞALLAH BU SEFER KUCAGINA ALLACAKSIN  RABBIMIN IZNIYLE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: COK GUZEL BIR HABER BU  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ALLAHIM TAMAMINA ERDIRSIN CANIMMM  :amin: :amin: :amin:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

Bluegirl

Tebrikler canım Rabbim hayirlisiyla tamaminada erdirsin inşallah  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

seninle konusmadik hic ama gecmis konulardan okumustum neler cektigini  :( sükür Rabbim sana yeniden gönderdi bebisini  :nazar: insallah busefer kucagina alirsin  :amin: :amin: icini hep ferah tut bende 2keren kaybettim meleklerimi ama kizimi bana bagisladi ins sende kucagina alcan  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

emoş nerdesin ya saglıgın nasıl  :opucuk:

Çok merak ediyorum seni  :dontknow:

EMEL 26

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 30 Mayıs , 2012, 11:13:19
EMELLLLLLLLLLLLLL  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
ÇOK SEVİNDİMMM CANIMMMMMMMMMMMM  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :muzz: :muzz: :muzz:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: INŞALLAH BU SEFER KUCAGINA ALLACAKSIN  RABBIMIN IZNIYLE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: COK GUZEL BIR HABER BU  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ALLAHIM TAMAMINA ERDIRSIN CANIMMM  :amin: :amin: :amin:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ÇOK SAĞOL  BENDE ÇOK SEVİNÇLİYİM İNŞALLAH HAYIRLISIYLA ALIRIM KUCAGIMA :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Haziran , 2012, 17:21:53

emoş nerdesin ya saglıgın nasıl  :opucuk:

Çok merak ediyorum seni  :dontknow:

MERHABA CANIM  BEN KÖYE GİTTİM GELDİM
ŞİMDİLİK BİR YARAMAZLIK YOK İYİ GİDİYOR  ŞÜKÜR  :amin: :nazar: :nazar:

EMEL 26

Alıntı yapılan: gulum22 - 31 Mayıs , 2012, 17:59:13
seninle konusmadik hic ama gecmis konulardan okumustum neler cektigini  :( sükür Rabbim sana yeniden gönderdi bebisini  :nazar: insallah busefer kucagina alirsin  :amin: :amin: icini hep ferah tut bende 2keren kaybettim meleklerimi ama kizimi bana bagisladi ins sende kucagina alcan  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:
AMİN CANIM İNŞALLAH :opucuk:

Alıntı yapılan: Bluegirl - 31 Mayıs , 2012, 16:39:03
Tebrikler canım Rabbim hayirlisiyla tamaminada erdirsin inşallah  :amin:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :k06:

EMEL 26

Balböceği

canım çok sevindim iyi olmanıza  :nazar: :nazar:

Rabbim daim etsin  :amin:   

EMEL 26

arkadaşlar bu gün dr gittim  :muzz:
bebegimi gördüm çok tatlıydı 11+3  olmuşuz  :nazar: :nazar: :nazar:
gayet iyi dedi  :nazar:
çok mutlu oldum  şükürler olsun rabbime inşallah her gidişimde böyle güzel haberlerle dönerim :amin: :amin: