Allahım inşallah bu sefer 2.melegimi sağlıkla alırım kucağıma

Başlatan EMEL 26, 27 Mayıs , 2012, 23:09:58

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Emelcim uzunca bir zamandır girmiyordum, kızdan pek fırsat olmadığı için.Maşallah canım sende yolun sonuna gelmişsin çok sevindim. Sağlıkla kucağına alırsın inş. dualarım seninle  :amin: :amin: :amin: :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Ocak , 2013, 00:49:08
Emelcim uzunca bir zamandır girmiyordum, kızdan pek fırsat olmadığı için.Maşallah canım sende yolun sonuna gelmişsin çok sevindim. Sağlıkla kucağına alırsın inş. dualarım seninle  :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
amin canım çok sağol  :opucuk:
çok şükür yolun sonuna yaklaştım rabbim inşallah sağlıkla kucagıma almayıda nasip eder ben ve benim gibilere :amin:
evet uzun zamandır göremiyorum seni iyi olmanıza çok sevindim  meleğini çok öpüyorum tatlım :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

EMEL 26

14 ocak büyük gün yaklaşıyor :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
   küçük meleğim seni bekliyorum :love7:

EMEL 26

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  ben mutlu sona kavuştum  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim bu yolda kimseyi yalnız bırakmasın  :amin: :amin:
isteyen dileyen tüm arkadaşlarımızada  en kısa zamanda meleklerini gönderir :amin: :amin:

Shadowqueen

Emelcim senin adına inan çok sevindim...Sonunda sağlıkla meleğine kavuşmuşsun.  :nazar:  Darısı tüm isteyenlere inş.  :amin: :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Mayıs , 2013, 19:45:07
Emelcim senin adına inan çok sevindim...Sonunda sağlıkla meleğine kavuşmuşsun.  :nazar:  Darısı tüm isteyenlere inş.  :amin: :amin:

teşekkür ederim canım :opucuk:
  çok şükür bebişime  kavuştum 5 aylık olduk teyzesi  :nazar: :nazar::love9: :love9:
ona her baktığımda koktugumda rabbime şükrediyorum allah isteyen dileyen tüm arkadaşlarımızın  kucagını boş bırakmasın :amin: :amin: :amin: :amin:

sen  nasılsın bebişin nasıl inşallah iyisinizdir öpüyorum canım senin kız iyice abla olmuştur artık :nazar: :opucuk: