Allahım inşallah bu sefer 2.melegimi sağlıkla alırım kucağıma

Başlatan EMEL 26, 27 Mayıs , 2012, 23:09:58

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

mutluluk

emelim canım benim süper ya.inan sevincimi anlatamam.hayırlı uğurlu olsun.allahım korusun inş bebeğinide senide.

yuppyyyyyyyyyyyy :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

CAN TANEM

:nazar: :nazar: :love9:Canım çok sevindim senin adına bu kadar bekleyişini Rabbim en güzel şekilde mükafatlandırır ve kucağına aldığın günleride görürsün inşallah canım   :love9: :nazar: :nazar:

melek100lü

:love9: :love9: TEBRİKLER ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN :amin: :amin: :amin: :amin: SAĞSALİM KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

mavişim80

tebrik ederim canım.hayırlı evlat olsun inş............

@@@gözde@@@

gözünüz aydın  :nazar: Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin  :amin:

suzannn

o kadar çok sevindimdi anlatamam allah sağlıklıca kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

EMEL 26

Alıntı yapılan: nazo-58 - 28 Mayıs , 2012, 00:34:44
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Hayırlı ugurlu olsun..RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş.. :amin: :amin: :amin:
amim canım çok teşekkür ederim :k06:

Alıntı yapılan: elfo - 28 Mayıs , 2012, 08:14:04
ayşegül gibi ben de yazılarını görüyordum bi kızın vardı ve uzun zamandır 2. yi istiyordun sabah sabah bi açtım bu haberi gördüm çok sevindim Allah tamamına erdirsin  :amin:  :amin:

amin canım evet cok uzun zaman oldu ara ara düşüklerim oldu çok değil 3 ay öncesi yine tedavi oldum ama olmadı  bende bıraktım  rabbim hiç ummadığım bir anda bana süprizimi gönderdi şükürler olsun allahım inşallah tamamına erdirir :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

EMEL 26

EMEL 26

Alıntı yapılan: mutluluk - 28 Mayıs , 2012, 08:41:23
emelim canım benim süper ya.inan sevincimi anlatamam.hayırlı uğurlu olsun.allahım korusun inş bebeğinide senide.

yuppyyyyyyyyyyyy :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
amin canım teşekkür ederim  :k06:

allahım bekliyen diliyen tüm  arkadaşlarımızıda  nasip etsin :amin: :amin: :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: moonlight - 28 Mayıs , 2012, 08:44:25
:nazar: :nazar: :love9:Canım çok sevindim senin adına bu kadar bekleyişini Rabbim en güzel şekilde mükafatlandırır ve kucağına aldığın günleride görürsün inşallah canım   :love9: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
amin canım inşallah :k06:

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 28 Mayıs , 2012, 08:47:21
tebrik ederim canım.hayırlı evlat olsun inş............
teşekkürler canım :k06:

EMEL 26

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Mayıs , 2012, 08:46:36
:love9: :love9: TEBRİKLER ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN :amin: :amin: :amin: :amin: SAĞSALİM KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım çoksağol  hep beraber inşallah :amin: :k06:

EMEL 26

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 28 Mayıs , 2012, 09:09:10
gözünüz aydın  :nazar: Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım çok teşekkürler :k06:

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 28 Mayıs , 2012, 09:55:31
o kadar çok sevindimdi anlatamam allah sağlıklıca kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım çok teşekkürler inşallah bunu okadar çok istiyorumki  anlatamam :k06: :k06:

_inci_tanem_

ALLAH hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin  :amin: Tebrik ederim  :) Darısı hayırlısıyla en kısa sürede biz bekleyenlerin başına  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: yyeeliz - 28 Mayıs , 2012, 10:53:52
ALLAH hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin  :amin: Tebrik ederim  :) Darısı hayırlısıyla en kısa sürede biz bekleyenlerin başına  :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım inşallah rabbim bekleyen arkadaşlarımızın yüzünü en kısa zamanda güldürür :amin: