kızlar rabbime şükürler olsun hamileyim

Başlatan MALATYALI44, 26 Mayıs , 2012, 10:28:19

« önceki - sonraki »

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: MALATYALI44 - 26 Mayıs , 2012, 10:50:21
SADECE ADETİM Bİ GÜN GEÇE GİDİP DÜN TEST ALDIM Bİ TANE KIRMIZI Bİ TANE PEMBE CİZGİ CIKTI GECEN SENE DE AYNI TESTTİ HEMEN OTURUP SEVİNÇTEN AGLAMAYA BASLADIM SONRA AKŞAM ÖZELE GİTTİK  ORDA KAN TESTİ YAPTIM 2 HAFTALIK GEBEYİM :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
hayırlı olsun canımmmmmmmmmmmmmmmm yalnız dikkat et yeni daha...inş sağlıklı bir şkeildede kucağına alırsın çok seviniyorum hamile haberlerini duyuncaaaaaaaaaaaaaaaaaa :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

RosE27

gozun aydin cnm hayirli saglikli gebelik gecirir bebegini kucagina alirsin ins  :amin: :nazar:

MALATYALI44

:hieyt: :hieyt: :hieyt: AMİN CNM İNŞALLAH BURDA OLAN ARKADASLARDAN DA ALLAH RAZI OLSUN SİZİN DE DUALARINIZLA EMEGİNİZ COK VAR ÜSTÜMDE
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

MALATYALI44

DEGERİM 189 ÇIKTI YENİ OLDUGU İÇİN DOKTOR DA DEDİ İKİ GÜN SONRA TEKRARLA :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

RosE27

MALATYALI44

KIZLAR SIRTIM ÇOK AGRIYO 3 GÜNDÜR ADET OLACAGIMI BEKLERKEN HAMİLE OLDUGUMU DUYDUM :sunny: :sunny: :sunny: :sunny:

MALATYALI44

EVET DEGERLER İYİ YA İNŞALLAH BU SEFER BEBEGİM İYİ OLUR

RosE27

adet sancilarina cok benzio zaten cnm gebelik belirtileri oyuzden ona takilmamaya calis ben. 21 haftadir hergun adet oluyo gibi sanci cekiyorum hayirlisi iele bisicik olmaz inss  :amin:

MALATYALI44

İNŞALLAH CNM AMA BU AY HİSSETTİM HAMİLE OLDUGUMU  GEREGİNDEN FAZLA TUVALETE CIKIYODUM KIZLAR BİDE 3 CM KİST VARMIŞ DOKTOR ÖNEMLİ DEGİL DEDİ AMA SİZCE

RosE27

onemli degil cnm dun gecen gulbende kadin dogumcu wardi kadinin biri aradi 7.5 cm kistim war we gebeyim dedi cukuata kistiymis doktor bise olmaz demisti oyuzden 3 cm e akilma cnm

HASRET!M S@N@

bnm 3 tane vardı cnm ilk basta ikinci kez gittiğimde ikisi gitmişt,i sonra gittiğimde hiç kalmamıstı korkma bebeğin giderir büyüdükce kistleri

MALATYALI44

anladım kızlar tesekkr ederim içimi rahatlattınız neyse ben kahvaltı yapacam allaha emanet olun

serserim

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN ÇOK SEVİNİYORUM HAMİLE HABERLERİNİ DUYUNCA DEĞERİNDE GÜZEL ÇIKMIŞ CANIM MAŞALLAHHHH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: KİSTE TAKILMA CANIM HAMİLELİK YOK EDİYOR İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİRSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

canım ya çok sevindim içimde bi ümit vardı sanki hamişmisin gibi geliyodu dün diyememiştim o yüzden sormuştum yaptınmı test diye çok sevindim  :nazar: Allah tamamına erdirsin darısı bekeleyen arkadaşlarımızın başına  :amin: :amin: