Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

:nazar: :nazar: 13 hafta yaşındayım ve artık bir şeftali kadarmışım, şeftalinin benim gibi kolları ve uzun bacakları var mıdır? Bu hafta ses tellerimi çizdiler, bağırsaklarımı yerlerine yerleştirdiler, ve karaciğerim ile pankreasım üretime başladı.Anne de benim bu yaşımda eskisi kadar şikayet etmiyor, sadece yorgun olduğumuz için dinleniyoruz. Bazen karnında ve sağ kasığında ağrılar oluyormuş, doktor dedi ki bunun sebebi benim büyümemmiş, ben büyüdükçe beni tutan bağlar geriliyormuş ve ağrı yapıyormuş.
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: maaşallah YAĞIZ EFE :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

CAN TANEM

Canım aşılama sayfasına da yazdım yağız efemiz çok şeker maşallah dün resmine baktım evden yerim ben onu kocaman delikanlı olmuş bile annesinin karnında   :opucuk: :love9: :nazar: :love9: :nazar:

melek100lü

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

Annesinin tatlı bebeği günaydın

:nazar: maaşallah bitanem güzel bir sabaha merhaba dedik :sunny: hava çok güzel ve çok şükür :amin: beni hiç üzmüyorsun :aferin: güzel kuşum :alkış: :alkış:
bugün gezmeye gidicez seninle :love9: :love7: :love9:
kendimize ciciler alcaz :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: tabi
ziyafette çekicez ohhh :hungry: :hungry: sefamız olsun :love9: :love7: :love9: :binkybaby: :love9: güzel bir gün bizi bekliyor seni çok seviyorum küçük aşkım sen benim hayatımın aşkısın
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :amin: ALLAH A EMANET OL MİNİK KUŞUM :amin: :nazar: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: moonlight - 29 Mayıs , 2012, 09:23:44
Canım aşılama sayfasına da yazdım yağız efemiz çok şeker maşallah dün resmine baktım evden yerim ben onu kocaman delikanlı olmuş bile annesinin karnında :opucuk: :love9: :nazar: :love9: :nazar:
:flowers: Teşekkür ederiz aynur teyzesi :flowers:
darısı senin başına olsun inşallah :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :flowers: efem oğluşum minik kuşum  :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9:

çok acıktık  :hungry: :hungry: değilmi paşam yemeğimiz

:love9: :love8: :love9: hazır babamızı bekliyoruz  :love9: :love8: :love9:

gelsede yemeğimizi yesek bizi gezmeye

götürse negüzel olcak :suclu: :suclu:  sıkıldık

:love9: :love9: seni seviyorum aşkım :love9: :love9:

:nazar: :nazar: ALLAH A EMANET OL YAVRUM :amin: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

sürekli geziyorsun maşallah oglun sokakcı olcak  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 29 Mayıs , 2012, 18:44:27
sürekli geziyorsun maşallah oglun sokakcı olcak  :k06:
:k06: Söyleyene bak sen  :ehi: :ehi: :ehi:
sanki sen gezmiyorsun gezenti seni :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Sır_Çiçegi

o ne kız gezenti  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kırıyom dizimi oturyom aşşa ben  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:nazar: :love9: :love9: :love9: :opucuk: Tatlı bebeğim bitanem :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar:

:love9: :love7: :love9: Annen kurban olsun seni verene :love9: :love7: :love9:

doktor amcanın yanına gittik ama seni göremedik

bitanem :'( 2li testlerimizin sonucu çıktı :nazar: :nazar: :nazar:

maaşallah  :nazar: çok güzel herşeyin yolunda olmasına

çok sevindim annecim :love9: :love7: :love9: gelişimin çok iyi :amin: :amin:

Allah a şükürler olsun :amin: :amin: :amin: çoook rahatladım :opucuk:

:love9: :love9: :love9: Seni çoook seviyoruz minik kuşum :love9: :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah a emanet ol yavrum :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

mutluluk

MELEKİM ÇOK SEVİNDİM HERŞEYİN YOLUNDA OLMASINA :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: mutluluk - 30 Mayıs , 2012, 13:36:37
MELEKİM ÇOK SEVİNDİM HERŞEYİN YOLUNDA OLMASINA :opucuk:

:love9: :love9: :love9: :love9: :muzz:  Teşekkür ederim Saadetcim :muzz: :love9: :love9: :love9: :love9:

:amin: Darısı senin başına bitanem enkısa zamanda :amin:

gökçe58

meleğim çok sevindim sonucunun sorunsuz cıkmasına rabbim cümlemizin bebeğinin sağlıklı doğmasını nasip etsin inşallah  :amin:   :amin:    :amin:

serserim

meloşşş hadi gözün aydın canım  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: çok sevindim riskinin düşük çıktığına maşallahh sizeeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ZéynéP.SimAy

hadi hayırlı olsun sonuçları aldın rahatladın darısı bizim başımıza inşallah  :amin: :amin: 

melek100lü

Alıntı yapılan: gökçe58 - 30 Mayıs , 2012, 13:43:10
meleğim çok sevindim sonucunun sorunsuz cıkmasına rabbim cümlemizin bebeğinin sağlıklı doğmasını nasip etsin inşallah  :amin:   :amin:    :amin:
:love9: :love9: :love9: ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM  :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9:
İNŞALLAH SENİNDE SORUN ÇIKMIYCAK BEN İNANIYORUM  RABBİM EVLATLARIMIZLA SINAMASIN
İNŞALLAH HİÇ BİRİMİZİ  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: