Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

:opucuk: EVET YELİZCİM  :sunny: HARİKA BİR GÜN  :love9: :love8: :love9: MAAŞALLAH DİYELİM  :amin: :nazar: :love9:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Eylül , 2012, 14:14:34
:opucuk: EVET YELİZCİM  :sunny: HARİKA BİR GÜN  :love9: :love8: :love9: MAAŞALLAH DİYELİM  :amin: :nazar: :love9:

Evet canım en kötü günümüz böyle olsun inşallah hepbirlikte bu haberlerin devamını almayı nasip etsin güzel ALLAH'ım bekleyen arkadaşlarımızdan tez vakitte hayırlsıyla  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sizin içten dualrınızla bende çok umutluyum meleğim inşallah bize ve isteyen herkese yaşatacak rabbim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

:love9: :opucuk: sanırım sıra suzan cığımın içinden öyle geçti  :opucuk: :love9: :amin:

ayşem sadoşum ve şulem arkasından gelcekler  onların sırasını bilmiyorum ama içimden suzan geçti  :opucuk:

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

canım kardeşim melekim benim dileklerin için çok sağol.inş inş diyelim. :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :love9: :opucuk: benim dualarım sizinle  :opucuk: :love9: :love9:

çok beklediniz çok sabrettiniz rabbim yüzünüzü güldürsün inşallah  :amin: :love9: :love9:

ayy

inşallah suzandan sonra da 3ümüz birlikte geliriz meleğim.ben sıramı seve seve veriyorum suzana sonrasında gelcez ama  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mutluluk

melekim çok iyibirisain.rabbim o güzel gönlüne göre versin kardeşim. :opucuk:

rabbimin izniyle bizmde olcak inşş :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: nagihannn - 25 Eylül , 2012, 14:13:49
canım daha güzelleri oğullarının olsun  :amin: kuzumlada yeni ev ohh mis gib olur

:opucuk: sağol nagişim  evet inşallah mis gibi olcak  :love9: :love8: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: ayy - 25 Eylül , 2012, 14:26:13
inşallah suzandan sonra da 3ümüz birlikte geliriz meleğim.ben sıramı seve seve veriyorum suzana sonrasında gelcez ama  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

inşallah canımbenim inşallah  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: mutluluk - 25 Eylül , 2012, 14:29:12
melekim çok iyibirisain.rabbim o güzel gönlüne göre versin kardeşim. :opucuk:

rabbimin izniyle bizmde olcak inşş :amin:

:love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :love9: :love9: :love9:

melek100lü

:love9: aşkım minik kuşum benim sonunda  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yeni evimize geçiyoruz artık bi aksilik çıkmazsa  :amin: :love9:

şimdiden sabırsızlanıyorum  :hello2: :hello2:  hayırlısı olur inş :amin:

minik efem  :love9: anneciğin biraz yorulacak ama :aferin:

herşey senin için tatlım   :love9: :love9: :love9: :love9:

melek100lü

:love9: :love8: :love9: şafak 63 bitanem sana kavuşmamıza  :love9: :love8: :love9:

Az kaldı annecim :love7: Rabbim izin verirse inşallah :amin: :nazar:

Allah a emanetsin minik kuzum  :love9: :love8: :love9: :amin: :nazar:

melek100lü