Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 26 Mayıs , 2012, 10:21:25
melekcimm günlüğün hayırlı olsun  :hello2: :hello2: Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin inşallllaaahhh  :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: :amin: :amin: amin canım hep birlikde inşallah :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:

hüzünden_gelme

ayyy nasıl tüğlerim diken diken oldu yaa  :love9: :love9: :love9: Rabbim ayırmasın sizi hiç cinsiyetımızde belli olmus paşa gelıyorrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melek100lü

Alıntı yapılan: `Duâ´ - 26 Mayıs , 2012, 20:02:49
ayyy nasıl tüğlerim diken diken oldu yaa  :love9: :love9: :love9: Rabbim ayırmasın sizi hiç cinsiyetımızde belli olmus paşa gelıyorrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:love9: :love9: :love9: ALLAH RAZI OLSUN ÖZGECİM  :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9:
ALLAH SANA KIYMET BİLCEK BİR EŞ Bİ SAĞLIKLI SIHATLİ UZUN ÖMÜRLÜ HAYIRLI EVLATLAR VERSİN İNŞALLAH  :amin: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8:

melek100lü

:love9: :love8: :love9: Günaydın bebeğim  :opucuk: balküpü oğlum :binkybaby: :love9: :love9: :love9:
çok güzel bir pazar sabahına  :sunny: :sunny: merhaba dedik
sanırım keyfin iyibugün güzel başladık güne :hungry:
Allah ım nazarlardan saklasın :amin: hep böyle olsak :k06:
:suclu: negüzel olurdu bulantısız :suclu: neyse şikayet etmiycem baban bizi kahfaltıya götürcek şimdi
afiyetle yicez inşallah değilmi minik kuzum :hungry: :hungry:
seni çok seviyoruz oğluşum inşallah hep sağlıklı
bir bebek olursun :amin: çok korkuyorum sana bişey
olcak deye rabbim korusun seni :amin: :amin: ve bütün melekleri :amin: :amin: şimdilik bukadar annecim  :opucuk:
:love9: :love8: :love9:  Babanda bende seni çok seviyoruz :love9: :love8: :love9:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:  Allah a emanet ol yavrum :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Mavikelebek

canım günlüğünüz hayırlı olsun inşallah hep güzel haberler paylasırsınız inşallah  :love7: cinsiyet de belli olmus ne güzel kucagına almayı nasip etsın ınsallah  :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 27 Mayıs , 2012, 14:25:18
canım günlüğünüz hayırlı olsun inşallah hep güzel haberler paylasırsınız inşallah  :love7: cinsiyet de belli olmus ne güzel kucagına almayı nasip etsın ınsallah  :opucuk:
:love9: :opucuk: Teşekkür ederiz yasemin teyzesi amin inşallah hepizde sağlıcaskla alırız kucağımıza :flowers: :love9:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :opucuk: GÜNAYDIN TATLI BEBEĞİM :opucuk: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9:
BUGÜN ÇOK İYİYİZ MAAŞALLAH :nazar: :nazar: HEP BÖYLE
OLSAK NEGÜZEL OLURDU :tongue3: TONTİŞ OĞLUMBENİM
GÜZEL KUŞUM İNŞALLAH TEST SONUÇLARIMIZDA İYİ ÇIKAR :amin: DÜN ÇOK GÜZEL
EĞLENDİK BABANLA KAHFALTIYA GİTTİK :sunny: :sunny: :sunny:
:hungry: :hungry: :hungry: SONRA SAHİLDE GEZDİK OTURDUK
OHHHH ÇOK GÜZELDİ ÇOK İYİ GELDİ BİZE
:love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8:
:love9: :love9: :love9: SENİ ÇOOK SEVİYORUZ OĞLUŞUM :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: ALLAH A EMANET OL YAVRUM  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

CAN TANEM

Meleğim kusura bakma canım yeni gördüm günlüğünü resmi şuan göremiyorum ama eve gider gitmez bakacağım şimdiden Maşallah Paşamıza   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :love9: :nazar:

HASRET!M S@N@

ayy ben bunu yerim ya bu ne rahatlık öyleee ya
ne güzel kurulmus meleğim  :love9: :love9: :love9: cok tatlııııııııııııııııııııııı

melek100lü

Alıntı yapılan: moonlight - 28 Mayıs , 2012, 09:33:52
Meleğim kusura bakma canım yeni gördüm günlüğünü resmi şuan göremiyorum ama eve gider gitmez bakacağım şimdiden Maşallah Paşamıza :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :love9: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :hieyt: canım benim önemli değil sen herzaman
bana desteğini ve samimiyeti gösteriyorsun
geç gördün diye kırılmam ben sana  :opucuk: merak etme 2 ay sonra senin bebeğinin resimlerini
seviyor olcaz inşallah Allah izin verirse :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Mayıs , 2012, 09:38:25
ayy ben bunu yerim ya bu ne rahatlık öyleee ya
ne güzel kurulmus meleğim  :love9: :love9: :love9: cok tatlııııııııııııııııııııııı

:love9: :love9: :love9: CANAN CIM ÇOK TATLI HİÇ DOKTORDAN ÇIKMAK İSTEMİYORUM SENİN MİNİŞLER NASILLAR ACABA BİDE ONLARI GÖRSEK  :nazar: :nazar:
NE TATLIDIR ONLADA  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

melek100lü

:laughing7: :laughing7:  PEK meraklıyım yaaaa ikizlere baktım netten ilk birbirlerini görüyorlarya birbirlerine dokunmak isterlermiş ne tatlı demiii :love9: :love7: :love9:

mutluluk