27 Nisan , 2024, 18:09:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kahverengi akıntı

Başlatan @Melek Yüzlüm@, 24 Mayıs , 2012, 17:46:42

« önceki - sonraki »

emelnaz

kızlar merhaba ben 1 yıllık evliyim, size bi sorum olacak , ben en son 1 mayıs ta adet oldum,ayın 5 i gibi adetim bitti, eşimle korunmasız ilişkiye girdik ve adetten sonra bişey olmaz diye ertesi gün hapı kullanmadım, bugün 3 haziran ve ben hala adet olmadım, bu süre zarfında kendimde şunları gözlemledim, çok sık susama,idrara sık çıkma, yorgunluk, çok fazla bacak ağrısı, ve cinsel isteksizlik, aslında istekliyim ama bu ay nedense hiç ilişkiye girmek istemiyorum ve ilişki sırasında zevk almak yerine acı çekiyorum, geçen gün ilişkiden sonra hafif pembemsi bi kan geldi, eşimde bende gördük ama çok azdı, dedik herhalde tahriş oldu,ama daha sonraki iki gün az az kahverengi akıntı geldi, çamur gibiydi sonra durdu. göğüslerim biraz acıyor ama dayanımaz derecede değil, birde benim göğsümdeki damarlar çok dışta ama bu ara sanki daha da damarlarım belirginleşti gibi geliyor.test yapmadım hala, belki stres yapmışımdır ondan adet olmuyorumdur diye düşündüm ama, ha birde arada kusma değil ama hafif bulantım oldu çok hafif ama.hamilemiyim acaba bilemiyorum,lütfen yardımcı olur musunuz.