(A)yşe (D)eniz (A)da doğum yaptı

Başlatan HASRET!M S@N@, 22 Mayıs , 2012, 12:05:43

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Kızlar artık şafak listesinden beni çıkartabilirsiniz. 2 gün önce erken doğum yaptım Kızımı kucağıma alamadım henüz yenidoğan yoğun bakımda kontrol altında bu nedenle mutlu haberlerimi inşallah kucağıma alınca paylaşacağım... hepinizi çok öpüyorum, tekrardan dualarınıza çok ihtiyacım var...
rabbim minik prensesimize acil sifalar verip yuvalarına dönmeyi nasip etsin

burcum

:sad1:
ALLAHIM sen tez zamanda şifa ver miniğimize annesine babasına bağışla rabbim :amin:
ALLAH analı babalı büyütsün canım :amin:

suzannn

hayırlı olsun inşallah bebeğin sağlıklıca kucağında çıkarsınız hastaneden

Nezo

Canım Benim Ya İnşallah En Kısa Zamanda Kızınla Evinize Dönersiniz. Allah Analı Babalı Büyütsün Ada' mızı  :flowers: :flowers:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :love9: ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN
İNŞALLAH ENKISA ZAMANDA MİNİK
PRENSES EVİNDE AİLESİYLE  BÜYÜMEYE BAŞLAR  :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Allah analı babalı büyütsün, minik prensesi annesine babasına bağışlasın  :amin: :amin:
en kısa zamanda evlerine dönerler inşallah  :amin:

@@@gözde@@@

Hayırlı olsun canım Allah şifa versin kızınızla birlikte sağlıkla evinize dönmeyi nasip etsin Rabbim :amin:

mutluluk

mavişim80

ALLAHIM KORUSUN ABLACIM...İNŞ. HAYIRLISIYLA EVİNİZE BEBİŞİNİZLE SAĞLIKLI SIHHATLİ DÖNERSİNİZ.....ALLAH ŞİFA VERSİNNNN.BÜTÜN DUALARIM SENİNLE ABLACIM

CAN TANEM

Rabbim sağlıklı sıhhatli bi şekilde yuvanıza dönmeyi nasip etsin inşallah... :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

:flowers: :flowers: :flowers: hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim çok mutlu oldum... Allahıma şükür bugün ilk defa bebeğimi kollarıma aldım, emzirdim, kokladım tarif edilemez bir duygu, dualarınız sayesinde herşey çok daha güzel olacak inşallah kızımı sağlıklı bir şekilde çıkaracağız oradan

Sır_Çiçegi

Allah analı babalı büyütsün inş. cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RosE27

RABBIM saglıklı sıhatlı analı babalı uzun omurlu hayırlı ewlat oalrak buyutsun cnm  :amin: :nazar:

kelebegimm

Canımm masallahhhh ne tatlı kizinn var
Allah amalı babali buyutsun :amin: :amin: :amin:
Bol sutluuu gazsiz günleriniz olsun ins.   

]

doruk38

Allah analı babalı büyütsün ayşecim.   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: