80 ler

Başlatan nazlıyarim, 21 Mayıs , 2012, 21:14:47

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: iklima - 19 Eylül , 2012, 14:38:04
Ilk bölümlerde sadece gecmisi degil kısa kısa da olsa simdiki zamanı da gösteriyolardı.ilk bölümleri izlemeyen bilmez.o tiyatrocuyla evlenmis cocug olmus ayrlmiş.ama yine ergun cıka gelmişti.karşilaştilarmi onu bilmiyorum.ama eninde sonunda ergunla olucak galiba

:icon_thumright: tşk ederim bilmiyodum beenn

banu_fth

ayy dünkü bölümü izleyemedik işten geç döndük eve ..

bu akşam netten izliycez sabırsızlıkla bekliyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Eylül , 2012, 15:27:27

izle izlee çok güzelllldiiii

hümeyra_t_e

ben izledim bayılıyorum bu diziye öyle bir geçen zamankiyle çakışıyo ama onu izlemeyi bıraktım iyice içine ettiler dizinin

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 19 Eylül , 2012, 15:29:57
Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Eylül , 2012, 15:27:27

izle izlee çok güzelllldiiii

AYYYYYY gerçektenmii daha çok merak ettim bak şindi  ??? :k06: :k06: :love9: :love9: :love9: :love9: :hieyt: :hieyt:

çok seviyorum bu diziyi zaten ..

ergun süpper

pastahaneci süpper

alamancı süpper

onları merak ediyorum sanki bi hayat orda devam ediyor da .. ne yaptılar acaba diye merak ediyorum ..

:ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

bende onlara bayılıyorumm almancının yaptıgı bişey var dün akşam izleyince göreceksin komikti favorii dizimm benim 80 ler :muzz:

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 19 Eylül , 2012, 16:38:33
bende onlara bayılıyorumm almancının yaptıgı bişey var dün akşam izleyince göreceksin komikti favorii dizimm benim 80 ler :muzz:

ayyyyyyyyy konuştukça gizliden açıp izlesemmi diorum hehehe . ama eşim görürse büyü bozulur kızar .. beraebr isliycez  :suclu:  ;D

daha bi sabırsızca bekliyourm şimdi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

bide zengin kız fakir oğlan var trt nin dizisi onu da izliyoruz o da güzel .. bana biraz fazla saçma basit geldi ama
yinede diğer abartılı terbiyesiz dizilere göre daha masum güzel ..

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Eylül , 2012, 16:45:23

ayyyyyyyyy konuştukça gizliden açıp izlesemmi diorum hehehe . ama eşim görürse büyü bozulur kızar .. beraebr isliycez  :suclu:  ;D

bide zengin kız fakir oğlan var trt nin dizisi onu da izliyoruz o da güzel .. bana biraz fazla saçma basit geldi ama

yok yok izleme farzetki yenibölümü daha bu akşammm  :laughing7:

eşimde sevdi onu geçenki bölümünü izledikk bizde zengin kız fakir oğlanın para dolu çantayı gitti verdi tam vaktinde gidip geliyormuş işine örnek tip oda güzelddiii bizde izleriz artık devamınıı

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: iklima - 19 Eylül , 2012, 14:38:04
Ilk bölümlerde sadece gecmisi degil kısa kısa da olsa simdiki zamanı da gösteriyolardı.ilk bölümleri izlemeyen bilmez.o tiyatrocuyla evlenmis cocug olmus ayrlmiş.ama yine ergun cıka gelmişti.karşilaştilarmi onu bilmiyorum.ama eninde sonunda ergunla olucak galiba
karşılaştılar ya hatta mütehaatliğe başlamış onların evini almak istemişti onlara yardım etmek için, zengin olmuş tiyatrocu da hala züğürt idi...
ben de almancı ve pastaneciyi seviyorum bir de pastanecinin annesini...  askere bile aynı be ya dedi

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 19 Eylül , 2012, 16:50:15
Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Eylül , 2012, 16:45:23

yok yok izleme farzetki yenibölümü daha bu akşammm  :laughing7:

eşimde sevdi onu geçenki bölümünü izledikk bizde zengin kız fakir oğlanın para dolu çantayı gitti verdi tam vaktinde gidip geliyormuş işine örnek tip oda güzelddiii bizde izleriz artık devamınıı

haklısın canım bu akşam yeni bölümü gibi olsun ...
ORDA ÇOK GÜLDÜM BEN ..
herkes nası seviniyor gidiyor diye .. ama ayy hoşçakalın filan yapıorlar ..  :toothy10: :toothy10:

o da üzülmeyin arkadaşlar diyo ..  :ehi: :ehi:

vatandaşın işini geciktirmeyin hadi kalın sağlıcakla  :ehi: :ehi: :ehi:

haal iş düşünüyor .. tam bi kıl mış  :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

izlediniz mi 80 leri nasıldı eylül_üm???

banu_fth

izledik süperdiiiiiiiiiiii  :hieyt: :hieyt:

@Melek Yüzlüm@

80'ler günüüüü :muzz: :muzz: :muzz:

<<<betty>>>

ergunun karakolda serbest bırakılırken, şekilden şekile girişi, konuşmaları öldürdü beni yaa  :ehi: :ehi:
bi de çıkıp da sami yle oynayışları  :toothy10: :toothy10:
nasıl da güzel sesi varmış, trakya türküsünü ne güzel söyledi ama  :alkış:

valla çok beğeniyorum oyunculuğunu, süper gerçekten  :alkış: :alkış:

ZéynéP.SimAy

:icon_thumright: :icon_thumright: bende bu dizide en çok Ergün'ün oyunculğunu beğeniyorum ve çok güzel bir bölümdü  :laughing7: :laughing7: