gonal f iğne ihtiyacı olanlar

Başlatan HASRET!M S@N@, 21 Mayıs , 2012, 10:49:43

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar biliyorsunuz ben bu iğneyle hamile kaldım ve elimde 6 tane kaldı ihtiyacı olana gönderebilirim ücretsiz elimde patlasın istemiyorum baskasıda faydalansınnn

CAN TANEM

Canancım doktorum hap mı yazacak iğne mi bilmiyorum aslında sorsam iyi olurdu  ::)

HASRET!M S@N@

sorsaydın keske cnm ben sana ulastırırdım ama hapı denemeden pek gecmiyorlar bu iğneye cnm elimd ekalmasın valla kim önce tedaviye baslarsa vereyim

CAN TANEM

Neyse canım daha fazla ihtiyacı olan biri varsa ona gönderirsin benim şuan için belirsiz bakalım...

HASRET!M S@N@

tamam cnm bnm ama doktor isterse hemen ulastırırım sana

:Dminikeller :D

ben baslıyorum edaviye ve doktorum gonaş f yazdı ?? nası olcuak yarı ucretımı barı gönderım ben size

HASRET!M S@N@

o zaman sana göndereyim cnm ben 2 aylık hamileyim yaklasık 3 ay önce aldım onuda bildiriyim bir tane kullandım içinde altı tane var kalem gibi olandan kullanımı kolay sen bana özelden adres bilgilerini ver yarın ben esime veririm kargıyla göndersin sana gerek yok ücrete cnm inş sende fayda görür benm gibi sevinirsin sonunda sen bana dua et ikizlerimi sağlıkla kucagıuma alayım yeter

HASRET!M S@N@

ama doktoruna bir sor 2 aylık hamile bununla kalmıs diye bir tane kullanmıs bir zararı olurmu de yani acılınca bozulur mu bilmiyorumm buzdolabında sakladım tatlımmm ben

ben tüp bebektekı hemsireye sormustum bi ılac mumessılıarkadas gonderse problem olurmu die olmaz demıstı doktoruma gosterırım onumuzdekı hafta gidicem ya ılk farklı bi igne vurcaklarmıs adetten 1 hafta once
ondan sonra gonal f ve digerleri

HASRET!M S@N@

tamam cnm raporla 2 adet alınıyormus bizde aldık oda yeterli geldi ve kaldı biri daha sebeplensin istedim özelden adres bilgilerini gönder ben sana müsait oldugum en kısa sürede gönderirim

bizim raporumuz yok o yüzden bütün ılacları ücretli alıcaz en az 1 500 tutucaktı ALLAH razı olsun ınşallah olur

HASRET!M S@N@

suzannn

CANIM TÜP BEBEK RAPORU ÇIKARMIYORLARMI BÖYLE BİR DURUMDA

canım ARADIM SIMDI OLMUYOMUS 28 GÜNMÜS KULLANIM SÜRESİ YANI KULLASNAMIYCAZ ÜZÜLDÜM COK

HASRET!M S@N@

hadi ya o zaman ben de atayım anpıyım ama sanki içinde acıldıktan 3 ay süre kullanılabilir yazıyordu diye hatırlıyorum cok zülüdüm bende inanki
aslında ilk basta verecektim ama kesinleşsin hamileliğim diye veremedim cünkü asılamaya baslıcaktık olmazsa