29 Nisan , 2024, 00:55:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ilk aşı

Başlatan papatya26, 17 Mayıs , 2012, 16:50:08

« önceki - sonraki »

papatya26

arkadaşlar bişey sorcamm bu tetonoz aşısı 20 ve 24 . haftalarda yapılıyomuşşş bana saglık ocagının verdıgı gün 19. haftama denk gelıyo erken olunca bi şey degişiyomukı acaba sizler ne zaman vuruldunuz ilk aşınızı

doruk38

bana 16. haftada vuralım demişlerdi. 20. haftada 1. dozu vurdurdum. 24. haftada da 2. dozu vurdurdum :basardim: :basardim: :basardim:

sevda46

canım banada 20 haftalıkken gel vuralım dedi ebe o zaman yaptıracam.

papatya26

ben 19 haftalık oluyorum çagırdıgı tarıhde acaba bi sakıcnası olurmukı erken vurulan oldumu acaba hiçç ::) ::) ::) ::)

RosE27

cnm bende buhafta vurunucam pazar 20 haftalik oluyoruzz  :nazar: normalde 19 haftada cagiricam dedi ama unuttu sanirim hafta ici aramadiptesi gidicem ins

kalimero:)

ben 20. haftamda gittim aşı oldum sağlık ocağı dru vurdu tarihe baktı 21 nisan ,21 mayısta gel dedi 2. için oda 24. haftama denk geliyo ;) istersen sen biraz bekle hafta hesabın doğru olduğundan da emin ol canım..

papatya26

HAFTA HESABIM DOGRU CANIM AMA GALIBA SAGLIK OCAGINDAKI HEMŞİRE YANLIŞ HESAPLADI YARIN DOKTORUMA SORUCAM BAKALIMM EGER OLMADI HAFTAİÇİ GİDİP TARIHINI DEGİŞTİRCEM SAKINCALI OLURSA ERKEN VURULMMASI

:y25: kızlar 2. aşımı oldum bugün ilkinde böyle olmamıştı kolumu kaldıramıyorum sızısından ağlıyorum benim gibi yaşayan varmı 
:crybaby2:

papatya26

ben daha ilkini olmadım ama 2. aşınını olan arkadaşalrımın dedıgı koluna agırlık biniyomuş kaldıramıyomuşunnn  gecmış olsun canımmm

Alıntı yapılan: papatya26 - 23 Mayıs , 2012, 08:46:33
ben daha ilkini olmadım ama 2. aşınını olan arkadaşalrımın dedıgı koluna agırlık biniyomuş kaldıramıyomuşunnn  gecmış olsun canımmm

TEŞEKKÜR EDERİM KIRIK GİBİ KALDIRAMADIM BÜTÜN GECE YATAMADIM KOLUMA DÖNSEN UYANIYORUM  :cildir: AMA NE YAPALIM HER ACIYA DEĞER BEBEĞİMİZİN SAĞLIĞI  :love7:

papatya26

tabıkı canımmm insan herseye katlanıyo bebegı içinnnnn ANNELIK böyle bişey demekkıı