25 Nisan , 2024, 19:50:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yasmin24 Doğum Günün Kutlu Olsun Canımın İçi =)

Başlatan Nezo, 17 Mayıs , 2012, 09:45:04

« önceki - sonraki »

Nezo

Canım Benim Doğum Günün Kutlu Olsun Nice Mutlu Yıllara. İnşallah Seneye Kucağında Yada Göbüşünde Bebeğinle Girersin Yeni Yaşına.  :flowers:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

melek100lü

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN YASEMİN CİM
RABBİM GÖZÜNDE GÖNLÜNDE NE VARSA ONU HAKKINDA HAYIRLI EYLESİN İNŞALLAH
YENİ YAŞIN YENİ UMUTLAR GETİRSİN
İNŞALLAH SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLÜ BEBEKLERİN OLSUN NİCE SENELER SEVDİKLERİNLE KUTLAMAN DİLEĞİYLE CANIM
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

Balböceği

Allah Allah bir kaç gündür hep kotu haber alıyoruz  :sad1:

Daha iki gün önce bir arkadaşında esindede 0 sperm varmış  :sad1:

Rabbim yüzünüze baksın kızlar, çok zor  :y25:

İnşallah sizde bir gün hamileyim diyeceksiniz  :amin:    

Balböceği

âmin âmin  :amin: 

Rabbimin merhameti bol, inşallah sizide görüyor  :amin:

Allah sabr versin, acil şifalar diliyorum  :amin:  :y25:

xxcansuxx

doğum günün kutlu olsun canım mutuluk,sağlık getirsin sizlere yeni yaşın  :flowers: :flowers: :flowers:

canım ya üzüldüm okuyunca Allahım yüzünüzü güldürsün inş. tedaviyle falan bir sonuca bağlanır sonuçta sebep bulunmuş rabbim şifasınıda versin mucizesini göstersin  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

yasemincim doğum günün kutlu olsun arkadaşım.
  :flowers: :flowers: :flowers:
inşallah tez zamanda bebeğinizi alırsınız kucağınıza. eşine destek ol.. zor bi durum ama Allahtan da umut kesilmez  :amin:

Nezo

Yasemin  :sad1: :sad1: Canım ya Ümidini Kaybetme Derdi Veren Rabbim Dermanınıda Verir İnşallah  :amin:

Aytii

suzannn

yasemin ne diyeceğimi bilemedim çok zor bir durum derdi veren allah dermanınıda verir inşallah allah yardımcınız olsun

HASRET!M S@N@

cnm öncelikle dogum günün kutlu olsun
bende merak etmiştim nerelerde bu kız diye
bak sakın üzülme en azından caresi olan bir sey bol bol keciboynuzu kürü içir birde bizim bölümde bir ilaçltan bahsettiler prodex plus muydu ne adı spermleri süper geliştirip cogaltıyormus arkadasa doktor vermiş kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum nette arastırda bakkk yada aktardan karısım alabilirsinizi bunları bir kaç ay dğer teste kadar dene bak faydasını göreceksin bıldırcın yumurtasıda cok iyimiş inş en kısa sürede meleğine kavusursub