27 Nisan , 2024, 22:34:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TÜYLER İÇİN LİMON SUYU VE TUZ

Başlatan fıstık, 16 Mayıs , 2012, 22:54:22

« önceki - sonraki »

melek100lü

hamile kilotlu çorabımı alıcam ben şimdi eskileri sıkar demi  :icon_scratch:

burcum

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo lazer de yattı o zaman :sad1:
nagişimm kıllar uzun olunca tüylerin diken diken oldu mu hani bir ürperti gelir ya çoraptan da çıkıyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

Allah seni ne etmesin kız nükü  :k06: :k06:

nerden bulyon bu lafları  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

Boncuk gözlüm sağol canım bilgilendirdiğin için  :opucuk:

Manyak nüküüüüüü  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

O ürperti gelmesin gelirsede bacağıma bakmasınlar

Deli Allah seni napmaya  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

Hee o oyle olmuyor iste hic ummadigin bir anda
Hic beklemedigin bir anda bir cikiyor resi rusva oluyorsun :ehi:
Derin uyumadi yatak odasindayiz cildirmis kafa smile :ehi:
Isimiz var gucumuz var : ehi:

fıstık

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

sen bizi yine uygunsuz yerleremi götürdün  :caca: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

lütfen kırmızı noktaları aktarmaaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kız kamyonu deviremeden uyuyakalmışım zaten :ehi: :ehi: :ehi: ne noktası ne virgülü parantez bile açamadık :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Balböceği

Hhahahahahahaha nuku ölme emi  :ehi:  :ehi:  :ehi: :ehi:

En iyisi jilet pardon neydi ADI durun nette bakiyim  :ehi:

Mach 3 turbo ( yazılış şekl böyle imiş )  :ehi: en iyis bu jilet kesildi biçildi derdi yok

Oynar başlıklı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aman istemem odun gibi çıkartıyor :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Odun gibi çıksa yine iyi nüküm manyak gibi de kaşındırıyooo

Ömür boyu Tüysüz olmak nasıl bi duygu merak ediyorum vallahi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

asya81

ben limon tuzuna yatsam bi gün o bilem fayda etmes istenmeyen ama ısrarla çıkan kılıma tüyüme :toothy10: :toothy10:

fıstık

Alıntı yapılan: asya81 - 09 Ekim , 2012, 14:32:19
ben limon tuzuna yatsam bi gün o bilem fayda etmes istenmeyen ama ısrarla çıkan kılıma tüyüme :toothy10: :toothy10:

Yok canım istesende yatamazsın öyle az buz dayanılacak bişideğil  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

asya81

Alıntı yapılan: fıstık - 09 Ekim , 2012, 14:57:11
Alıntı yapılan: asya81 - 09 Ekim , 2012, 14:32:19

Yok canım istesende yatamazsın öyle az buz dayanılacak bişideğil  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
almıyım o zaman ben mutluyum tüycüklerimle :toothy10: malum kış geliyor sıcak tutar :toothy10: :toothy10:

fıstık

evet haklısın önümüz kış doğalgaza da zam geldi zaten  :ehi: :toothy10: :toothy10: