29 Mart , 2024, 18:33:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TÜYLER İÇİN LİMON SUYU VE TUZ

Başlatan fıstık, 16 Mayıs , 2012, 22:54:22

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

hele beni bir görseniz kızlarr ten bembeyaz kıllar simsiyah gerisini siz düşünün yerimde olmak istemezdiniz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

Ayyy evet güzel RABBİM erkeklere verdin iyi hoşta bize vermesen olmazmıydı  :k06: :k06:

sarışının adı esmerin tadı  :ehi: :ehi:

mutluluk

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mayıs , 2012, 14:13:08
hele beni bir görseniz kızlarr ten bembeyaz kıllar simsiyah gerisini siz düşünün yerimde olmak istemezdiniz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oda ayrı bir güzel olur cananım. yani sorun hep aynı yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal :ehi: :ehi: :ehi: ikizlerin sayesinde inş onlarda yok olur

HASRET!M S@N@

inş göbeğimi görseniz bir doktora acmaya utanıyorum
birkere ultrasyonda bakılıyordu adam dediki sende hormon bozuklugumu var göbeğinde kıl cok dedi  :ehi: :ehi: :ehi:
tabi ben yerin dibine girdimn gittin mi bunlar için doktora dedi yokı dedim bir git dedi daha ısrar ediyor salak bayana denir mi böyle seyler hiç  :ehi: :ehi: :ehi:
evlenirken almıstım süper olmustu ama cok acımıstı annemde karının büyüdükçe dökülür dedi dur bakalım bekliyoruz

mutluluk

doktora deseydin çok istiyosan istersen sen al. :ehi: :ehi: :ehi:
ayy inş ya bende senin gibiyim valla

fıstık

hadi konuşmayın fazla alın tüylerinizi sürün limonlarınızı

HAYDİ BERABER AĞDAYA  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Canan dökülmez bekleme benimde var çünkü gebelikte ince tüyler dahada artmıştı  :ehi: :ehi:

Kendini avutma  :toothy10:    

Balböceği

benim ultrasyona girdiğim oda karanlıktı

Onun icin farkedilmiyordu tüyler  :toothy10:

Ama yinede cimbizla gözüme batanı alırdım  :ehi:  

HASRET!M S@N@

hadi ya banaza zayıflıktan dediler hep bak simdi eda bütün ümitlerimi suya düşürdün  :ehi: :ehi: :ehi: kız benm ki ikiz karnım cok büyücek belkim dökülür  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

ben cımbızla almaya kalksam sabahı bulur o kadar ya aslında cok büyük değillerde ten beyaz kıl kapkara olunca cok fena görünüyor hep alacaktım annem kızdı birde göbeğini alıstırma diyee esimde kızdı alma canını yakma diye bende bıraktım yoksa gıcık oluyorumm

Balböceği

anlamadım zor senin isin ama dokulecegini zannetmiyorum  :dontknow:  

fıstık

LİMON pahalı oluyokızlar yazın bencestok yapın demedi demeyin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Benım koltuk altımda sıyahlık var bunun uzerıne arastırmalar yapıyorumda kac gundur bu lımon suyu ve tuzu tavsıye etmıs herkess sarattıyomus azaltıyomuss tuylerı bende denıcem