29 Mart , 2024, 01:26:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TÜYLER İÇİN LİMON SUYU VE TUZ

Başlatan fıstık, 16 Mayıs , 2012, 22:54:22

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

kız eda senin üzerinde mi denendi bu tuzlama  :ehi: :ehi:
detoksu başaramadın ama tuzlama işlemi tamam demek  :k06: :k06:
koptum gülmekten sabah sabah kızla :k06: çok yaşayın

eee kimse sormamış kutuna gitmeye var mısın eda dayanılcak gibi mi acısı  :ehi: :ehi:
siz yapın bende yapayım ama benim tenim çok hassas yara falan yaparsa  :-ooo :-ooo

ยรlคภ๓คz göภlüm

muhabbetinizin beni de çok güldürdü...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben de dün sadece limon sürdüm tuza cesaret edemedim

Balböceği

yalnız kaçıncı seansta sona erecek kimse bilmiyor mu?  :ehi: :ehi:

Artık düşünsenize 3 4 yıl ha bitti ha bitecek diye diye ölüyormuşum  :-ooo  :ehi:

fıstık

KIZ KAÇINCI SEANS BİLMİYORUZ DENİYORUZ İŞTE

KENDİMİZDE SÜRDÜK HERHALDE  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BEN KUTUYA SÜRDÜM SADECE LİMON Bİ DAHAKİ SEFERE TUZU DENİCEM

VALLA BİTMESİN İNCELTSİN GEÇ ÇIKARTSIN RAZIYIM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

iklima

tuz cildi yakmıyo mu,bilemedim şimdi  :dontknow:
sarartıcı etkisi de varış madem tüy sarartıcıya para vermeyelim madem  :k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Balböceği

iyi bari tek geç çıkartsın  :ehi:

Keske Tuzla beraber yapsaydın limon acıtmıyor sanki  :k06:

Alttan üste dogru sürdün dimi  :laughing7:  

fıstık

yok be balım okadar cesaret nerde sadece ön tarafa sürdüm

alta cesaret edemedim ne yalan söylim

bi dahaki sefere komple sürerim bugünde bacaktaki ufak tefekleri aldım makinayla

tekrar sürdüm tuzla beraber biraz daha dursun yıkıcam

Balböceği

fıstık

fıstık

Bugün ilk yapışımdan 9 gün geçti arada ince tüyler var ama onlar sonradan çıkanlarmı bilemedim

normalde siyah siyah deri altında belirmiş olurlardı ama öyle bir görüntü yok 

neyse 1 hafta daha geçsin bakalım sonuç ne olacak  :laughing7:

burcum

bende deneyeceğim hele bi çıksınlar aldırayım :muzz:
bende çocukken alerji vardı kabarırdım bakla bakla annem tuzlu su yapardı sürerdi birşey olmuyor yani ki benim cildim çok hassastır

fıstık

Canım Ağda kullanmaya başlaman senin için bir avantaj tabiki. Jiletle yaptığın zamnlarda tüylerde kalınlaşma yaşanmıştır muhakkak onlar zamanla ağdayla aldığında azalacaktır...

Bende yaklaşık olarak 5-6 aydır kullanıyorum limon ve tuzu bacaklarım dahil alabildiğim her yere uyguluyorum koltuk altlarımda bariz azalmalar tüylerde incelmeler söz konusu. Tabi sir ağdanında buna faydası var.
Bacaklarımda ise hiç olmadığı kadar renkleri açıldı cılızlaştı ve yer yer açılmalar tüysüz yerler söz konusu
Allahın izniyle hormonsal bir bozukluk olmadığı takdirde azimle devam edersem ben inanıyorumki bi süre sonra daha mutlu sonuçlar alacağım. Gözlemlediklerim gerçekten bana ümit veriyor...
Kızlar kaybedeceğiniz bir şey yok aksine bunu her aydadan sonra birkaç defa uygulamanız kıllarınızın yapısının değişmesine neden oluyor ama tabiki bu iş sabır işi birkaç ay bişey gözlemleyemediğiniz zamn bırakırsanız sonuç alamazsınız. Ben bu işlemi yüzüme bile deniyorum ancak yüzdeki tüyler diğer vücudumuzdaki gibi kolay yok olan tüyler olmadığından şimdilik yüzde bu kadar kısa sürede değişiklik olmadı.
Tüylere etkisini bir tarafa bırakıyorum sırf batıklar için limon ve tuzu kullanabilirim...
Bi zamnlar lazere gidiyordum yüz için etkisini göremeyince bıraktım ama lazeri uygulayan kişiyle bi konuşmamızda bioder alsammı diye sorduğumda limon sür yüzüne aynı etkiyi alırsın demişti ozamnlar fazla üstünde durmamıştım keşke ozamn başlasaydım diyorum.
Hepinize Tüysüz günler kızlar.. Tamamiyle kurtulmak ümidiyle :lepi:
  ALINTIDIR

KIZLAR BUNU Bİ SİTEDE DAHA ÖNCE OKUMUŞTUM AKLIMA GELDİDE BURADA PAYLAŞIYIM DEDİM  :icon_thumright:

HASRET!M S@N@

mutluluk

makinayla alıyorum yapsam olurmu.ağdaya zamanım yok alam :sad1: