TÜYLER İÇİN LİMON SUYU VE TUZ

Başlatan fıstık, 16 Mayıs , 2012, 22:54:22

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 06 Haziran , 2012, 01:14:48
evde ufak caplı bi kaza atlattı..pcde otururken sandalye kırıldı..masa felan komple üstüne uctu..çay içiyorduk bardaklar kırıldı bacagını kesi..dikiş attılar kocişime.... :y25: cok korktum ...Şükrediyorum ki ben yoktum o sandalyede..düşseydim bebişime bişey olsaydı ölürdüm  :y25: çok şükür ufak bi kesikle atlattık..RABBİM korusun sevdiklerimizi..içim cız etti onu öyle görünce... :y25:

tabi bu arada bizim ütülerde baska bahara kaldı :k06: :k06: :k06:
Çok gecmis olsun cAnim ayy Allah korusun iyikide sen oturmuyomusun gercekdende

]

zeynep0655

geçmiş olsun canım valla dediğin gibi iyki sen oturmuyomuşsun o sandalyede :honk: ama beni affet okurken çok güldüm böle kazalara deli gibi gülerim kendime bile olsa gülmekten kalkamam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

neyse bacılar ben kaçar  :opucuk: iyi geceler

kelebegimm

Bende kaçar iyi geceler yarın kurs var bide

]

nazo-58

sagolun bacular..ilk düştügünde bende cok güldüm :k06: ..ama kanı görünce ödüm b... karıştı :y25: ..kız bende yanındaydım okey oynuyorduk beraber..ne oldugunu anlayamadan uctu herifim :k06: .. valla cok şükrediyorum iyiki ben yoktum... :amin:

fıstık

kız sen gazi yazmışsın ben

eşimin gazı oldu anlamışım

uykum gelmiş sapıtmışım ben  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazo-58

iyi geceler ALLAHA emanet olun bacılar..bende kaçam barim... :k06:

zeynep0655

uctu herifim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
buna daha çok güldüm :ehi: :ehi: :ehi:

nazo-58

Alıntı yapılan: fıstık - 06 Haziran , 2012, 01:21:35
kız sen gazi yazmışsın ben

eşimin gazı oldu anlamışım

uykum gelmiş sapıtmışım ben  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: he ya canım koca bebegimin gazı oldu cıkartam derkende gaziiii oldu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayyy gülmemden eşim uyandı kaçıyorum ben şimdi yataktada gülerim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

iyigeceler  :opucuk:

nazo-58

Alıntı yapılan: fıstık - 06 Haziran , 2012, 01:24:07
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayyy gülmemden eşim uyandı kaçıyorum ben şimdi yataktada gülerim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

iyigeceler  :opucuk:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tatlı ruyalar  :opucuk:

burcum

ya deliler ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nagişim seninki uykusuzluktan ben bu saatte eşimin gazı var diye okudum alla alla diyom bi gaz ütüye engel olabilirmi yaw diyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: biz bebeklerden sonra böyle olduk işte bize temizlik deseler bebeğin altını temizlemek anlarız yemek deseler mama önlüğü anlarız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: uyku deseler hastalık anlarız anormal olduk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

doğru diyosun zaten gecenin o saatinde uyku gözümüzden akarken

hala yorum yapıcaz diye uğraşıyoruz

hata bizde gidip yat dimi yoooookkk illaki gırgır şamata uykudan önce geliyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dün yine yaptım yine yine yine  :k06: :k06: :k06:

bu işin sonu kışın belli olacak çünki sürekli alıyorum ve sürüyorum  :ehi:

yani tüylerin keyfini beklemiyorum

çıkan yakalanıp kökünden idam ediliyo ve limon suyu tuzla köküne ateş düşüyo  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bende yarın bi idam edivereyim :ehi: :ehi: :ehi: sonrada yakayım ciğerlerini :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

burcum

vallahi idam edemedim uğraşamadım olmadı yapamadım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: