TÜYLER İÇİN LİMON SUYU VE TUZ

Başlatan fıstık, 16 Mayıs , 2012, 22:54:22

« önceki - sonraki »

Balböceği

Vay be ne güzel güle güle kullanın.  :k06: 

beynâ

edoşum çok birşey değil ki,hem eşin de istemez mi öyle olmanı,vermez mi :dontknow: :dontknow:

Balböceği

canım ya Allah iyiliğini versin keyfim yoktu güldürdün beni  :k06: 

15 günde bir alıyorum makinayla sevmiyorum ama dert etmiyorum. Eşimin aklına bile gelmez boyle konular  :k06:

Hemde yapmak istesem esın icin değil kendim icin yaparım bak  :k06:  

beynâ

gül balım sana gülmeler yaraşır :opucuk:

her kadın önce kendi için güzel olmak ister.. 8) öyle bi reklam mı vardı :tongue3: :ehi: :ehi:

Balböceği

fıstık

valla ben eşimi ikna edemedim

iz kalır yara olur vs... enson tamam bi araştır bakalım dedi

araştırdım olmazzz güvenmiyorum ya bişi olursa dedi  :cildir: :cildir: :cildir:

geçen limon sürerken gördü napıyosun sen diyooo

eee dedim izin vermiyosunnn bende duydum bunu yapıyorum dedimmm

iyice taktın kafaya kıllarını diyoo

tabi kaşıntısını acısını yarasını beresini çeken benim anlamıyoki  :caca: :caca: :caca:

Lă_Tăhzen!

Bende ıstıyorum lazer epilasyon ama hem korkuyorum hem utanıyorum hem hem hemm  :ehi:

bu sekılde yasamaya devam  ;D

burcum

komşum lazerle bacaklarını bitirmiş şimdi kukuya yaptırıyor ıslak bölge ya acıyormuş :-ooo :sad1:
bende istiyorum özellikle bacaklarıma bıktım artık kıllar alındıktan 5 gün 1 hafta sonra bir kaşınıyor ki sormayın bacakların yara bere içinde kalıyor :y25: koltuk altlarım az geçen gün sir e gittim kadının biri kollarını aldırdı acımadı mı dedim yooo dedi bak kaymak gibi oldu dedi :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:
ben tabi limon tuz sürmeyi unuttum yarın nasipse makinayla alıcam çıkanları o zaman sürücem :icon_thumright:

fıstık

ya ben ağdaya gidiyorum ama bunalıyorum ya o odada

bide 2 ay beklemem gerekiyo tertemiz olması için

koltuk altlarım benimde az ya niyeyse hemde daha ince

bazılarını görüyorum nerdeyse kol altı değil bayağı kolun yarısına gelmiş yani  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: deme kız garibanlara biz bacaklardakilerle başa çıkamıyoruz onlar ne yapsın :sad1:
ben 15 günde 1 gittim bu ay :muzz:
ben sir yaptırmaya gittiğimde uyuyorum :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: ciddiyim :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

dikkat et uyurken sir diye başka şeyler yapmasınlar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

abi atıyolar jileti iniyo tabi aşağılara

burcum

yok kız nişanlı kız ne yapacak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: tövbe tövbe :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

nişanlı olunca bişi olmuyomu  :ehi: :ehi: :ehi:

benimki evli sence dikkat etmelimiyim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

evliler monotonlaşıyor ya o farklılık arayabilir :ehi: :ehi: :ehi:
nişanlı kız edeplidir :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koptum yaaa şimdi herkes sorcak noluyo diyeeeee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: