TÜYLER İÇİN LİMON SUYU VE TUZ

Başlatan fıstık, 16 Mayıs , 2012, 22:54:22

« önceki - sonraki »

fıstık

Kızlar agdadan sonra limonsuyu ve tuzu kariştırıp sürünce hem geç çıkarttıgını hemde zamanla azalttıgını duydum aranızda bilgisi olan varmı

xxcansuxx

Alıntı yapılan: fıstık - 16 Mayıs , 2012, 22:54:22
Kızlar agdadan sonra limonsuyu ve tuzu kariştırıp sürünce hem geç çıkarttıgını hemde zamanla azalttıgını duydum aranızda bilgisi olan varmı
bunu ben bekarken duymuştum ama tuzun oranı fazla olcakmış sanırım oda kıl köklerini yakıyormuş  :dontknow: :dontknow: bana söyleyen denemiş durduramadım bile direk yıkadım su tuttum felakaet sızlatıyor demişti  :dontknow: :dontknow:

Lă_Tăhzen!

Hiç duymadım bencede yakar ama geç çıkartıp zamanla azaltıyosa denemeye değer :)

Balböceği

yakar be anan  :honk:

Ben makinayla alıyorum acısı geçince

Deodarant kullanıyorum  :-\   

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Mayıs , 2012, 23:18:13
Hiç duymadım bencede yakar ama geç çıkartıp zamanla azaltıyosa denemeye değer :)
denemek mi  :icon_pale: :icon_pale: bencede çok yakar çünkü kıl kökü ağdayla boşalıyor oraya sen tuz bas yaraya tuz basar giibi  :icon_pale: :icon_pale:

Lă_Tăhzen!

:k06:

dıyorum yaaa kökten çözumse deger bende makınayla alıyorum bu sekılde denesek olurmu acaba   :D

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Mayıs , 2012, 23:26:59

dıyorum yaaa kökten çözumse deger bende makınayla alıyorum bu sekılde denesek olurmu acaba   :D
olur olur sonuçta ondada kökten temizliyorsun :icon_thumright:  :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Mayıs , 2012, 23:29:52
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Mayıs , 2012, 23:26:59

olur olur sonuçta ondada kökten temizliyorsun :icon_thumright:  :k06: :k06:

hmmm denıcemmmm yazarım sonuclarııı gercı bendee tuy yokda fazlaa  :ehi:

fıstık

ben dün yaptım öyle dayanılamayacak kadar yakmadı.Komşum yapmış o çok acıdı dedi.Belki insandan insana degişiyordur.

burcum

Balböceği

15 günde bir alıyorum ben  :-\

Limon ve tuzu düşünemiyorum  :ehi:

Yakar börtler beni  :ehi:

fıstık

Kutuş biraz daha çok yanıyo ama sonradan hiç kırmızılık olmadı :D

burcum

işte oraya cesaret edemem nagişim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bacaklar kafi
karınca yağını duymuştum bende ama günah olur diye kullanamamıştım :sad1:
ahhh ah çok dertliyim şu tüy yumaklarından :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: