Kaçıncı Haftadasınız?Bebeğinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan cute552, 16 Mayıs , 2012, 21:16:18

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

25 haftalik hamisim daha ögrenemedim saglikli eli ayagi dzgün olmasi en önemlisi ama merak iste  :sad1: :sad1:

mavişim80

eli ayağı düzgün olsunda canım gerisi önemli değil :)..sağlıklı kucagına all inş..

senayy88

Alıntı yapılan: gulokan27 - 26 Mayıs , 2012, 14:54:02
:amin: :amin: cnm sitede erkekler onde gidio  :hello2: Rabbim kucaklarimiza almayi nasip eder ins
inşallah canım aylar önce nezman kalıcaz diye uğraşlar verirken şimdiibi bakıyorumda 4 buçuk aylık olduk bile paşamla hayırlısıyla inşallah kucağımızda göreceğimiz günlerde çabuk gelir :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: senayy88 - 26 Mayıs , 2012, 17:01:01
Alıntı yapılan: gulokan27 - 26 Mayıs , 2012, 14:54:02
:amin: :amin: cnm sitede erkekler onde gidio  :hello2: Rabbim kucaklarimiza almayi nasip eder ins
inşallah canım aylar önce nezman kalıcaz diye uğraşlar verirken şimdiibi bakıyorumda 4 buçuk aylık olduk bile paşamla hayırlısıyla inşallah kucağımızda göreceğimiz günlerde çabuk gelir :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: KOCAMAN BİR MAAŞALLAH MİNİK PAŞAMIZA  :opucuk: BUDA ANNESİNE :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nazlıyarim

benim düşüncem asla cinsiyetini öğrenmek istemiyorum süpriz olsun bana ve aileme tabii inşallah hamile kalırsam  :y25:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

niles1983

şaka maka 18 haftalık olduk bakalım oğluşumuz olcakmış  :binkybaby: :nazar: :binkybaby:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

almila__

maşallahh  :nazar:
benim de 13 haftalık ama daha cinsiyeti bilmiyoruz yarın doktora gidicez bakalım belki belli olur ama daha erken

Selma27

Bizde 35 haftaliga dogru gidiyoruz. Son 5 hafta'miz kaldi. Ve bir kizimiz olcak insaAllah..

almila__

Alıntı yapılan: Selma27 - 12 Şubat , 2013, 21:52:21
Bizde 35 haftaliga dogru gidiyoruz. Son 5 hafta'miz kaldi. Ve bir kizimiz olcak insaAllah..

maşallahh  :nazar: :nazar:
çok az kalmış hayırlısıyla sağlıcakla kavuşursun inş bebişine :amin:

özlem0609

Alıntı yapılan: niles1983 - 12 Şubat , 2013, 21:41:26
şaka maka 18 haftalık olduk bakalım oğluşumuz olcakmış  :binkybaby: :nazar: :binkybaby:

bizde 17 haftalık olduk,ama öğrenemedık cınsıyetımızı,sıpamız poposunu donuyo sureklı,canım senın kız deılmıydı ya,yanlıs hatırlamıyosam,senın ne zaman bellı oldu?

Balböceği

Alıntı yapılan: özlem0609 - 12 Şubat , 2013, 22:09:17

bizde 17 haftalık olduk,ama öğrenemedık cınsıyetımızı,sıpamız poposunu donuyo sureklı,canım senın kız deılmıydı ya,yanlıs hatırlamıyosam,senın ne zaman bellı oldu?
bende kız biliyordum  :k06:

Selam hayırlı olsun canım kızın mı olacak Allah'ın izniyle  :love9:

nazlıyarim

aaa kız diye hatırlıyorum bende hatta adına ada ekliycektiniz rabbim evlatlarınızı ayıpsız kusursuz ve sağlıkla kucaklarınıza almanızı nasip eylesin güzel anneler  :amin:  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

yasemin10

37 +1 . günlük kızım. Kısmetse yaklaşık 3 hafta sonra kızım dünyaya gelecek.  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

yasemin10

Rabbim herkese sağlıcakla yavrularını kucağına almayı nasip etsin. :amin:  :amin:  tabii bir avazda rahat bir doğumu da nasip etsin  :amin:  :amin: