Kaçıncı Haftadasınız?Bebeğinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan cute552, 16 Mayıs , 2012, 21:16:18

« önceki - sonraki »

Aşkk

13+3  :nazar: tabi ki daha cinsiyet belli değil  :k06:
rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin  :amin:
Allah isteyen bekleyen herkesin tez zamanda göbüşlerini doldursun  :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: :Dminikeller :D - 18 Şubat , 2013, 15:40:18
37+1 olduk hepimiz saglıkla kucagımıza alırız ınsallah.. benım 36 da sancılarım cıkmaya basladı.. yakın galiba artık :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım maşallah az kalmış rabbim sağlıkla doğmasını kollarına almanı nasip eylesin  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ruyareve

:hello2: :hieyt: BU KONUNUN BAŞLIĞINA BAYILDIM. ALLAH HERKESİN BEBİŞİNİ ANASINA BABASINA BAĞIŞLASIN, TAHTI DA, BAHTI DA GÜZEL OLSUN İNŞAALLAH :amin: :nazar:

sudenaz85

12+6 dr erkek dedi ama bence daha küçük  :nazar: :nazar: allahım sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin  :amin: :amin:

Aşkk

öykükıvanç

kızlar bizde dün öğrendik detaylı ultrasonda kesin erkek dedi. pipisi net belli diye güldü hatta. zaten karar almıştım eğer dünde öğrenemezsem doğuma kadar öğrenmeyecektim. çok şükür bütün uzuvları da yerinde. 4 boyutlu gördük sıpayı çok tuhaftı durmadan esniyor. bir de o görüntülerin cdsini de verdiler. istediğimde izleyeceğim. Allah'ım evlat sahibi olanları da unutmadım onlara hep duacınım herkese annelik duygusunu yaşamayı nasip eyle. AMİN....

ยรlคภ๓คz göภlüm

Çok güzel inşallah kucağına da sağlıkla alırsın.. o duygunun tarifi yok inşallah isteyen herkes onu yaşar

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH SİZE ÖYKÜCÜM SAĞLICAKLA KOKUSUNUDA DUYARSIN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: DUALRIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN KUZUM :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

öykükıvanç

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 21 Şubat , 2013, 13:48:16
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH SİZE ÖYKÜCÜM SAĞLICAKLA KOKUSUNUDA DUYARSIN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: DUALRIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN KUZUM :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

teşekkürler canım,
inan her gün aklımdasınız. özellikle seni hep gördüğümden sen  hiç aklımdan çıkmıyorsun Allah sonunda yüzünü güldürsün inşallah. dilerim bu yıl seninde güzel haberlerin gelir...

funda2

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 21 Şubat , 2013, 10:16:13
kızlar bizde dün öğrendik detaylı ultrasonda kesin erkek dedi. pipisi net belli diye güldü hatta. zaten karar almıştım eğer dünde öğrenemezsem doğuma kadar öğrenmeyecektim. çok şükür bütün uzuvları da yerinde. 4 boyutlu gördük sıpayı çok tuhaftı durmadan esniyor. bir de o görüntülerin cdsini de verdiler. istediğimde izleyeceğim. Allah'ım evlat sahibi olanları da unutmadım onlara hep duacınım herkese annelik duygusunu yaşamayı nasip eyle. AMİN....
öykücüm öncelikle bebişini Allah sana bağışlasın hayırlısıyla kucağına alırsın inş.senle aynı zamanlarda hamile kalmıştık öyle hatırlıyorum beimki şuan 22 haftalık ve kızım olacak inş.sen renkli ultrasona g.rdiğini demiştin kaçıncı haftada girdin renkli ultrasona?bende çok merak ediyorum doktorum 28 haftalıkken girebilirisin demişti merak ettim.

ayy

Allah razı olsun öykücüm rabbim kimseyi böyle sınamasın ve başka dertler vermesin inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

ne kadar güzel  :nazar: :nazar: rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inş  :amin: :amin: :amin: :amin:

özlem0609

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 21 Şubat , 2013, 10:16:13

canım hayırlı olsun :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: pipisine kurban desene :k06: :k06: :k06: cok sevındım sonunda gordunuz artık,rabbım sag salım kucagınıza almayı nasıp etsın inş. :amin: :amin: :amin: yanlıs hatırlamıyosam sen 3 lü testı yaptırmıstın,nasıl cıktı?benım dr umda ıstedı ama ben yaptırıp ta aklımı karıstırmak ıstemıyorum,ikilimiz temız cıkmıstı,ne yapacagıma karar veremedım,kac haftalık oldun sımdı?göbişin cıkmıstır artık :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Aşkk

özlem bişi sorucam 2 li testin temiz çıktıysa nie 3 lü istiyo  :icon_scratch:
benden isterse bende düşünmüyorum  :nono:

özlem0609

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 21 Şubat , 2013, 20:01:29
özlem bişi sorucam 2 li testin temiz çıktıysa nie 3 lü istiyo  :icon_scratch:
benden isterse bende düşünmüyorum  :nono:

canım bende oyle bılıyorum,yaptırmak ıstemıyorum aslında,dr dıyınce sonradan pısman olmakta ıstemıyorum bılmıyorum ne yapcagımı,biz herkesten 3 lü istiyoruz dedı.yarın kontrol var bakalım ne olcak :icon_scratch: :icon_scratch: