Kaçıncı Haftadasınız?Bebeğinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan cute552, 16 Mayıs , 2012, 21:16:18

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

saol cnm darısı sizin başınıza inş.  :opucuk:

doktoruna baglı bebeğinin cinsiteyini hemen anlarsa iyi olur dedigin gibi saglıklı olması önemli ama merak ediyor insan :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Mayıs , 2012, 13:38:36
Alıntı yapılan: serserim - 25 Mayıs , 2012, 13:35:57
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Mayıs , 2012, 13:32:21
as cnm hoş geldin aynen bizde öleyiz korkuyoruz birşey olacak die millet gezio habire  :k06:

kaç haftalık oldunuz busecim  :love9:

canım hayırlı olsun bebişin erkekmiş Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım :amin: :amin: :amin: :amin: 13+1 olduk acaba biz nezaman öğreniriz acaba önümüzdeki hafta gidicez cinsiyeti hiç önemli değil yeterki sağlıklı olsunlar  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ama tabi insan merak ediyor hayırlısı ne ise o olsun inşallahhh :amin: :amin: :amin:
SAĞOL BUSE CİM SORMADAN GÖSTERDİ BİZİMKİ DOKTOR BAKARBAKMAZ ERKEK DEDİ PİPİSİ DEĞİLMİ O DİYE YARDIMCISINI ÇAĞIRDI ODA EVET DEDİ ERKEK :k06: :k06: :k06: ÇOK GÜLDÜK YAAA
:nazar: :nazar: :nazar: ÇOK HAREKETLİ BABASI KAMERAYA ÇEKTİ OĞLUŞUMUZU :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah canım size oh oh 3 aslanın oldu maşallahhh  :nazar: :nazar:Allah ömürlü etsinnn canım çok sevindim sırtın yere gelmicek valla kız gelsin gelinler inşallah Allah damatlıklarınıda görmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: ölçümünü yaptırdınmı canım

melek100lü

EVET CANIM YAPILDI İKİLİ TESTİMİZİDE VERDİK İYİ ÇIKAR İNŞALLAH GELİŞİMİ GÜZEL GİDİYOR ÇOK ŞÜKÜR  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Mayıs , 2012, 13:47:32
EVET CANIM YAPILDI İKİLİ TESTİMİZİDE VERDİK İYİ ÇIKAR İNŞALLAH GELİŞİMİ GÜZEL GİDİYOR ÇOK ŞÜKÜR  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: zaten ultrasonda belli ediyor kendini canım hiç endişelenme sonuç iyi çıkıcak inşallahhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

kız melek çin takvimine baktım erkek diyor seninkine doğru çıktı  :k06:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

:k06: :k06: :k06: ben hamile kalmadan baktım martta kalırsam kız diyordu
martta kaldı işte tutmuyor yani  :ehi: :ehi: :ehi:

cute552

ee sen 33 yaşında değilmisin facede 79 doğumlu yazıyor 33 oluyor öle

melek100lü

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Mayıs , 2012, 14:31:21
DAHA GİRMEDİMKİ AĞISTOSTA GİRCEM  :dontknow:
kız olurmu dogum yıılını 2012 le çıkar 33 oluyor agustosta 33 ü doldurup 34 de gün alıcan

RosE27

melekcım halamın kızıda 15 gun once dogurdu onunda yagız efe hadı maşallah oğluşuna  :nazar:

muhribe

melek100lü

evet oğlanlar 3 lendi  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
yağız efe çok hoşuma gitti nasipse öyle olcak  :amin:
hala kızının bebeğide analı babalı büyüsün canım  :opucuk: :nazar:

senayy88

12 haftalıkken erkeğe benziyo dedi yüzde 60 erkek dedi.Geçen hafta 1.haftalıkken kontrolüm vardı kesin erkek dedi :occasion5: :occasion5: :occasion5: günden güne büyüyoruzzzz :hello2: :hello2:

RosE27

:amin: :amin: cnm sitede erkekler onde gidio  :hello2: Rabbim kucaklarimiza almayi nasip eder ins