Kaçıncı Haftadasınız?Bebeğinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan cute552, 16 Mayıs , 2012, 21:16:18

« önceki - sonraki »

Aşkk

bütün dr lar da moda olmuş 3 lü 4 lü bide sorun var diyolar olmadık şeye  :caca: :caca: :caca:
o yüzden ben yaptırmam sonuçta Allah korusun bebekte bi sorun varsa aldırmayacağıma göre o yüzden yaptırmamın bi anlamı yok bide stresi öldürür insanı  :dontknow:

özlem0609

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 21 Şubat , 2013, 20:09:36
bütün dr lar da moda olmuş 3 lü 4 lü bide sorun var diyolar olmadık şeye  :caca: :caca: :caca:
o yüzden ben yaptırmam sonuçta Allah korusun bebekte bi sorun varsa aldırmayacağıma göre o yüzden yaptırmamın bi anlamı yok bide stresi öldürür insanı  :dontknow:

öğleden berı kendımde deılım zaten,stresı sardı,Rabbıme sıgınıyorum,O korusun meleklerımızı :amin: :amin: :amin:

Aşkk

al işte bak şimdi den stres yapmışın ne gerek var  :y25: :y25:
çok duyuyorum yaa hiçbişi olmayan bebekler için neler dediklerini  :sad1:
sona ye kafayı  :BangHead:
Allah hakkımız da hayırlısını versin  :amin: :amin:

özlem0609

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 21 Şubat , 2013, 20:16:00
al işte bak şimdi den stres yapmışın ne gerek var  :y25: :y25:
çok duyuyorum yaa hiçbişi olmayan bebekler için neler dediklerini  :sad1:
sona ye kafayı  :BangHead:
Allah hakkımız da hayırlısını versin  :amin: :amin:

oyle zaten,içim yıne rahat gıbı ,önemlı olan 2li,oda temızdı.yarın bı daha konuscam,yaptırmakta ısrarlı mı bakalım,amın inş. Rabbım hayırlısını versn herzaman :amin: :amin: :amin:

öykükıvanç

vallaha ben yaptırdım kızlar sonuçta zararı yok belki ikilide çıkmayan birşey üçlü de çıkar ilaç vs tedavisi olursa erken tedbir almakta fayda var. bizim çok şükür temiz çıktı üstüne detaylı ultrasonumuzda oldu. o da çok şükür iyi. bence maddi kayıp olabilir ama sonuçta kafanız rahatlıyor imkanınız varsa yaptırın derim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bizim burda Almanyada öyle ikili üclü test filan yok iyikide yok diyorum milletin kafasi karisiyo bosu bosuna bence
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Aşkk

bugün dr a gittik 2 li test için bebek çok büyümüş dedi  :k06: :k06: :k06:
gelişimi herşeyi çok iyiymiş  :nazar: :nazar: cinsiyeti erkek dedi pipiyi gösterdi  :k06: :k06:
bi değişiklik olmazsa erkek olacak  ::)
3lü testi yapalım dedi 3 hafta sona dedim istemiyorum ben imza istedi eşime sordum ne dersin die yapalım dedi tama dedik eve geldik eşim araştırma yaptı sonucu belli olmayan gereksiz yere strese sokacak bişi şuan yapmamayı düşünüyoruz bilmiyorum  :dontknow:
öykücüm dr a sordum bi sorun olsa müdahele edilebilirmi die hayır dedi o yüzden erken veya geç bilmenin bi avantajı yok  :icon_thumright:
bocuk gözlü arkadaşa katılıyorum kafa karışıklığı ve stresten başka bişi değil  :-\
hepimizin hakkın da hayırlısı olsun inş  :amin: :amin:

Aşkk

haftamızı ve cinsiyetimizi yazmamışım  :k06: :k06:

14.hafta da cinsiyetin erkek olduğunu öğrendik  :love9: :love9:

öykükıvanç

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 22 Şubat , 2013, 16:35:34
bugün dr a gittik 2 li test için bebek çok büyümüş dedi  :k06: :k06: :k06:
gelişimi herşeyi çok iyiymiş  :nazar: :nazar: cinsiyeti erkek dedi pipiyi gösterdi  :k06: :k06:
bi değişiklik olmazsa erkek olacak  ::)
3lü testi yapalım dedi 3 hafta sona dedim istemiyorum ben imza istedi eşime sordum ne dersin die yapalım dedi tama dedik eve geldik eşim araştırma yaptı sonucu belli olmayan gereksiz yere strese sokacak bişi şuan yapmamayı düşünüyoruz bilmiyorum  :dontknow:
öykücüm dr a sordum bi sorun olsa müdahele edilebilirmi die hayır dedi o yüzden erken veya geç bilmenin bi avantajı yok  :icon_thumright:
bocuk gözlü arkadaşa katılıyorum kafa karışıklığı ve stresten başka bişi değil  :-\
hepimizin hakkın da hayırlısı olsun inş  :amin: :amin:

canım neyi stres yapıyorsunuz ben onu da anlamış değilim altı üstü kan verip geliyorsunuz. zaten yaptırmayı düşünmüyorsan yaptırıncada sonucu beklerken herhalde stres olmazsınız diye düşünüyorum ben sonuçlarım çıktı 1 hafta sonra aldım erken teşhiste birşey yapılıyor mu yapılmıyor mu bilmiyorum zaten tahminen yazdım ama en azından riskli birşey olduğunu öğrenince bebeğimize daha çok dikkat ederiz diye düşünüyorum. aslına bakarsan eskisen sanki kaç test yapıyorlardı. şuanda imkanlar var değerlendirmek isteyen değerlendirir diye düşünüyorum. herkesin kendisine kalmış. bence dediğim gibi maddi imkanlar uyuyorsa kaybedecek birşey olmadığını düşünüyorum

Aşkk

bilmiyorum öykücüm ama bu 3 lü testte baktık netten kesin sonuçtan bahsetmiyo olabilirden bahsediyo olabilir kısmı insanı strese sokar  :sad1: bide yaptırmak istememenin nedeni de o kadar çok duyuyorum ki dr lar sağlam bebeklere bile sorunlu diyor doğunca görünüyosun sağlıklı olduğunu eee o kadar ay yaşadığın üzüntü ne olacak  :dontknow:
o yüzden yapmamaktan yanayız  :-\
testler için imkanın varsa demişsin de biz sormadık hiç çok mu pahalı  :icon_scratch:

Balböceği

Tremestire değil mi bu tarama testleri nasıl kan veriyoruz bitti oluyor anlamadım.
:dontknow:

Ultrasona girdim getirdim kağıtları eve hiç bak a gereği bile duymadım neme lazım hiçde düşünmedim  :ehi:

İnsanı gerer bea  :ehi:

Aşkk

nasıl yani edoş sen test yaptırdın ve dr un bişi demedi mi  :icon_scratch:
anladım bişi yazdığından  :dontknow:

özlem0609

kızlar dun kontrolumuz vardı demıstım,18. haftamızda erkek oldugumuzu oğrendık,pipimizide gördük :ehi: :ehi: :ehi: herseysını ilk defa ayrıntılı olarak bu kadar net gorebıldık,sanırım drlar bebek buyuyunce daha detaylı ıncelıyolar,ölçümlerini yapıyolar,üçlü test için bi daha konusmadım,üçlü test için kanımızı da verdık haftaya sonuclarını alıcaz.gecenlerde aklım karısmıstı,2li temızken 3lüye ne gerek var dıye,ama cevremdekılere sordum onlarda yaptırmıs,görümcemde yaptırmıs bişey cıkmamıs,aklımıza kotu seyler getırmeyelım kı hersey guzelce ılerlesın,ben hepimiz için herseyın guzel olacagına ınanıyorum,Rabbım meleklerımızı korusun.Herseye derman olan Rabbım buradakı arkadaslarımza bu özlemı yasatmasın,hayırlısı ıle gobeklerını,kucaklarını doldursun :amin: :amin: :amin:

özlem0609

3 lüye 30tl verdım onu yazmayı unutmusum,özel hastanede yaptırıyorum zaten.
öykucum dr bana detaylı ultrasona gıreceksın dedı,ona ne zaman gırdın sen,orda neyı goruyosun kı,bizimkılerden farklı mı?

ayy

hayırlı olsun oğluşun özlemcim :nazar: :nazar: :nazar:
bugunlered herkes pipi görüryorr erkek annesi fazlalştıı :k06: :k06: :k06:
sağlıcakla kucagına al inşallah tatlım :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: