29 Mart , 2024, 01:18:51

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Polis

Başlatan Balböceği, 15 Mayıs , 2012, 22:10:09

« önceki - sonraki »

Balböceği

Birgün küçük bir çocuk yolda oynarken oradan bir polisin ilgisini çeker ve çocuğa sorar: "Ne yapıyorsun ufaklık?" Çocuk da: "Polis yapıyorum." Polisin hoşuna gider ve sorar: "Anlat bakalım nasıl yapıyorsun polisi?" Çocuk cevap verir: "Çamur alıyorum, su ve bok katıyorum polis oluyor." Bunu duyan polis çocuğu bir güzel döver. Ertesi gün polis yine çocuğa rastlar ve bakar çocuk yine bişeyler yapıyor: "Ne yapıyorsun sen burda?" diye sert bir şekilde sorar: Çocukta: "Polis yapıyorum. " Polis yine sorar: "Anlat bakalım nasıl yapıyosun? "Çocuk aynı cevabı verir: "Çamur alıyorum, su ve bok katıyorum polis oluyor" Ve yine güzel bir dayak yer... Ertesi gün yine herşey aynı, polis bir hışımla gelir ve: "Sen akıllanmıcakmısın, yine mi polis yapıyosun?"der. Çocuk bu sefer: "Hayır "asker yapıyorum." Polisin ilgisini Çeker: "Anlat bakalım askeri nasıl yapıyorsun?" Çocuk başlar: "Çamur ve su yu karıştırıyorum asker oluyor." Polis merakla: "Ee buna niye bok katmıyosun?" Çocuk cevap verir: "Bok katınca polis oluyor"...
:ehi: :toothy10:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...