28 Mart , 2024, 18:47:18

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Roger

Başlatan Balböceği, 15 Mayıs , 2012, 22:08:02

« önceki - sonraki »

Balböceği

Roger ağır şartlar altında çalışan bir işçidir. Boş zamanlarını hep bowling ve voleybol oynayarak gecirmektedir. Karısı bu duruma üzülür ve bir hafta sonu onu striptiz klübüne götürmeye karar verir. O aksam beraberce klübün kapısına gelirler. Kapıdaki bodyguard , -"Hey Roger .. Seni görmek ne guzel !" der.. Karısı, -"Daha önce buraya gelmişmiydin Roger..?" Roger: -"Hayır hayır o adamı bowlingten tanıyorum.." İçeri girerler ve bir masaya otururlar... Garson gelir: -"iyi aksamlar Roger...Her zamanki gibi Cin tonik di mi?." Karisi: -"Roger bana bak sen buraya daha önce geldin değil mi?" Hafif hafif öfkelenmeye başlayan karısını sakinleştirmek zordur. Roger: -"Ne alakasi var..Voleyboldan tanırım onu bir ikitek içmişliğimiz var. Ordan yani.." Karısı pek tatmin olmamıştır ama neyse.. Derken striptizci hatunlardan biri masaya gelir: -"Selam Roger. Yine özel masa şovundan mı istersin..?" Roger boka batmıştır. Karısı hışımla yerinden kalkar ve klübü terk eder. Roger peşinden kosar. Kadın bir taksiye biner ve taksi kalkmadan Roger da biner. Kadın öfkeden patlayacakmış gibidir ve korkunç sinirlidir.. Şöför: -"Bu geceki çok suratsızmış Roger.." :ehi: 

HASRET!M S@N@

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: amaninnnnnnnnnnnnn