Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan şerife Berat, 15 Mayıs , 2012, 14:36:44

« önceki - sonraki »

ponçik

ben de beyaz peynir domatesli yapıyordum , hatta bu sabah eşime kaşar peynirlisini yaptım (ayy canın çekmesin   :sad1: )
tadına bile bakmadım , kendimi biraz frenledim, az ve sık sık yiyorum
mesela bu sabah kendime trabzon ekmeğine tost yaptım , yarısını yedim, 2 saat sonra diğer yarısını yedim  :hungry:

RuHGuZeLi

Cuma günü 30. haftama giriyorum ve 8.5 kilo aldım. Bu ay ben pek kilo almadım ama oğlum baya kilo almış 1500 gr olmuş. Allahın izniyle 15 kiloyla kapatmayı düşünüyorum.

makaron

kızlar kilo alımı ne zaman başlıyo tabi ki kişiden kişiye değişir ama merak ediyorum. biz çok şükür 12. haftadayız kanamam olduğundan sürekli yattım ama kilo almadım. ne zaman hızlanır bu süreç??

RuHGuZeLi

Canım ben 12. haftadan sonra kilo almaya başladım her ay 1 kilo aldım sonraları artıyor zaten kilo alman

aşkitoom

bizde bugün 36 haftalık olduk,2-3 gün önce sağlık ocağına gittiğimde öğrendim.9 kilo almışım ama bebişim iyi,cuma kontrolüm var bakalım

ยรlคภ๓คz göภlüm

biz  de yarın 35 haftalık olacağım  10 kilo aldım

aşkitoom

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Aralık , 2013, 16:46:10
biz  de yarın 35 haftalık olacağım  10 kilo aldım

cnm cuma günü kontrole gideceğim ya,doktor şu kadar haftalık diye söyler.söylediğinde benim şafağı düzeltirsin,bazen gelişimi önde gidiyor :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ponçik

60 kiloyla hamile kaldım 30.haftaya girdik şuan 72 kiloyum
ilk hamilelilğimde de 16 kilo almıştım
10 haftamız kaldı 4 kilo daha alırsam yine 16 kiloyla tamamlayacağım sanırım
gerçi ikinci bebekler daha erken doğuyor diyorlar ama nasip kısmet, inşallah sağlıkla ve zamanında doğar meleğim  :love9:

birbuçukyıl

20 haftalık hamileyim, 49 kilo ile hamile kaldım. 46 ya kadar düştüm. Şu an 49 kiloyum.
Yani sonuç olarak; henüz hiç kilo almadım. :honk:

ponçik

makaron

ben de 17. haftadayım. aynen 57 kiloydum. kustuğum dönemde 54'e kadar düşmüştüm. bu Sabah yine 57 olmuşum. ama bundan sonar kilo alma hızlanır sanırım. uçuşa hazırım :)

ponçik

Ben de bulantılarım olduğu ilk 4 ayda doğru düzgün kilo alamadım ama 5.ayda 5 kilo birden alıp rekor kırdım  :ehi:

simoche28

Alıntı yapılan: makaron - 18 Aralık , 2013, 13:57:37
kızlar kilo alımı ne zaman başlıyo tabi ki kişiden kişiye değişir ama merak ediyorum. biz çok şükür 12. haftadayız kanamam olduğundan sürekli yattım ama kilo almadım. ne zaman hızlanır bu süreç??
http://www.hamilelikte.com/hamilelikte-alinacak-kilo-hesaplama/
bende burdan hesapladım 2 kilo fazlam var :S

şimdiden durdurmazsak kendimizi dogumdan sonra dağılırız valla :d

makaron

Bu Sabah tartıldım. 19. haftadayım 1 kilo almış, 58 olmuşum.