29 Nisan , 2024, 15:56:38

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Selam

Başlatan Mavish, 14 Mayıs , 2012, 14:35:40

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 14 Mayıs , 2012, 15:21:59
Alıntı yapılan: Mavish - 14 Mayıs , 2012, 15:17:44
Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 14 Mayıs , 2012, 15:15:25
slm hoşgeldin canım aramıza bende havva 25 yaşındayım bebişim yok yarışmacı arkadaşlara başarılar :k06: :k06:

heheheh bu güzeldi canim... :))) basarilar dilemen :))) bende 26 yasindayim.... ne zamandir hamile olmayi istiyorsun? :)) kac senelik evlisin.... :))
canım ben 3yıllık evliyim ilk sene dışında hep istiyorum ama benim herif istemedi didim gider ayak tutturmuştur oda olmadı galiba adet olucam ama olsun nasip diyip geçiyorum

aynen canim dedigin gibi... NASIB..... nasibse gelir yemen'den, nasib degilse ne gelir elden.....

HASRET!M S@N@

melek100lü

:love9: ben 32 yaşındayım adım melek izmirde yaşıyorum
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ilk eşimden iki oğlum var 14 ve 11 yaşlarında ALLAH A EMANET
:love9: :love8: :love9: 3.BEBEĞİME HAMİLEYİM  :love9: :love8: :love9:
İKİNCİ EŞİMDEN YARIN 11 HAFTALIK OLCAZ
NASİP OLURSA RABBİM HERKESE NASİP
ETSİN İNŞALLAH SAĞLIKLI BEBEKLER  :amin: :amin: :amin:

Mavish

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Mayıs , 2012, 15:34:23
2 aylık tatlım

ayyyy süperrrrrrr   :hieyt: senin adina cok sevindim canim benim..... büyük bir özlemden sonra böyle bir habere kim bilir nasil sevindiniz... rabbim herkese bu mutlulugu nasib etsin..... hayirlisiyla elinize almayida nasib etsin rabbim....

Mavish

Alıntı yapılan: melek100lü - 14 Mayıs , 2012, 15:37:43
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cok genc anne olmussun zamaninda o zaman... o da cok güzel... genc anne olmakta büyük bir avantaj....  :)) ne mutlu sana... rabbim 3. evladinada hayirlisiyla eline almayi nasib etsin... cok güzel!!!

HASRET!M S@N@

evet cnm büyük bir mutluluk
allahım tez vakitte sanada yasatsın inlş

Mavish

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Mayıs , 2012, 15:49:36

amin canim... dogum sancilarinda bizleri dualarina esklik etmeye unutma canimmmm... :)) dualar kabul oluyor insaALLAH o anlarda... :)) rabbim bizede nasib eder insaALLAH....

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: Mavish - 14 Mayıs , 2012, 15:54:14
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Mayıs , 2012, 15:49:36

amin canim... dogum sancilarinda bizleri dualarina esklik etmeye unutma canimmmm... :)) dualar kabul oluyor insaALLAH o anlarda... :)) rabbim bizede nasib eder insaALLAH....
:amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :love9:
Alıntı yapılan: Mavish - 14 Mayıs , 2012, 15:44:19
Alıntı yapılan: melek100lü - 14 Mayıs , 2012, 15:37:43

cok genc anne olmussun zamaninda o zaman... o da cok güzel... genc anne olmakta büyük bir avantaj....  :) ) ne mutlu sana... rabbim 3. evladinada hayirlisiyla eline almayi nasib etsin... cok güzel!!!
:love9: :love9: ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :opucuk:  RABBİM HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ecebilir

selam. bende ece =) hoşgeldinnnn  :flowers:

suzannn

selam kızlar hoşgeldiniz daimi olmanız dileğiyle

elfo

hoşgeldin mavish daha çoook seveceksin bu forumu. ben hep iyiki bulmuşum diyorum  :love9:  :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

@Melek Yüzlüm@

Hoşgeldin canım aramıza ben fatma Rabbim sana ve tüm isteyenlere versin bebişini

Mavish

Cok tsk ediyorum kizlarrrr hosbuldum burayi ve coooook sevindim... Biz birbirimizi en iyi anlayanlardaniz ...

Balböceği

selam canım Hoşgeldin :)

Rabbim gönlüne göre versin  :amin: