spermıyogram testıme bakarmısınız kızlarr acıllll

Başlatan :Dminikeller :D, 12 Mayıs , 2012, 18:21:05

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Tebrik ederim canim Rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

]

:Dminikeller :D

AMİNNN İNŞALLAH BUGUNLERİ GÖRDÜM YAA ÇOK ŞÜKÜR.. ALLAH İSTEYEN BÜTÜN HERKESE NASİP ETSİN EN KISA ZAMANDA KUCAKLARIMIZI DOLDURSUN :amin: :amin:

masal12

ben bile heyecanlandım an an takip ettim durumunu çooooooook tebrik ederimm allah saglıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: :Dminikeller :D - 29 Haziran , 2012, 17:36:06
AMİNNN İNŞALLAH BUGUNLERİ GÖRDÜM YAA ÇOK ŞÜKÜR.. ALLAH İSTEYEN BÜTÜN HERKESE NASİP ETSİN EN KISA ZAMANDA KUCAKLARIMIZI DOLDURSUN :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: hadi gözün aydın canım Allah tamamını erdirsin inşallah sağlıklı hamilelik geçirirsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: :Dminikeller :D - 29 Haziran , 2012, 17:31:05
aldım bilee :) :) rabbime şükürüler olsun degerim 126 çıktı yani HAMİLEYİM  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: İNANAMIYORUM HALA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: :love9: :love9: :flowers: Tebrikler canım çok sevindim :flowers: :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: maaşallah değerinde çok güzel çıkmış :nazar: :nazar:

:nazar: :love9: :love8: :love9: Allah tamamına erdirsin inşallah :love9: :love8: :love9: :nazar:

Sağsalim kucağına almayıda nasip etsin inşallah :amin:

DENİZGÖZLÜM81

süper br haber bu rabbm tamamına erdirir inşallahde kucğınada alırsın çok güzel haber nazar değmesin arkadaşım tebrikler  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ツgöçmen_54 ツ

süper bi haber bu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
çok sevindim canım dualarım kabul oldu :amin: :amin: :amin:
inşallah kucağına almakda nasip olur
hayırlı olsun semacımmmmm  :muzz: :muzz: :muzz:

bu zor günlerimde beni yanlız bırakmadıgınız için hepinize ayrı ayrı tesekkür ediyorum özellikle yasemine hepinize duacıyım.. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bu arada kızlar bilgisi olan varmı bu konuda ben yanlış hesaplamıs olabilirmiyim19 unda transferim oldu 11. gündemiyim suan 10 damı eger 10daysam 126 çok yüksek degilmi doktorum aradı az önce çok güzel dedim ama içime kurt düştü tek embriyo transfer edilmişti yüksek degildir inşallah.. 2 gün sonra testi tekrarla dedi normal ilerliyomu bakalım dedi korktummmmm :dontknow: :dontknow: :dontknow: :honk: :honk: :honk:

tuba_alanya

canımmmm çok sevindim allah tamamına erdirsin değerin çok güzel canım yüksek değil tedaviyle olan gebeliklerde değer yüksek çıkabiliyormuş sakın korkma stres sakın yapma kötü şeylerde düşünme inan bebeği çok etkiliyor kendimden biliyorum 3 ay yerinden bile kıpırdama  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

canım çok sevindim  :hieyt: :hieyt:

Allah tamamına erdirsin  :amin:
:hello2: :hello2: :hello2:

ayy

Alıntı yapılan: :Dminikeller :D - 29 Haziran , 2012, 17:31:05
aldım bilee :):) rabbime şükürüler olsun degerim 126 çıktı yani HAMİLEYİM  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: İNANAMIYORUM HALA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar:canım maşallah değerin çok güzel sters yapma boşuna artık ..rabbim sağlıcakla kucagına almakta nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:arkadaşımada  1 embriyo koydular ama ikizleri olduu :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

mehtap0753

canımmmm tebrik ederim :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :nazar: :nazar: :nazar:çokkk sevindim inan duyunca ağladım ay çok sevindim rabbim bizede nasip etsin :amin:cnm sakın stres yapma bol bol fetih suresi oku hamile olanlar çok okur bu duayı sende oku cnm merak etme sakın

destina06

canım tebrik ederim çok sevindim :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: Allah tamamına erdirsin :nazar: :amin: