28 Nisan , 2024, 18:14:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rabbime şükür bende hamileyim

Başlatan dilekibrahim, 11 Mayıs , 2012, 18:33:37

« önceki - sonraki »

doruk38

beynâ

elfo

ne güzel bir test bu böyle ikisi de kıpkırmızı  :wav: Allah tamamına erdirsin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

bunlardan görmeyi Allah bekleyen herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

dilekibrahim

hala şoktayım inanamıyorum birtanesi 3,5 iki tanesi 2,5 bir taneside 1 cm tam 4 tane kistim vardı bu ay clyco progynova diye bir adet düzenleyici kullandım bu ilaçın bir zararı oldumu doktor polip var diyor du o ne oldu 1 senedir iğneyle bile çatlamayan yumurtalarım nasıl çatladı adetimin 4. günü kontrole gitiiğimde yumurtam yoktu o kadar çok soru işateri var ki kafamda yarın ilk işim özel hasataneye gitmek oluçak  tek söyleyebileceğim ümitsizliğe kapılmayın rabbim isterse tasta gül birir gönülden dua ediyorum ben dahil rabbim tez zamanda kuçaklarımızı doldursun :amin:

nazlıyarim

canım benım senın adına o kadar cok sevındım kı gözlerım doldu  :y25: maşallah inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin tebrik ediyorum  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

bhrssyy

:wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :hello2: :hello2: :hello2:cnm cok sevındım Allah tamamına erdırsın ıns saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın darısı basımıza ıns   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dilekibrahim

amin inş yarıne kadar nasıl dayanıcam ben 1 senedir bekliyorum 1 gün daha dayanabilirim  sanırım :) bugün alt komşum doğum yapmış kapılarını süslemişler kocaman hoşgeldin kızım yazmışlar görünce okula gidene jadar hüngür hüngür ağlamıştım o gün akşam olmadan testlerim poziitif çıktı :muzz: rabbim hayırlısıyla kuçağıma almayı nasip et :amin:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

Belgink.

cnm gözün aydınnnnn cok sevındımmm kucağına aldığın gunlerıde görürsün inşşşş.rabbım onu sana bağışlasınn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

Balböceği

canım tebrik ederim  :hello2: :hello2:

Hayırlı uğurlu olsun, Rabbim tamamına erdirsin.  :amin:   

insu

Tebrik ederim canım çoook sevindim gözünüz aydın  :flowers:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14: Rabbim sağlıklı,sıhhatli kucağına almayı nasib etsin  :amin: :amin:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Herşeyin hayırlısı...

gökçe58

canımm hayırlı uğurlu olsun rabbim kucağına almayıda nasip etsin sağlıcakla....

suzannn

TEBRİK EDERİM RABBİM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

mutluluk

ANNELER GÜNÜN HEDİYEN HAYIRLI OLSUN CANIM. :flowers: :flowers: :flowers: