KIZLAR BİLGİLERİNİZİ VEYA TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM !!!

Başlatan _inci_tanem_, 11 Mayıs , 2012, 11:02:44

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Arkadaşlar bildiğiniz üzere pco'luyum yumurtlama tembelliğim var  :'(   :y25: birde düşüğüm var ve düşüğümün sebebi bendeki kan pıhtılaşması çıktı coraspirin ve folik asit kullanmaya başladım gebe kalabilirsem RABBİMİN iziniyle kan sulandırıcı iğne kullanacakmışım..
Asıl sormak istediğim pco'lu olup düşük yapan ve tekrar gebe kalan varmı aranızda yada çevrenizde yine sıkıntılımı oluyo gebe kalınması...Bu adetten sonra kısmet olursa yine tedaviye başlıycaz ama olumsuz sonuç almaktan çok korkuyorum  :y25: :y25: RABBİM hepimizin gönlüne göre versin tez vakitte hayırlısıyla yüzlerimizi güldürsün :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Mayıs , 2012, 11:02:44
Arkadaşlar bildiğiniz üzere pco'luyum yumurtlama tembelliğim var  :'(   :y25: birde düşüğüm var ve düşüğümün sebebi bendeki kan pıhtılaşması çıktı coraspirin ve folik asit kullanmaya başladım gebe kalabilirsem RABBİMİN iziniyle kan sulandırıcı iğne kullanacakmışım..
Asıl sormak istediğim pco'lu olup düşük yapan ve tekrar gebe kalan varmı aranızda yada çevrenizde yine sıkıntılımı oluyo gebe kalınması...Bu adetten sonra kısmet olursa yine tedaviye başlıycaz ama olumsuz sonuç almaktan çok korkuyorum  :y25: :y25: RABBİM hepimizin gönlüne göre versin tez vakitte hayırlısıyla yüzlerimizi güldürsün :amin: :amin: :amin:

CANIM BENDE DE PKO VAR 1 DÜŞÜĞÜM 1 DE KİMYASAL GEBELİĞİM VAR AMA BENDE Kİ DÜŞÜK NEDENİ SANIRSAM RAHİMDEKİ POLİPTİ BAŞKA BİR DR GÖRDÜ ÇÜNKÜ POLİP HAMİLE KALAMYA ENGEL KALINSADA DÜŞÜĞE SEBEP BEN HEP ONA BAĞLIYORUM İLK HAMİLELİĞİMİ KLOMENLE KALDIM DÜŞÜKTEN SONRADA KLOMEN KULLANDIM AMA KİST YAPTI SONRA İĞNE İLE YUMURTALARIM BÜYÜTÜLÜP ÇATLATMA İĞNESİ YAPILIP DOĞAL YOLLA DENEDİK OLMDI SONRA İĞNE KULLNIP ŞILMA YAPILICAKTI AŞILAM İÇİN BŞKA DR A YÖNLENDİRİLDİM O RAHİMDEKİ POLİBİ GÖRDÜ MADEM BUKADAR İĞNE OLDUN YİNEDE AŞILAMA OL BELLİ OLMAZ DEDİ 1. AŞILAMAM TUTMADI BÜYÜK OLASILIKLA POLİPTEN DOLAYI SONRA POLİP AMELİYATI OLDUM GÜZEL BİR YUMURTAM GELİŞTİ AMA KAN KİSTİ OLDU DR UMDA ARTIK ÇOK BUNALDIN ÇOK STRESE GİRDİM AŞILAMA YAPALIM DEDİ YAPTIK VE TUTTU ÇOK ŞÜKÜR SEN İĞNE DENEDİNMİ CANIM :flowers: :flowers: :flowers:

suzannn

iyiki yaptırmışsın testleri sonuçların varsa yazarmısın kan pıhtılaşmasının gebeliğe engeli yok sadece düşürüyor

HASRET!M S@N@

pko engel değil cnm düşüğünün sebebide caresiz değil sen korkma canım pko ile kalan o kadar cok kişi var kiii bendede yoktu ama ben 3 yıl bekledim mesela allah zamanı gelince verecektir emin ol sen içini ferah tuttt sakın stres yapma sen stres yaptıkca bebeğinin gelmesi gecikecektir unutma

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 11 Mayıs , 2012, 11:09:44
iyiki yaptırmışsın testleri sonuçların varsa yazarmısın kan pıhtılaşmasının gebeliğe engeli yok sadece düşürüyor
evet canım iyiki yaptırmışım  :'( kan pıhtılaşmasından demiyorumki benim pco sorunum var  :y25: antikardiyolipin lGg ve LGm antikorları bende pozitif çıktı hayırlısı bakalım

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

°•.ℓανιηуα.•°

canım çok geçmiş olsun öncelikle.

bende de pko var ve emin ol düşüğün sebebi pko değil. zaten sen de yazmışsın pıhtılaşma problemi nedeniyle düşük olmuş diye.

ben de pko lu olduğumdan hep düşük yapıcam diye korkuyordum ama çok şükür ilk gebeliğimdi ve dünyaya getirdim oğlumu.

ablamda vardı kan pıhtılaşması. ilk bebeği düşmüştü. ikincisinde o iğnelerden her gün vurundu. bebeği sağlıklı dünyaya geldi. ikincisini de yaptı. yine her gün o iğnelerden vurundu. o da sağlıklı doğdu çok şükür.

merak etme. önemli olan problemin bulunmuş olması.

suzannn

bi kere hamile kaldın yine kalırsın engel değil sadece geciktiriyor

_inci_tanem_

Teşekkür ederim arkadaşlar çoook teşekkür ederim...
ben ilk klomen denememde mucizevi bir şekilde gebe kalmıştım doktor yumurtlar gelişmedi deyip bıraktı...RAhim filmi, çektireceğim diye beklerken gebe kalmışım...Bilmiyorum ümitliyim yine olacak diye ama korkularımda çok fazla ALLAH nasip ederse adetten sonra klomene başlıycaz yine bakalım hayırlısıyla bekletmeden olur inşallah :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serserim

CANIM İSTERSEN İĞNE İLE YUMURTANI BÜYÜTEBİLİRSİN YUMURTA TEMBELLİĞİ İÇİN İYİ BİR TEDAVİ OLUYOR BENDE İĞNE KULLANIYORUM HERGÜN KAN PIHTILAŞMASI İÇİN SAKIN KAN PIHTILAŞMASINI SORUN YAPMA ÇARESİ VAR DEDİĞİM GİBİ PKO DÜŞÜK YAPMIYOR BENİM POLİPTEN DOLAYI OLDU İNŞALLAH CANIM GÜZEL GÜZEL YUMOŞLAR BÜYÜR  ZATEN HAMİLE KALMIŞSIN O YÜZDEN RAHAT OL CANIM HAMİLE KALABİLMEK BİLE BÜYÜK ŞANS HAYIRLISIYLA TEZ VAKİTTE GELİR BEBİŞİN İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: serserim - 11 Mayıs , 2012, 11:25:43
CANIM İSTERSEN İĞNE İLE YUMURTANI BÜYÜTEBİLİRSİN YUMURTA TEMBELLİĞİ İÇİN İYİ BİR TEDAVİ OLUYOR BENDE İĞNE KULLANIYORUM HERGÜN KAN PIHTILAŞMASI İÇİN SAKIN KAN PIHTILAŞMASINI SORUN YAPMA ÇARESİ VAR DEDİĞİM GİBİ PKO DÜŞÜK YAPMIYOR BENİM POLİPTEN DOLAYI OLDU İNŞALLAH CANIM GÜZEL GÜZEL YUMOŞLAR BÜYÜR  ZATEN HAMİLE KALMIŞSIN O YÜZDEN RAHAT OL CANIM HAMİLE KALABİLMEK BİLE BÜYÜK ŞANS HAYIRLISIYLA TEZ VAKİTTE GELİR BEBİŞİN İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım inşallah ALLAH razı olsun :opucuk:
Bu ay klomen deneyelim bakalım inşallah olur ama bir olumsuzluk olursa doktorum ne dicek yada ben isterim doktorumu değiştirdim hastaları çok memnun çok güzel şeyler duydum hakkında bende şimdi çok memnunum RABBİME şükürler olsun inşallah hayırlısıyla benimde bebeğimin gelmesine tez vakitte vesile olur  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serserim

İNŞALLAH CANIM EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI TEZ VAKİTTE ALIRSIN DR LA İLETİŞİM ÇOK ÖEMİ İNŞALLAH KLOMENLE YUMOŞLAR BÜYÜR VE BEBİŞİN GELİRRRRRR :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: serserim - 11 Mayıs , 2012, 11:39:28
İNŞALLAH CANIM EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI TEZ VAKİTTE ALIRSIN DR LA İLETİŞİM ÇOK ÖEMİ İNŞALLAH KLOMENLE YUMOŞLAR BÜYÜR VE BEBİŞİN GELİRRRRRR :amin: :amin: :amin: :amin:

aminnnnnnnnnnn canım inşallah :amin: :amin: :amin:  ALLAH bin defa razı olsun dularınızı esirgemeyin hamişlerin duası kabul olurmuş tez vakitte benimde meleğim sağlıkla gelir inşallah teyzesi :amin: :amin: :amin:
Senin bebiş maşallahh kırkbinkere büyüdü yaa :nazar: RABBİM kucağınızada almayı nasip etsin hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

canım konuyla ilgili bilgim yok ama çok isterim enkısa zamanda hamile kalmanı inşallah bundan sonraki aşamalar daha bilinçli ilerliycek sonuçta sorunun neden olduğunu öğrenmişsin  :opucuk: :opucuk: inşallah çok bekletmez meleğin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM BEN PKO 2DÜŞÜK YAPTIM 3.KUCAGIMA ALDIM YELİZCİM İNŞ SEN 2.KUCAGINA ALIRSIN BEBİŞİNİ AMA BEN 2DUSUKTEN SONRA BENDE KAN PIHTILAŞMASI OLDUGUNU SÖLEDİ DR 23.CORASPİRİN İÇTİM VE ŞÜKÜR ECREYİ KUCAGIMA ALDIM TRABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİNN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

aminnnnn melekcim aminnnn o kadar çok istiyorumki sağlıkla hayırlısıyla gelsin bebeğim bekletmeden inşallah :amin: :amin: :amin: ALLAH razı olsun :opucuk: dualarınıza ihtiyacım var...
RABBİM sizlerede hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :amin
:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına