su gibi akıntı

Başlatan HASRET!M S@N@, 10 Mayıs , 2012, 13:38:49

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar iki gündür seffaf su gibi akıntım var normal mi bu

Sır_Çiçegi

normal die biliorum cnm hatta bende ıslaklık derecesinde oluyordu dktor normal demişti
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

aynen iki gündür benden de cok gelmeye basladı kasıklarımda agrıyor büyüyorlar sanırım

Sır_Çiçegi

aynen cnm bol su iç kasık agrısı susuzluktan olurmuş genelde
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9:  benim yeni başladı yoğunlaşmaya normal su gibi oluyor

HASRET!M S@N@

o zaman benm iki tane oldugu için erken basladı cnm sağolun içim rahatladı

melek100lü

:nazar: evet canım normal akıtılar benimki geçbile kaldı bende anlamadım inşallah sorun yoktur diğer bebeklerimde seninki gibi erken ve yoğun olur  :dontknow: :dontknow: :dontknow:  inşallah iyidir kuzucuklarımız  :amin: :nazar:   :opucuk: :opucuk: :opucuk:

CAN TANEM

Kızlar vesvese yapmayın bakim  :director:  Teyzeleri dua ediyor onlar için inşallah sağlıklı sıhhatli kucağınıza alacaksınız iyi şeyler düşünün kötü düşünceler yasak size   :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

inş cnm benmde öyle cok olmuyor asırı derecedede ,yinede beyaz ve sarıydı iki gündür öyle gelince terslik mi var diye düşündüm ister istemez

HASRET!M S@N@

inş cnm işte bir düşük yasayınca insan herseyden pimpirikleniyor benm diğer düşüğüm cok farklı olmustu birde ikiz olunca risk daha fazla oluyor

melek100lü

:love9: :love9: :love9:   :nazar:  Allah ın izniyle sağsalim olcaklar inşallah  :nazar:   :love9: :love9: :love9:

doruk38

biz 27 haftalık olduk. hala su gibi akıntım oluyo. birde krem gibi beyaz ve yoğun akıntım oluyo. dr sormuştum akıntıyı. hormonlardan kaynaklanıyormuş.  :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

tesekkür ederim hemsomm sağolasın