2 li testimde sorun var ve içim acıyor

Başlatan gökçe58, 09 Mayıs , 2012, 08:45:15

« önceki - sonraki »

serserim

sağlıklı dediyse sağlıklıdır canım sakın kendini üzme bol bol dua et ama dediğim gibi istersen başka dr da baktır yada daha güvenli labaratuarda tekrarlat canım testini Allah a emanet bebişlerimiz inşallah sağlıklı doğacak canım gönlünü ferah tut

Belgink.

Alıntı yapılan: gökçe58 - 09 Mayıs , 2012, 12:08:04

Alıntı yapılan: selin22 - 09 Mayıs , 2012, 12:04:35
Alıntı yapılan: serserim - 09 Mayıs , 2012, 12:01:49
Alıntı yapılan: selin22 - 09 Mayıs , 2012, 11:59:29
Alıntı yapılan: gökçe58 - 09 Mayıs , 2012, 11:53:22
Alıntı yapılan: selin22 - 09 Mayıs , 2012, 11:52:27
cnm benm bozma moralını dr dediği gıbı bı sorun yoktur. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: kacıncı haftada yaptırdınn
bencede baksana kim ne zamn isterse yaptırıyoo .rabbim bebeğini sana sağlıklı sıhatlı kavuştursun cnm benm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

11. haftanın içinde yaptı doktor canım
bende 11 haftanın içindeyım dee 12 ve 14. haftalarda yapılıyo dedi dr.bana nıe öle dedi

canım kontrolün nezaman senin sanırsam bu hafta içinde yaparlar hayırlısı inşallah sağlıklıdır bebişin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ay sonunda çağırdı dr cnm 13 14 hafta falan olcak galıbaa

demekki bunun prosedürü yok kafalarına göre yapıyorlar

gökçe58

Alıntı yapılan: serserim - 09 Mayıs , 2012, 12:08:42
sağlıklı dediyse sağlıklıdır canım sakın kendini üzme bol bol dua et ama dediğim gibi istersen başka dr da baktır yada daha güvenli labaratuarda tekrarlat canım testini Allah a emanet bebişlerimiz inşallah sağlıklı doğacak canım gönlünü ferah tut

inşş canım Allahın izniyle sağlıklı doğacak bebeklerimiz rabbime emanetler.

ayy

canım üzme kendini dr ultrasonda herşy normal demiş şöyle düşün çoğul gebeliktede bildiğim kadarıyla 2li ve 3 test yapmıyorlar sadece bebeğin ultrasonda ense vs bakıyorlar ve ona göre sağlıgıyla ilgili konuşuyorlar yani eger ultrasonda bakmak yetmiyorsa neden ikiz yada üçüzlerde bebeşlerin sağlıgıyla ilgili net konuşabiliyorlar drlar..hem  benm arkadasımın yengeisnede ilk testlerde bebişin alınması gerketiğini sakat olacagını söylediler hemde çok kesin konuştular fakat aldırmadılar ne olursa olsun o benm bebeğim dedi hatta doğuma kadar bisürü dr gezdiler hepsi aynı şeyi söyledi bebğin sağlıksız engelli olacak dediler ve bebiş dogdugunda hiiçç bişeeyi yoktu aksine çok sağlıklı bebekti onca dr onca test yanılmıştı..kızkardeşimin bebeğinede ünv hastanesinde testlere göre dr bebeğin sağlıksız dedi kardeşim çok korktu üstelik akraba evliliği yapmıştı hemen testleri özel bir hastanede tesrarladı dr lar ünv hastanesini bile aradılar nasıl test yapıyosunuz bu bebek çok sağlıklı dediler ve sonuc şimdi kardesimin ogluşu 2.5 yasında hemde  çok sağlıklı ....SEN İÇİNİ FERAH TUT VE BOL BOL DU ET TATLIM İNŞALLAH MELEĞİNİ SAĞLICAKLA DOGACAK VE HEP SENİNLE KALACAK CANIM :amin: :amin: :amin: :amin:DUALARIM SEN VE MELEĞİNLE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:HAMİLE KALMAK BİR MUCİZE DÜŞÜNSENE BEBEĞİN DÜNYAYA GELİŞİ NE BÜYÜK BİR MUCİZE RABBİM TÜM MELEKLERİ KORUSUN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

gökçe58

Alıntı yapılan: ayy - 09 Mayıs , 2012, 12:29:40
canım üzme kendini dr ultrasonda herşy normal demiş şöyle düşün çoğul gebeliktede bildiğim kadarıyla 2li ve 3 test yapmıyorlar sadece bebeğin ultrasonda ense vs bakıyorlar ve ona göre sağlıgıyla ilgili konuşuyorlar yani eger ultrasonda bakmak yetmiyorsa neden ikiz yada üçüzlerde bebeşlerin sağlıgıyla ilgili net konuşabiliyorlar drlar..hem  benm arkadasımın yengeisnede ilk testlerde bebişin alınması gerketiğini sakat olacagını söylediler hemde çok kesin konuştular fakat aldırmadılar ne olursa olsun o benm bebeğim dedi hatta doğuma kadar bisürü dr gezdiler hepsi aynı şeyi söyledi bebğin sağlıksız engelli olacak dediler ve bebiş dogdugunda hiiçç bişeeyi yoktu aksine çok sağlıklı bebekti onca dr onca test yanılmıştı..kızkardeşimin bebeğinede ünv hastanesinde testlere göre dr bebeğin sağlıksız dedi kardeşim çok korktu üstelik akraba evliliği yapmıştı hemen testleri özel bir hastanede tesrarladı dr lar ünv hastanesini bile aradılar nasıl test yapıyosunuz bu bebek çok sağlıklı dediler ve sonuc şimdi kardesimin ogluşu 2.5 yasında hemde  çok sağlıklı ....SEN İÇİNİ FERAH TUT VE BOL BOL DU ET TATLIM İNŞALLAH MELEĞİNİ SAĞLICAKLA DOGACAK VE HEP SENİNLE KALACAK CANIM :amin: :amin: :amin: :amin:DUALARIM SEN VE MELEĞİNLE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:HAMİLE KALMAK BİR MUCİZE DÜŞÜNSENE BEBEĞİN DÜNYAYA GELİŞİ NE BÜYÜK BİR MUCİZE RABBİM TÜM MELEKLERİ KORUSUN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

canım benimmm çok sağol içimi öyle rahatlattınız ki anlatamam rabbim sana da en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşş :amin:    :amin:     :amin:     :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:İNŞALLAH TATLIM MELEĞİNİ SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALDIGIN GÜNLER BU SIKINTILAR AKLINA BİLE GELMEYECEK :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:SEN MELEĞİNLE KONUŞ BOLBOL ONU SEVDİĞİNİ SÖYLE BAŞKA ŞEYLER SÖYLEYİP ÜZME ONU  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cute552

canım endişe etmekte haklısın ama bana herkes ikili teste kesin çıkmıyor istersen yaptırmaya bilirsin dediler en kesin 3lü  4lü testmiş doktorda demişti eğer kanda bi problem çıkarsa amniyon sıvısıyla tam tespit yapılabiliyormuş inşallah gerek kalmaz doktorun da bişey olmaz demiş tam emin olamadıysan başka doktora görün allah çocuguna sağlık versin bizde haftaya yaptırıcaz inşallah sorun çıkmaz.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

gökçe58

Alıntı yapılan: cute552 - 09 Mayıs , 2012, 13:34:26
canım endişe etmekte haklısın ama bana herkes ikili teste kesin çıkmıyor istersen yaptırmaya bilirsin dediler en kesin 3lü  4lü testmiş doktorda demişti eğer kanda bi problem çıkarsa amniyon sıvısıyla tam tespit yapılabiliyormuş inşallah gerek kalmaz doktorun da bişey olmaz demiş tam emin olamadıysan başka doktora görün allah çocuguna sağlık versin bizde haftaya yaptırıcaz inşallah sorun çıkmaz.

biraz rahatladım canım kızlar sağolsun çok destek oldular inşş seninkinde bir sorun çıkmaz canım rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah  :amin:      :amin:    :amin:

beynâ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Mayıs , 2012, 08:50:44
Canım biliyorum dıştan birisi için konuşması kolay diyeceksin ama her anne o yoldan geçti

ve ben ne olursa olsun bebeğimi doğurucam diyodum

sonuçta onu bana Rabbim verdi

bana onu emanet etti

yarı yolda bırakılmaz diyodum

ki doktorların dedikleri herzaman çıkmıyor

kaç kere duydum. doktor özürlü doğacak dediği halde çocuk gayet sağlıklı doğdu yada tam tersi. sorun yok diyipte özürlü doğanlarda oluyor. birde öyle bak olaya. ne yani şimdi doktorun sana bişey yok sağlıklı dese ona mı güveneceksin yoksa Rabbine mi. oyüzden içini ferah tut olurmu. bi anne için kolay değil biliyorum. ama karamsar olmamak lazım diye düşünüyorum. istihareye yat gerekiyosa  :opucuk:

bak ben doktorum 4 lü taramada bişey yok dediği halde rahatlamamıştım. herşey olur hayatta. sadece dua ettim durdum doğumuma kadar. çok şükür oğlumu sağlıkla kucağıma aldım  :amin:

:icon_thumright:

ayten çok güzel özetlemiş canm,üzme kendini,herşey Allah'ın kudret elinde..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Mayıs , 2012, 08:50:44
Canım biliyorum dıştan birisi için konuşması kolay diyeceksin ama her anne o yoldan geçti

ve ben ne olursa olsun bebeğimi doğurucam diyodum

sonuçta onu bana Rabbim verdi

bana onu emanet etti

yarı yolda bırakılmaz diyodum

ki doktorların dedikleri herzaman çıkmıyor

kaç kere duydum. doktor özürlü doğacak dediği halde çocuk gayet sağlıklı doğdu yada tam tersi. sorun yok diyipte özürlü doğanlarda oluyor. birde öyle bak olaya. ne yani şimdi doktorun sana bişey yok sağlıklı dese ona mı güveneceksin yoksa Rabbine mi. oyüzden içini ferah tut olurmu. bi anne için kolay değil biliyorum. ama karamsar olmamak lazım diye düşünüyorum. istihareye yat gerekiyosa  :opucuk:

bak ben doktorum 4 lü taramada bişey yok dediği halde rahatlamamıştım. herşey olur hayatta. sadece dua ettim durdum doğumuma kadar. çok şükür oğlumu sağlıkla kucağıma aldım  :amin:

co güzel yazmisin cnm  :opucuk: aynen bende sana katiliyom  :opucuk: ben iyikide bana hic bi test yapilmamis Rabbime sükürler olsun kizim saglikli  :nazar: :love9: sonucta o testleride yapan Allahin kullari herseyi bilemezler Allah bilir  :amin: Rabbim herkese saglikli bebisler nasip etsin  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gökçe58

aminn gülümm inşallah sorunsuz sağlıklı doğar tüm bebekler  :amin:    :amin:

şerife Berat

canım diğer arkadaşların da söylediği gibi kendine dert etme sakın bebeğini de strese sokma .
eltimin gelini böyle bir durum yaşadı onada bebeğiniz sağlıksız dediler oda ne olursa olsun bunuda veren rabbim diye (amniyosentez bile yaptırmadı tekrar kontrol için) doğumuna karar verdi ve iykide öyle yapmış şimdi çok sağlıklı 2,5 yaşında bir kızı var.

sen gönlünü ferah tut

gökçe58

Alıntı yapılan: şerife Berat - 09 Mayıs , 2012, 15:36:24
canım diğer arkadaşların da söylediği gibi kendine dert etme sakın bebeğini de strese sokma .
eltimin gelini böyle bir durum yaşadı onada bebeğiniz sağlıksız dediler oda ne olursa olsun bunuda veren rabbim diye (amniyosentez bile yaptırmadı tekrar kontrol için) doğumuna karar verdi ve iykide öyle yapmış şimdi çok sağlıklı 2,5 yaşında bir kızı var.

sen gönlünü ferah tut

çok sağol canım sayenizde rhatladım rabbim sağlıklı sıhhatli doğmasını tüm bebekler için nasip etsin inşallah

Sır_Çiçegi

cnm benim üzme kendini bu kadar rabbim saglıklı sıhatli dogurmayı nasip etsin inş. bi sorun cıkmaz dua et bol bol rabbim yar we yardımcın olsun  :amin:

benim yengem doktora gitmiş doguma 1 hafta kalası bu cocuk özürlü demişler ama şimdi 3 yaşında bi tatlı bi tatlı rabbim bilir gülüm doktorun her dedigi cıkmaz
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

bende yaptırdım dün sonucu göstermeye gittim doktor odasına almadı bile bıktı artık benden normalmiş herşey Allaha şükür 3 lü testi yaptırmayı düşünmüyorum bu yüzden ama sen ihmal etme testlerini içinde şüphe kalmasın üzme kendini
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...