hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

destina06

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Mart , 2013, 15:32:08
sulem allah sanada nasip eder inş böyle resimler paylasmayı
tamamen bitmedi ama seyrekleşmeye basladı gözden kurtulduk oglum için sükür doktoru 6 ay sonra gelin gözü süper dedi kızımında bu ayın sonunda onunda seyreklesti sanırım bir beyin ve genel muayene için gideriz artık
beyin eegleride öncekine göre iyi cıkmaya basladı sükürler olsun cok iyi gelişme dedi doktorumuz
az biraz bacaklarda sertlik var dedi norolüöli uzmanımız bunun içinde zaten cıkıtıgımızdan beri fizik hareketleri yapıyordum devam et gecer cok az dedi sükürler olsun geciyor yavas yavas

inşallah canım  :amin: :amin: ay çok sevindim inşallah hiçbişeycikleri kalmadan düzelicekler :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ZéynéP.SimAy

maşaallah canancımm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allahım bundan sonra sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin kuzularını inşallahh  :amin: :amin: :amin:

elfo

Allah size bağışlasın ikisini de  :amin: hamd olsun bugünlere geldin. inş. daha da güzel günler seni bekliyor canım  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

KasrıCinan

canım cananım kontürüm yok yazamadım.yeni girdim ama göremedim resimleri

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MAŞALLAH SUBHANALLLAH
ALLAHIM KORUSUN NAZARLARDAN
cananım yerim ben bunları ya oyyyy yakın olsak hap sevsem keske onları...oğluş daha büyük gözüküyor cananım kiloları nasıl,,,

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

oğlum büyük canım 6.5 kilo kızım 4.5 kilo ama kızım yeni yeni doğru düzgün yemeye başladı kilo alımı da arttı oğlum çok iştahlı maşallah

beynâ

cananımm maşallahhh kuzularına... Allah bağışlasın canım benmm... :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: masallah cok cok güzeller oglusun tam pasa masallah kizinda prenses  :love7: :love7: cok benzetemedim ben  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

ilk doğdukların da çok benziyorlardı canım değiştiler birde arada kilo farkı olunca   

fıstık

Maşallaaaaaaaahhhh maşallaaaaaahhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allah nazarlardan saklasın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Çok tatlılar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9:

Koklaya koklaya öp canancım benim için  :flowers:

tweety0555

canan tuylerım dıken dıken oldu gozlerım doldu  :crybaby2: :crybaby2:  rabbım herzamn yanında olsun saglıkla buyut evlatlarını maasallh kocaman olmuslar allahım nazardan esırgesın :nazar: :nazar: :nazar:

nazlıyarim

cananım 82 kere maşallah allahım sağlıkla sıhhatle büyümelerini nasip eylesin dede nine oluncaya kadar dert keder hastalık vermesin inşallah kuzularına kocaman olmuşlar çokta güleçler oyy öp benim için  :love9:  :love9:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

GELSQMİNQ

canınımm güle güle büyüt kuzularını çok tatlılar maşallah yaaa allahım nazarlardan korusunnn çok sevindim rabbim hayırlı evlatlardan eylesin inş kaderleri güzel olsun aminn

kelebegimm

Oyyy masallahhh kocaman olmuşlar cananimm
Aramızda 1 aymı varmış bizim dogumda
Rabbim nazarlardan korusunn cok tatlilar :nazar: :nazar: :love9: :love9:

]