hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

Bluegirl

şükürler olsun rabbime canancım  :amin:
inşallah dahada iyi olcaklar iyi güzel haberlerini almak dileğiyle inşallah  :amin:  :amin:  :amin:

serserim

Allah ım şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ay sevinçten gözyaşlarım sel oldu aktı çok sevindim canancım dahada iyi olucaklar herzaman inandım buna ben hiççç yitirmedim inancımı sen yeterki metanetli ol canım benim

HASRET!M S@N@

canım oğlum artık seni hep kucagıma alıyorum ve bir aksilik cıkmazsa seninle yarın evimize geliyoruz heyecandan yerimde duramıyorum hemsire bu hızla giders persembe günü bile taburcu dedi cok heyecanlıyım oglum seninle hayatımız baslıyor inş en kısa sürede kızımda peşimizden gelir onu dün gecirdiği göz ameliyatından sonra yogun bakıma aldılar inş gittiğimde yogun bakımda olmaz senin yanına gelmiş olur

rabbime sükürler olsun bugünleri göreceğim hiç aklıma gelmezdi...
rabbim kimseyi bu sekilde sınamasın

...ŞehzadEfe...

çok şükür canım allah duaları biliyor evlatlarını sana bağışlıyacak inş  :amin: :amin: bir an önce evinize çıkarsınız inşallah mis gibidir şimdi canan kokuları yerimizede kokla teyzelerin sizleri çok merak ediyor deee bir an önce yanımıza katılın  :love9: :nazar: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

canancım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Allaha çok şükür canım  :amin: :amin: :amin:

sağlıkla al mis kokulunu kucağına  :amin: :amin: :amin:

kızın da peşinden gelsin inş  :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

burcum

canancımmmmmmm çok güzel bir haber bu :muzz: :hello2: :hieyt: :nazar: ALLAH ın izniyle 4 kişilik bir aile olarak yeni hayatınıza yakın zamanda evinizde başlarsınız :amin: :opucuk:
hazalımızın da hayırlı haberlerini bekliyoruz canım :amin: RABBİM e emanet olsun :amin:

beteray

rabbimm bundan sonra hep güzelliklerini göstersin :amin: :nazar:

ZéynéP.SimAy

cnm ne güzel haberler bunlar maşallah oğluşuna  :nazar: :nazar: inşşalah kızınıda en kısa zmnda alacaksın kucağına  :amin: :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
CANANIM PRENSİNEDE PRENSESİNEDE MAŞALLAH..İNŞALLAH KIZÇENDE EVİNE DÖNMÜŞTÜR GÜZEL HABERLERLE GEL İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nazo-58

Maşallah Sübhanallah Rabbim korusun yavrularımızı cok tatlılar.yesin teyzesi onları.durumları nasıl canım Rabbım yavrularımızın yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin inşallah

asya81

:amin: :nazar: :nazar: :nazar:Masallahhhhh allah nazardan saklasin.cok guzeller :amin: :nazar: gule gule buyut annesi

ayy

05 Şubat , 2013, 00:31:34 #536 Son düzenlenme: 05 Şubat , 2013, 00:33:11 ﻪկկ ❤ ☾
MMMAAAAAAAAŞŞŞŞŞŞAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
CACANACIM KUZULARINNN ÇOKKKKKKKKKK GÜZELLERRRRRRRRRRRRRRR  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İNŞALLAH TAMAMEN İYİLEŞECEKLERRRRRR RABBİMMMMMMMMM BİDAHA KÖTÜ GÜNLER YAŞATMASIN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

~ERVA~

:nazar: :nazar: allahım ne güzeller bunlar sübhaneke
Cananım Rabbim acılarını göstermesin

Balböceği

Oy sizi verene kurban olurum maşallahhhhhhhhhhh  :nazar: :nazar:

Çok çok tatlılar Rabbim hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

tesekkür ederiz tetzeleri dua edin belki kızım yarın gözünden ameliyata girecek hersey güzel gecsin rabbim korusun stresten uyuyamıyorum görmesinde birsey yok ameliyat sonrasıda görür hiç korkma dedi doktoru ama işte anestezi alacak sonucta minik bedeni yine