hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

bende seviniyordum kalp atısını duydum artık olmaz herhalde diye yani sonradanda baslayabiliyormus demekki

Sır_Çiçegi

aynen cnm gül arkadaşımız demişti 11. hafta ile 14 15 haftalarda sürer sürekli mide bulantın die aynende öle oluyo günlerce bişe yemedigim oldu hatta suyu bile çıkarttım o derece :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

hmm neyse tek sağlıklı olsunlarda ben razıyımmm
bulantıya

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canımmmm hayırlı olsun günlüğün yeni gördüm  :Dminik mucizelerinle sana daha nice mutluluklar yaşatır inşallah,Rabbim gönlüne göre versin canım arkadasım :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 14 Mayıs , 2012, 15:29:20
canımmmm hayırlı olsun günlüğün yeni gördüm  :Dminik mucizelerinle sana daha nice mutluluklar yaşatır inşallah,Rabbim gönlüne göre versin canım arkadasım :amin: :amin: :amin:
tesekkürler cnm bnm cok sağol

HASRET!M S@N@

8 hafta yaşına girdim ve artık benim adım "fetus", bu Latince "genç" demekmiş, Latince ne demek? Artık kollarım ve bacaklarım uzadı, omuzlarım, dirseklerim, kalçalarım belirgin hale geldi. Ve ben artık bir çilek kadar büyüğüm. Bugünlerde anne bana kızıyor, bana hamile olduğu için cildi yağ yapıyormuş ve bir çok sivilcesi varmış, doktorumuza "ben sadece bebek istedim sivilce değil" dedi kızgın bir şekilde, doktorumuzda güzel bayan ilk üç aylık dönemden sonra isteseniz de sizinle yaşamak istemeyecek bu ufaklıklara neden kızıyorsunuz, "sakin olun yoksa size inat olsun diye kalabilirler" deyince anne sessizleşti. Bu hafta iki kat daha büyüğüm, ayak ve el parmaklarıma o küçük ressamlar gelip bir şeyler çizdiler, ve bunların adı "tırnak" dediler. Sonra bir de ağzıma diş etlerinin altında diş taslakları
çizdiler. Bunlar çok işine yarayacak deyip kıkır kıkır güldüler. Onlar çok tuhaflar.

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

@@@gözde@@@

canancım günlüğünüz hayırlı olsun hep güzel şeyler paylaşın inşAllah.. maşallah 2. ayınıza girmişiniz bile  :nazar: :nazar:  :occasion5: :occasion5:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 15 Mayıs , 2012, 09:23:59
canancım günlüğünüz hayırlı olsun hep güzel şeyler paylaşın inşAllah.. maşallah 2. ayınıza girmişiniz bile  :nazar: :nazar:  :occasion5: :occasion5:
amin cnm bnm cok sağol sükür 2 aylık olduk persembe günü gidicem bakalım ne durumdalar ilaçlarm bitti yazdırmak bahanesiyle seninde epey olmus masallah tehlikeli dönemi atlatmana 2 hafta kalmıs o günleri bende görürüm inş

ZéynéP.SimAy

canancım yeni gördüm günlüğünü hayırlı uğurlu olsunn  :k06:  :nazar: :nazar: hergün güzel şeyler yaz bizde okuyalımm canım benimm hakkında herşeyin hayırlısı olur inşallahhhh  :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

ohh bahaneyle gör bakalım miniklerini  :hello2: :hello2: bende ilk zamanlar  2 dr birden gidiyodum normelde biray sonra çağırıyo ya doktoralr ikisi arasında 2 hafta vardı 2 haftaya bi görüyodum :laughing7: elimizden gelse utroson makinasından çıkmacaz demi :) bizde çarşamba gün doktordaydık biri 760 biri 850 grm olmuş prenseslerim :nazar: :nazar:  bi bakmışın ki sizde 26 . haftalardasınız ölemiydi bölemiydi derken zaman nasıl geçiyo anlamıyo insan inşll 36. haftalarıda görürüz.. sağsalim miniklerimizi kucağımıza aldığımız günleride göstersin Rabbim sonrada hayırlı uzun ömürler nasip etsin inşAllah :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: zynpesra - 15 Mayıs , 2012, 09:39:37
canancım yeni gördüm günlüğünü hayırlı uğurlu olsunn  :k06:  :nazar: :nazar: hergün güzel şeyler yaz bizde okuyalımm canım benimm hakkında herşeyin hayırlısı olur inşallahhhh  :amin: :amin: :amin:
tesekkürler cnm
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 15 Mayıs , 2012, 09:39:50
ohh bahaneyle gör bakalım miniklerini  :hello2: :hello2: bende ilk zamanlar  2 dr birden gidiyodum normelde biray sonra çağırıyo ya doktoralr ikisi arasında 2 hafta vardı 2 haftaya bi görüyodum :laughing7: elimizden gelse utroson makinasından çıkmacaz demi :) bizde çarşamba gün doktordaydık biri 760 biri 850 grm olmuş prenseslerim :nazar: :nazar:  bi bakmışın ki sizde 26 . haftalardasınız ölemiydi bölemiydi derken zaman nasıl geçiyo anlamıyo insan inşll 36. haftalarıda görürüz.. sağsalim miniklerimizi kucağımıza aldığımız günleride göstersin Rabbim sonrada hayırlı uzun ömürler nasip etsin inşAllah :amin:
aynen öyle cnm benm maşallah prenseslerime nasılda büyümüşler inş en sonuna kadar gideriz hamileliğin sağ salim sağlıcakla kucaklarımıza alırız cnm bnm
işte tek korkum erken doğum riski 28.haftaya geldikten sonra herhangi sorun olursa heran alınabiliyormus
o haftaya gelirsem cok rahat edicem ama inş dediğin gibi 36. haftadan sonrasınıda görürüz
39.haftaya kadar duranlar oluyormus

@@@gözde@@@

:amin: :amin: amin canım şimdiden erken doğum riskin düşünme bence yyoksa zaman geçmek bilmez Allah a emanet miniklerimiz.. bizim arkadaşarında oldu ikizleri normel günlerine 2 hafta varken sezaryanla doğum yaptı  dr alalım demese paşaların daha gelmeye niyeti yoktu.. böle olumlu örnekleri görelim biz ki morelimiz hep yüksek olsun  ;)

HASRET!M S@N@

allaha sükür rahatım cnm sürekli dua ediyorum ve rabbime emanet ettim zatennn allahım sağlıcakla kucaklarımıza almamızı nasip etsinnn hep düşük riski cok dediler allaha sükür simdilik sıkıntım olmadı bulantı cok olur dediler sükür hiç yok simdilik yani iyi gidiyoruz bakalım
annelik cok zormus hep bir endişeyle geciyor zaman

@@@gözde@@@

maşallah canım çok sevindim valla senin adına şimdiye kadar olmadıysa mide bulantın şimdiden sonrada olmaz .. bak çok şanlısın bu konuda benim çekmediğim kalmadı mideden yiyecek reklamı dahi çıksa midemin kalkmasına yetiyodu..sanırım doğasıya kadarda endişelerimiz devam etcek... Allah korusun bütün bebişleri  :amin:

HASRET!M S@N@

amin cnm ama iştahımız cok bizimde maşallah bu hızla gidersem sonumu düşünemiyorumm valla  :k06: :k06: :k06:
6-7 öğün yemek yiyorum