hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:CANACIM BAK MAŞALLAH KUZULARIN HERGECENGÜN İYİYE GİDİYOR DAHADA İYİ OLACAK İNŞALLAH BU GÜNLERİ UNUTACAKSİN BİLE.ONLAR SENİ HİSSEDİYOR DR LAR BİLE BÖYLE DER O YÜZDEN ONLARIN YANINDA GÜÇLÜ OL HEP GÜÇLÜ CANIM EVE GELDİKLERİNDE BU GÜCE DAHA ÇOK İHTİYACIN OLACAK HEM SENİ YORACAKLAR KUZULARIN ÇÜNKÜ.HEM TEYZELERİ HERZAMAN DUA EİDYORLAR KUZULARIN  İÇİN DUALRIMIZ HEP SİZİNLE RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINDA EVİNİZE GETİRECEKSİN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

HASRET!M S@N@

KIZLAR ALLAH HEPİNİZDEN BİN KERE RAZI OLSUN BENİ AGLATIYORSUNUZ DUA EDİYORSUNUZ HER ZAMAN YANIMDASINIZ İYİKİ TANIMISIM SİZLERİ İYİKİ VARSINIZ HEPİNİZDE

burcum

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ALLAHIN İZNİYLE HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK :amin:
EVİNDE BİR YANINDA KIZIN BİR YANINDA OĞLUN ÇEKİLMİŞ RESMİNİ PAYLAŞICAKSIN BİZİMLE :amin:

HASRET!M S@N@

İNŞ GÜZEL YÜREKLİ DOSTLARIM SİZLERİN DUALARI SAYESİNDE İNŞ

ayy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 31 Ekim , 2012, 16:12:49
KIZLAR ALLAH HEPİNİZDEN BİN KERE RAZI OLSUN BENİ AGLATIYORSUNUZ DUA EDİYORSUNUZ HER ZAMAN YANIMDASINIZ İYİKİ TANIMISIM SİZLERİ İYİKİ VARSINIZ HEPİNİZDE
SEN VE KUZULARINDA İYİKİ VASINIZ CANANCIM .Bİ EVLERİNE DÖNSÜNLER HEYCANLA TAKİP EDECEĞİM GÜNLÜKLERİNİ VE İLKLERİNİ İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

inş gelirlerde ben fırsat bulamam yazmaya evde netim yok cnm ya malesef teldende yazamıyorum evde pek cekmiyor baska yere gidince hemen yazıyorummm
ama inş o günlerimde gelir ve bende senin inş hamile günlüğünü okurum
dilerim bekleyen herkese rabbim hayırlısından evlatlar göndersin

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 31 Ekim , 2012, 15:51:38
solunum makinalarından cıkacaklar inş cuma günü cnm
:nazar: :nazar: maşallah canım Allah dahada iyi etsin inşll  :amin: :amin: :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
GELECEKLER TABİ CANANCIM HEMDE ENKISA ZAMNDA SAĞLICAKLA İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin:
OLSUN SENDE TOPLUCA YAZARSIN HERŞEYİ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

ızlar kuzularımadua edin ne olur beyin kanaması geciriyorlar fakülteye sevkedildiler simdi hastaneden geliyorum kızımı yogun bakıma aldılar ne olur du edin  :crybaby2: :crybaby2: 

bnsroni

Allah şifa versin kuzularına hayırlısıyla al kıcagına bitsin bu stresın artık çok üzülüyorum.

beynâ

cananımmm,canını sıkma inşallah iyi olacaklar canımm..

Allahıımm şifa versinnnn...     

burcum

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
canancım ALLAH ım şifa versin :amin: tez vakitte güzel haberlerini alalım :amin: :y25:
ay çok kötü oldum :y25:

melek100lü

canım kıyamam  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

rabbim şifalarını versin kuzularının   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Canım dualarımızdasınız inşallah yawrulaeın atalatacak bunları Allah yardımcınız olsun  :amin: :amin: