hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 09 Mayıs , 2012, 14:36:31
canım günlüğünüz hayırlı olsun inşallah herzaman güzel şeyler yazmayı nasip eder rabbim  :opucuk: :opucuk:ben okudukca ağlıyorum ama kimin günlüğünü okusam açılıyor musluklar :crybaby2: :crybaby2:
bende öyleydim cnm benm
allahım seninde yüzünü güldürsün inş

oslemturgay

günlüğün hayırlı olsun canım inşallah 9 ay boyunca güzel şeyler paylaşırsın ve hayırlısıyla alırsın kuzucuklarını kucagına çok sevindim adına allah tamamına erdirsin

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: oslemturgay - 09 Mayıs , 2012, 14:52:59
günlüğün hayırlı olsun canım inşallah 9 ay boyunca güzel şeyler paylaşırsın ve hayırlısıyla alırsın kuzucuklarını kucagına çok sevindim adına allah tamamına erdirsin
inş cnm bnm inş tesekkür ederim

Sır_Çiçegi

günlüğünüz hayırlı olsun cnm  :love9:

inş. güzel günlerinizi yazarsnızda bizde zevkle okuruz burada  :amin:

rabbim yar we yardımcın olsun inş. saglıklı we güzzel bir hamilelik geçirirsin inş.  :amin:

rabbim olmayan herkese nasip etsin inş. en kısa zamanda  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Canım benimmm o kadar sevindimki merakla takip edicem ikizlerimiii
Günlüğünüz hayırlı olsun Rabbim sag sağlım kucağına aldığın gunü paylasmayida nasip etsinnn :amin:  :amin:

]

HASRET!M S@N@

[/size]
Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Mayıs , 2012, 20:00:19
Canım benimmm o kadar sevindimki merakla takip edicem ikizlerimiii
Günlüğünüz hayırlı olsun Rabbim sag sağlım kucağına aldığın gunü paylasmayida nasip etsinnn :amin:  :amin:

cok tesekkür ederim cnm sağol
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 09 Mayıs , 2012, 19:39:46
günlüğünüz hayırlı olsun cnm  :love9:

inş. güzel günlerinizi yazarsnızda bizde zevkle okuruz burada  :amin:

rabbim yar we yardımcın olsun inş. saglıklı we güzzel bir hamilelik geçirirsin inş.  :amin:

rabbim olmayan herkese nasip etsin inş. en kısa zamanda  :amin:
sağol cnm inş

beynâ

cananımm,hayırlı olsun gülüm sayfan :opucuk:

afacanlıklarını da yazacaksın inş  :amin: ;D ;D

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: beynâ - 10 Mayıs , 2012, 12:16:25
cananımm,hayırlı olsun gülüm sayfan :opucuk:

afacanlıklarını da yazacaksın inş  :amin: ;D ;D
canım benm darısıda sana olsun inş en kısa sürede sende günlük acarsın

burcum

canancım günlüğüz hayırlı olsun canım :nazar: :nazar: hep güzel şeyler yazmak nasip etsin ALLAH :amin:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrularını kucağına almayı nasip etsin canım :amin: :binkybaby: :binkybaby:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: burcum - 10 Mayıs , 2012, 12:19:04
canancım günlüğüz hayırlı olsun canım :nazar: :nazar: hep güzel şeyler yazmak nasip etsin ALLAH :amin:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrularını kucağına almayı nasip etsin canım :amin: :binkybaby: :binkybaby:
amin cnm bnm inşşş

asya81

GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN.İNŞALLAH DAHA GZEL ANILARINIZIDA YAZIN :amin: GAZI VAR SAZI VAR :laughing7: AMA İNŞALLAH GAZSIZ GÜZEL GÜNLER GEÇİRİN İNŞALLAH :amin: İLK DİŞLER İLK ADIMLAR HER GÜZELLİĞİ PAYLAŞMAN DİLEĞİYLE :amin:

KasrıCinan

Cananım günlüğün hayırlı olsun :opucuk: hep bu günü bekledim inandım bir gün arkadasımda meleklerinin mutluluğunu bizimle paylasacak bu sayfaya yazacak diye,okurken çok duygulandım :crybaby2: insallah kucağına aldığın ilk anları da yazmak nasip olur buraya. :nazar: :amin: Eşinle bebeklerinle bir ömür mutlu ol hep güzel şeyler yaz buraya insallah  :amin: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Mayıs , 2012, 13:02:01
Cananım günlüğün hayırlı olsun :opucuk: hep bu günü bekledim inandım bir gün arkadasımda meleklerinin mutluluğunu bizimle paylasacak bu sayfaya yazacak diye,okurken çok duygulandım :crybaby2: insallah kucağına aldığın ilk anları da yazmak nasip olur buraya. :nazar: :amin: Eşinle bebeklerinle bir ömür mutlu ol hep güzel şeyler yaz buraya insallah  :amin: :nazar:
canım kardesim cok tesekkür ederim sizin dualarınız sayesinde oldu sükür allaha
Alıntı yapılan: asya81 - 10 Mayıs , 2012, 12:30:08
GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN.İNŞALLAH DAHA GZEL ANILARINIZIDA YAZIN :amin: GAZI VAR SAZI VAR :laughing7: AMA İNŞALLAH GAZSIZ GÜZEL GÜNLER GEÇİRİN İNŞALLAH :amin: İLK DİŞLER İLK ADIMLAR HER GÜZELLİĞİ PAYLAŞMAN DİLEĞİYLE :amin:
[/quotetesekkürler cnm bnm cok sağol

HASRET!M S@N@

asklarım
bugün babanızdan ayrı 3.günümüz ilk gün cok agladık ama simdi iyiyiz sükür alıstık günlerde yogun geciyor zaten ama bir gercek varki cok özledik değil mi  :love9: :love9: :love9:
allah kimseyi ayırmasın sevdiğinden cok zor hele evlendikten sonra tüm zormus iyiki babanı evlenmeden askere göndermişim yoksa nasıl dayanırdım bilmiyorum simdi babaannenlerde kalıyoruz yarında anneannenlere gidicez  baga temiz havayı içimize cekicez yeni olgunlasmaya baslamıs meyveleri yicez  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
akrabalarımızla görüşücezz sonra tekrar babanneye gelicez ve babamızın gelmesine cok az kalıcak
siz bir hafta daha büyüyüp 2 aylık olcaksınız sizleri cok seviyorum annem beni hiç bırakmayın arada karnıma kasıklarıma agrı giriyor ödüm kopuyor ama galiba büyüyorsunuz
ilacımız biticek haftaya ben onu bahane edip doktora gidicem ve sizleri göreceğim canlarım baba bahane arama diyor ama ben dayanamıyorumm hem doktorumuzada görünürüz bu sayede gecen sefer o görmedi bizi o doktorda 1 ay sonraya gün verdi ben nasıl dayanıcam bir ay dedim bunları bahane edip sizi görmeye gelcek anneniz ayyy cok heyecanlandımm  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM ARKADASIM GUNLUĞUNUZ HAYIRLI OLSUN HEP GUZEL ŞEYLER PAYLAŞMAN DİLEĞİYLE CANIM HEP TAKİPCİNİZ OLCAM  ;) :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url