hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

esracım

Siz iyi olunda varın girmeyin.Bebeklerin olunca biz bebelerin fotosunu nerden göreceğiz bakayım sern yine giremezsin...

HASRET!M S@N@

bir yolunu bulurum inş cnm  olmadı esime yükletirim

esracım

Kesin bir yolunu bulursun canım ama ikizlerinden sen bulamasanda dediğin gibi eşine yükletirsin  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5:

HASRET!M S@N@

inş o günleride görürüz saglıkla sıhhatle biraz sıkıntılı gidiyoruz inş sonuna kadarda gideriz

esracım

canım sen bu kadar zamana getirdin.Rabbim kolaylık versin devamında da inşallah.bir bakmışsın kuzuların kollarında kendine bile zaman ayırmayacaksın.

HASRET!M S@N@

inş cnm bnm inş duanızda unutmayın benide

esracım

herzaman dualarımızdasınız hem anneler hem bebekleri hem anne olmak isteyen arkadaşlarımız.inşallah hep beraber kavuşacağız yavrularımıza.

HASRET!M S@N@

onlar erkenden aramıza katılamaya karar verdiler.:diğer bebekler gibi tattıkları ilk duygu sevgi değil ne yazıkki acı oldu  :y25: :y25: :y25: kıldan ince damarlarına bir sürü iğne taktılar gözlerin sımsıkı bağladılar diğer bebekler ışıl ışıl güneşi görürken bizim bebekler mos mor bir ışıkla dünyaya baktılar bütünbebekler annelerinin sıcak süt kokan memelerine sarılırken onlar buz gibi sertt borularla sarıldılar.  :crybaby2: :crybaby2:anneleri dua etti  :amin: :amin: :amin: biran önce onlara kavuşmak için beklediler beklediler:::onları bir kez sarabilmek için allaha yalvardılar.
hayat onlar için yavaş yavaş ve zorlu ilerlicekti bazılarını ikizlerini kaybetti :bazıları hayata yanlız başladı...
camdan bir evleri oldu onların anne kucağı yerine ,günlerce sarıp sarmalanacakları...ve hiçbir zaman unutulmaycak bir de hikayeleri ...sonra yine beyaz bir camın arkasında buluşturdular annelerini : cnm yavrularım iyiki varsınız.....İKİNİZİDE COK SEVİYORUM NE OLUR BENİ BIRAKMAYIN NE OLUR ALLAHIM BENİ ONLARSIZ BIRAKMA EVLAT ACISIYLA SINAMA
KUZULARIM SİZDEN ÖZÜR DİLERİMMM BÖYLE OLSUN İSTEMEZDİM

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim çok duygulandım...inşallah iyileşecekler ve bu günleri unutacaksınız...

burcum

:y25: :y25: :y25: canancım yapma böyle :y25: onların iyi olup evlerine annelerinin güvenli kollarına gelecekler ve bunları hatırlamayacaklar bile :amin:

Balböceği

:y25: :y25: :y25:

Canım sen iyi ol güçlü ol inşallah yavruların senden kuvvet alıp iyileşecekler  :amin:

Rabbim hayırlı uzun ömürler versin kuzularına  :amin: bugünlerde geçecek  :amin:

_inci_tanem_

canımmmm üzme kendini yiyip bitirme böyle  :y25: :y25: Elbet zor haklısın ama güçlü olma zorundasın yavruların için   :y25: RABBİM yavrularını sana bağışlayacak inşallah evinize döneceksiniz sağlıkla neşeyle o günler inşallah çook yakın  :amin: :amin: :amin: bu zorluklar geçecek

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kızlar ne olur bol bol dua edin her gecen gün dayanmak dahada zor geliyor rabbim bana sabır versin yanlız kalmak zor geliyor simdi işyerindeyim suana kadar iyiydim yanlız kaldım yine ve kötü oldum cok seviyorum kuzularımı rabbim ayırmasın bizleri ne olur saglıkla kucagıma almam için dua edin lütfen  :y25: :y25:

burcum

canancım herşey yolunda sakin ol ALLAH ın izniyle kuzucukların gelicek yanına sabır canım :amin: :opucuk:

muhribe

canancım şu an burda ikindi ezanı okundu ve sana dua ettim  :amin:

Allahım canan kuzularına kavuşsun, sağlıkla evlerine dönsünler dedim  :amin: :amin: :amin:

Rabbim üçünüze de güç versin  :amin: :amin: :opucuk: