29 Nisan , 2024, 02:14:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

burcum

canancım gelmiş geçmiş olsun canım :opucuk:
maşalahhhhhhhhhh kızınla oğluna :nazar: :nazar: :nazar:
4 ayda 5 kilo iyi canım hemde ikiz anasısın :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:
hiçbirşeyi dert etme keyfini çıkar bebişlerinin :opucuk:

HASRET!M S@N@

sağol bitanem allah razı olsunn inş sorunsuz kucagıma alırım ikisinide

nescafe

canancm geçmiş olsunnn rabbim korusun inşallaah bebeklerini vesağlıcakla kucağına alll. :amin: :nazar:

Sır_Çiçegi

canım cok geçmiş olsun  :opucuk:
inş. saglıklı bir şekilde alırsın bebeklerini kcagına  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

nazo-58

Geçmiş olsun canım..RABBİM kuzucuklarını korusun inş...

İsimleri cok güzelmiş..RABBİM isimleriyle yasatsın...

Hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı bı sekılde mınıklerımızı kucagımıza alırız inş..

HASRET!M S@N@

Mucizelerim
Dün doktor teyzemize gittik idrar tahlilini tekrarladık iltihap cıktı
antibiyotik alıyorum simdi sizleride gördüm  :love9: :love9: :love9:
cok tatlıydınız ya kızım sen neden geriden geliyorsun ya toparla lütfen kendini 16+5 günlük görünüyorsun
oğlum sende azıcık kardesinlede paylas birseyleri  :k06: :k06: :k06: hep sen hep sen olmuyorki ama
sende 18+5 olmusun normalde ikinizinde 17+2 olması gerekti doktor teyzemiz sorun olmayacagını zamanla kapanacagını söyledi ama benm içim hiç rahat değil anladımki annenin hiçbir zaman stres yapmaması gerekmiş ne güzel beraber gidiyordunuz yemem kesildi aranız acıldı görün bak birdahaki gitmeme farkı kapatıcaz
ayrıca rahmimizde cok güzelmiş doktorum simdilik güzel tasıyorsun ama her zaman erken dogum riskin var dedi inş sağ salim kucagıma alırım orda bir teyzeyi acil getirmişler annem tansiyonu cok yüksekmiş düşmemiiş anne ölecekmiş nerdeyse bebekte ölmek üzereymiş acil sezeryana alındı bu bize örnek olsun tansiyonumuza dikkat tuzu tamamen kestim artık miniklerim bir teyzenizinde 10 yıldır cocugu olmuyormus onada dua ettik bol bol annem allahım ona ve tüm isteyenlere versinnn doktor teyzemiz ikiz annesi gel diye cagırdı bizi içim tuhaf oldu her gecen gün daha iyi anlıyorum varlıgınızı daha cok seviyorum sizleri allahım ayırmasın bizleri bu arada kızım 150 gr oğlum sende 200 grmışın
sizleri cok seviyorummmmmmmmmmm ballı lokumlarım

HASRET!M S@N@

17 hafta yaşındayım; anneciğim kendini görebildiği ayna denen bir şeye bakıyor, karnının büyüdüğünü söylüyor, kasıkları ağrıyormuş ve çok terliyormuş. Tabi ben önceki yaşlarıma göre daha hızlı kilo aldığımdan anneciğimde kilo alıyor. Cildimin altında yağ depoluyorum artık, kalbimle günde 30 litre kan pompalıyorum, ben de çok yoruluyorum, bazen de korkuyorum, geçen gün birisi ince uzun bir boruyla suyumdan çaldı, sonradan öğrendim ki, doktor benim suyumu test edecek, benim sağlıklı olup olmadığıma bakacakmış.

CAN TANEM

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: maşallah size canım onların o kadar farkı olması normaldir canım toparlanırlar onlarda sıkma canını  :opucuk:

HASRET!M S@N@

cok tesekkür ederim aynurcum  :opucuk: darısı sana olsun inşşş.
zeynepcim canım sıkkın biraz inş kapanır farkları

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah miniklerimize  :opucuk: fark kapanır canım canını

hiç sıkma sen sadece beslenmene dikkat et canım  :aferin:

çok sıkıntılı zamanlar geçirdin  :'( bundan sonra bebeklerinden

başka bişey düşünmek yok sana  :caca: cezalısın tamam mı :cussing:

melek100lü

:love9: :love7: :love9: canancım inşallah bundan sonra bütün sıkıntılar

geride kalır canım  :amin: sadece miniklerimizin sağlığı önemli :opucuk:

:nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

aynen öyle cnm üzüntü stresi yasaklıyorum kendime daha bir hafta önce 3 gün vardı ne cabuk acılmıs bilemedim

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...