08 Mayıs , 2024, 09:20:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

suzannn

GEÇMİŞ OLSUN CANIM YARAMAZ OĞLUN SENİ ÜZMÜŞ AMA GEÇTİ SAĞLIKLA KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERDE GELİR İNŞALLAH

HASRET!M S@N@

amin hayatım darısı sana olsun inş en kısa sürede

kelebegimm

gecmis olsun gulumm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
isimleri hayirli olsun rabbim saglikli huzurlu uzunnnnn yillar nasip etsin kuzularinaaa :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

]

HASRET!M S@N@

Lă_Tăhzen!

Nasıl gidiyor hamilelik canancım belli oldumu meleklerinin cinsiyeti

HASRET!M S@N@

cok sükür iyi gidiyor cnm evet belli oldu biri kız diğeri erkek sen nasılsın

Lă_Tăhzen!

Masallahh çok sevındım Allah hayırlarla kucagına almayıda nasip etsin

İyiyim canım bende tatilden dönduk Asel hanımla ugrasıp duruyoruz orda kalabalık burda yalnızlık dewamlı ılgı bbeklıyor peşimden ayrılmıyor

nazlıyarim

canancım ne güzel biri kız biri erkek maşallah  :nazar: isimleride çok güzelmiş.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Balböceği

canancim gecmis olsun canım  :opucuk:

Kendine çok iyi bak.  :love9:  

Sır_Çiçegi

:nazar: maşallah isimleride belli olmaya başlamış  :love9:
inş. birşey olmaz cnm üzme sen kendini  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Mavikelebek

isimleri harika heleki kızının adına bittim çok güzel isimleriyle yasasınlar  :love9:

melek100lü

:nazar: :amin: çok güzel miniklerin isimleri maaşallah :amin: :nazar:

canancım hayırlısıyla bide kucağımıza alsaydık :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

CANIM ALLAHIM MUCİZELERİNİ KORUSUN SAĞ SALİM DOĞSUNLAR İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

mutluluk

canancım çok geçmiş olsun isimleride hayırlı olsun. :opucuk:

HASRET!M S@N@

mucizelerim  :love9: :love9: :love9:
bugün sağlık ocagına gittik ası için doktorumuz izin vermediği için olamadık 20.haftadan sonra olacakmısız idrarım sorunlu cıktı onun için yarın bize doktor yolu göründü sağlık ocagında pek net gürnmüyormus
bide orda yaptır dedi inş orda normal cıkar meleklerim cünkü erken doguma sebebiyet vericek seyler cıktı moralimiz bozuldu babamızda üzülme bizde erken anne baba oluruz dedi yok dedim dursunlar lütfen dedim sizin kalp atıslarınızı dinledik ebemiz cok net duyuluyor daha önce 17 haftalık bebeğin kalp atıslarını bu kadar net duymamıstım maşallah size dedi  :nazar: :nazar: :nazar: kuzucuklarım
oglusum bugün rüyamda seni gördüm cok güzeldin altını değiştiriyordum allahım cok müthiş bir duyguydu ya inş sağlıkla kucagıma alırım sizleri hep seni görüyorum oglum rüyamda kucagımda hep sen varsın kardesinide görüyorum ama o sakin oluyor galiba sen cok yaramaz olacaksın inş ikinizide kucagıma alırım
yarın sizleri görürüm inş bu arada anneniz 4 ayda 5 kilo aldı ne olacak halimiz bilmiyorum dünden beri iyice büyüdünüz ya kocaman  :nazar: :nazar: :nazar: size
rabbim bizi hiç ayrımasınnn  :amin: :amin: :amin: