27 Nisan , 2024, 15:58:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

vanilla

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Haziran , 2012, 09:32:44
mucizelerim  :love9: :love9: :love9:
dünden beri kasıklarım cok agrıyor ince ince sızlıyor galiba büyüyorsunuz annem  :hello2: :hello2: :hello2:
sabah yine sol tarafımda bir seyirme oldu 15-20 snye sürdü içim bir tuhaf oldu  :love9: :love9: :love9:
ondan beride midem bulanıyor galiba pozisyon değiştirdiniz annem
tam olarak oynamalarınızı tekmelerinizi hissedeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum  :love9: :love9: :love9:
sizleri cok seviyorum hep benmle kalın :amin: :amin: :amin:

canım Allh mutluluğunuzu daim etsin meleklerinin cisiyeti belli değil daha sanrm 1 ay uzak kaldm seyirme okuyunca yazmak istedm annem derdi eger kızsa bebeğin cinsiyeti seyrime olurmuş biz 2 kız kardeşiz 1 tanede düşüğü var hepinzde de seyirme olmuştu der hep  sanrm ikizlerin biri çok tatlı bir kız :hello2: :love9:

HASRET!M S@N@

cnm rabbim sanada nasip etsin en kısa sürede birine kıza benziyor dedi doktorumuz zaten

vanilla

amin canancm bende en kısa sürede sizlere güzel haberler veririm :love9:

HASRET!M S@N@

HASRET!M S@N@

Minik Mucizelerim;
Epeydir sizlerden ayrı kaldım evimizdeydik dinlendik 2 hafta boyunca bol bol da gezdik annem
benm dişim agrımaya basladı ama ölüyorum ne yemek yiyebiliyorum ne baska birsey doktora gittik
tabi müdahale edemedi doktorumuza sormamızı istedi meleklerim bizde
pazartesi doktorumuza sormaya gitttk .Oda muayene etmeden birsey diyemem dedi
Sizleri gördüm.doktor teyzemiz cinsiyetlerini söylemişmiydim dedi yok dedim
bir kız dedi diğeride erkek tam istediğim gibi olmustu rabbim gönlüme göre vermişti
şükürler olsun.kalbiniz mideniz idrar torbanız olusmus annem
her seferinde doktorumuz detaylı bakıyor parmaklarınızı tek tek saydık  :nazar: :nazar: :nazar:
süper bir duyguydu doktor teyzemiz birdaha sizi ayrı ayrı bu kadar net göremicemi söyledi
cünkü büyüdükçe birbirinize girecekmişiniz.En net görüntüleri iyi bak dedi
cok güzeldiniz annem ayrılamadım basınızdan ultrasyon resiminizi kaybetmişim saskınlıktan
cok üzüldüm ama elden birsey gelmiyordu. kız olanınız 100 gr erkek olanınız 124 grmıs
paşamız biraz önden ilerliyor aranızda 3 gün fark var ama sükür haftanıza göre güzel gidiyorsunuz
geriden gelmiyorsunuz.Allahım bu güzel duyguyu isteyen dileyen herkese yasatsın.
Bugün babanızla evlilik yıldönümümüz bebeklerim  :love9: :love9: :love9:
Babnızı cok seviyoruz rabbim bizi hiç ayırmasın 4 kişi olarak girdik 4.senemize cok sükür
ikimizde anlastık birbirimize hediye almıcaz diye cünkü rabbim bize en güzel hediye olarak sizleri
gönderdi ki.Yüzbinlerce sükür
dün gece rüyamda sizleri gördüm yeni dogmusunuz beşikte yatıyorsunuz aman allahım
o nasıl bir duygudur nasıl bir hissiyattır ya  :y25: :y25: :y25:
İnş o duyguyu sizleri kucagıma alırda yasarım mahrum kalmam
szileri cok seviyorum annem  :love9: :love9: :love9:
Hep ben,mle kalın hiç bırakmayın olur mu annem  :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Rabbim bizi yavrularımızdan ayırmasın canımm  :amin: :amin: :amin: Evlilik yıldönümüzde kutlu olsun nice mutlu sağlıklı kalabalık kalablaık senelere inşallahhh  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

CAN TANEM

Canancım epeydir yoktun yerin belliydi canım inşallah iyisinizdir herşeyin yolunda olmasına çok sevindim Rabbim kucağına aldığın günleride gösterir inşallah  :amin: :nazar: :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

evdeydim iki haftadır cnm esim pek getirmiyor burda işleri halledecek biri var bende bugün yardıma geldim galiba bugünlük burdayım
ama peşinizi bırakmadım evde telden hep takip ediyoru cnm
inş sende böyle günlükler acacaksın aksam sanda dua ettim bol bol bitanem
zeynepcim cok sağol

CAN TANEM

Sağol Canancım Allah razı olsun bende aklıma gelen herkese dua etmeye çalıştım bol bol Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: moonlight - 05 Temmuz , 2012, 09:32:46
Sağol Canancım Allah razı olsun bende aklıma gelen herkese dua etmeye çalıştım bol bol Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:

mavişim80

canan minnaklarını gördüğüne cok sevindim :nazar:
yaradanlara kurban oldugum rabbim hayırlı bir gebelik gecirmeni dilerim.
bu arada evlilik yıldönümüz kutlu olsun.evlatlarınızla nice uzun seneler gecirmeniz dileyiğle inş.canım
:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

tesekkür edeerim özlemcim inş hep beraber saglıcakla kucaklarımıza alırız

_inci_tanem_

canımmm kuzuların büyümüş maşallah  :nazar: çok sevindim  :opucuk:
Hayırlısıyla sağlıkla kucağınada alırsın inşallah :amin: :amin:
ALLAH mutluluğunuzu daim etsin :amin: evlilik yıldönümünüz kutlu olsun :opucuk: seneye minnaklar kucağınızda kutlarsınız inşallah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

:love9: :love8: Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım :love8: :love9:

Rabbim bundan sonraki yıllarıda 4kişik kutlamanız

dileğiyle maaşallah  :nazar: :nazar: miniklerimize çok sevindim :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hem sağlıklı büyüyorlar  :amin: :nazar: hemde biri kız biri

erkek :opucuk: Rabbim uzun ömürler versin inşallah :amin: