hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

Cananım bende bekliyordum inan günlüğünü ne zaman açacaksın diye görünce çok mutlu oldum...  :love9: :love9: :love9: Rabbim miniklerinin her anını her güzelliğini paylaşmak nasip etsin burda ve sona geldiğimizdede ikiz teyzesi olduğumuzu ve miniklerimizi görmeyi nasip etsin bize canım  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

HASRET!M S@N@

[/size]
Alıntı yapılan: moonlight - 09 Mayıs , 2012, 09:21:41
Cananım bende bekliyordum inan günlüğünü ne zaman açacaksın diye görünce çok mutlu oldum...  :love9: :love9: :love9: Rabbim miniklerinin her anını her güzelliğini paylaşmak nasip etsin burda ve sona geldiğimizdede ikiz teyzesi olduğumuzu ve miniklerimizi görmeyi nasip etsin bize canım  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
amin cnm inş en kısa sürede sende acarsın hemsommm
sen görürsünde yakından inş

mutluluk

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  canancım çok duygulandım hayırlı olsun canım.her zaman böyle güzel şeyler yazman dileğiyle. :opucuk: :nazar:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: mutluluk - 09 Mayıs , 2012, 09:41:23
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  canancım çok duygulandım hayırlı olsun canım.her zaman böyle güzel şeyler yazman dileğiyle. :opucuk: :nazar:
en kısa sürede sen de yaz inşşşşşşşşşş

Nezo

Canan' ım Ne Güzel Yazmışsın Çok Duygulandım. Hayırlı Olsun Günlüğünüz Meleklerin Seni Hiç Bırakmasın İnşallah Güzel Bi Hamilelik Geçirip Hep Güzel Şeyler Paylaşırsınız Burda.  :amin:

...ŞehzadEfe...

hayırlı olsun canım günlüğün güzel şeyler paylaşırsın hep  :amin: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 09 Mayıs , 2012, 09:47:23
Canan' ım Ne Güzel Yazmışsın Çok Duygulandım. Hayırlı Olsun Günlüğünüz Meleklerin Seni Hiç Bırakmasın İnşallah Güzel Bi Hamilelik Geçirip Hep Güzel Şeyler Paylaşırsınız Burda.  :amin:
cok tesekkür ederim cnm kardesim
inş sende sağ salim kucagına alırsın presnsesimi  :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: nagihannn - 09 Mayıs , 2012, 09:54:51
hayırlı olsun canım günlüğün güzel şeyler paylaşırsın hep  :amin: :nazar:
tesekkürler cnm cok sağol

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım günlüğün hayırlı olsun.. güzel paylaşımlarını bekliyoruz

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 09 Mayıs , 2012, 10:05:14
canım günlüğün hayırlı olsun.. güzel paylaşımlarını bekliyoruz
amin inş cnm en kısa sürede sanada yazmak nasip olur inş

suzannn

canancım günlüğünüz hayırlı olsun hep mutluluklarını paylaşırsın zamanı geldiğinde ilklerinizi paylaşırsınız inşallah

HASRET!M S@N@

[/b]
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Mayıs , 2012, 10:09:21
canancım günlüğünüz hayırlı olsun hep mutluluklarını paylaşırsın zamanı geldiğinde ilklerinizi paylaşırsınız inşallah
en kısa sürede sende paylaş inş

CAN TANEM

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Mayıs , 2012, 09:31:19
[/size]
Alıntı yapılan: moonlight - 09 Mayıs , 2012, 09:21:41
amin cnm inş en kısa sürede sende acarsın hemsommm
sen görürsünde yakından inş

Evet Hemsom beni fotoğraf kesmez miniklerimi görmeye gelirim tabi Allah kısmet ederse  :binkybaby: :binkybaby: