çok kötüyüm:((

Başlatan rusta, 08 Mayıs , 2012, 19:49:48

« önceki - sonraki »

EnDuruYanım

Cnm mutlaka gogusun alısana kadar o acıyı cekıosun.. ama banada lansinoh fayda etmıstı devamlı yıkamak zorunda kalmadıgımızıcın devamlı surdum bende... gogsun tas gıbı olduysa ödem olmustur süt kalmıstır oda agrı yapar terlersın usursun :'(  onun ıcınde ılık dus al devamlı senı rahatlatır bırde dusa gırmeden once kara lahanayı sıcaksuya sok 2 3 dakıka dursun sonra cıkart gogsune koy sarsın butun gogsunu 10 dakka sonrada dusa gır cıkarıp süt dökülüyor. yanı ben bu sekılde care bulmustum.. süt tadında bir sararma veya degısıklık yoksa iltihaplanma degıldır ıcın rahat olsun.

rusta

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 16 Mayıs , 2012, 13:26:43
rükiyecim oğlun nasıl sen nasılsın
canm benm iyiyiz çok şükür uyuyo bıdıkm şimdi öle girebildm yoksa giremiyorum ne zamndır..sen nasılsın?

rusta

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mayıs , 2012, 13:26:51
lansinoh bana da ilk zamanla iyi gelmişti, sonra acı arttıkça işe yaramamaya başladı.

doktorum madecassol vermişti. belki denesen sana da iyi gelir canım
evet cnm şimdi onu kullanıyorum biraz iyi geldi bu.baklm geçer inş.artık..onu emzirmeden önce temizlemiyodun dimi canm

burcum

lansinoh krem kullandım acımasına rağmen emzirdim ağlaya ağlaya kanallar tıkandıysa açılsın diye geçmişti çok şükür
inşallah hemencecik atlatırsın :amin:

rusta

Alıntı yapılan: Pınar. - 16 Mayıs , 2012, 13:29:25
Cnm mutlaka gogusun alısana kadar o acıyı cekıosun.. ama banada lansinoh fayda etmıstı devamlı yıkamak zorunda kalmadıgımızıcın devamlı surdum bende... gogsun tas gıbı olduysa ödem olmustur süt kalmıstır oda agrı yapar terlersın usursun :'(  onun ıcınde ılık dus al devamlı senı rahatlatır bırde dusa gırmeden once kara lahanayı sıcaksuya sok 2 3 dakıka dursun sonra cıkart gogsune koy sarsın butun gogsunu 10 dakka sonrada dusa gır cıkarıp süt dökülüyor. yanı ben bu sekılde care bulmustum.. süt tadında bir sararma veya degısıklık yoksa iltihaplanma degıldır ıcın rahat olsun.
evt canm herkes öle diyo ama çok zor çok..evt agrı yapıyo hatta suan kolu sırtım heryerime vuruyo agrı..bu iyi oldu canm sağol yaparm birazdan çaresi olsunda denemekten ne cıkar..sütte bi degişiklik yok ama insan korkuyo işte

rusta

Alıntı yapılan: burcum - 16 Mayıs , 2012, 13:32:17
lansinoh krem kullandım acımasına rağmen emzirdim ağlaya ağlaya kanallar tıkandıysa açılsın diye geçmişti çok şükür
inşallah hemencecik atlatırsın :amin:
evet canm ne  zor bnde tek emsin diye içim gidiyo inş. geçer sağol

suzannn

çok şükür rükiyecim bebeğin iyi olsun sen iyi olda maşallah büyümüştür kuzucuk

rusta

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 16 Mayıs , 2012, 13:46:55
çok şükür rükiyecim bebeğin iyi olsun sen iyi olda maşallah büyümüştür kuzucuk
büyüyoruz çok şükür teyzesi geçen cuma kırkımız çıktı işte öle beraber büyüyoruz gibi oldu suzancm sen nasılsn iyisin dimi

muhribe

Alıntı yapılan: rusta - 16 Mayıs , 2012, 13:31:47
Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mayıs , 2012, 13:26:51
lansinoh bana da ilk zamanla iyi gelmişti, sonra acı arttıkça işe yaramamaya başladı.

doktorum madecassol vermişti. belki denesen sana da iyi gelir canım
evet cnm şimdi onu kullanıyorum biraz iyi geldi bu.baklm geçer inş.artık..onu emzirmeden önce temizlemiyodun dimi canm
canım lansinoh'u temizlemene gerek yok ama madecassol'u temizliyordum ben
emzirmeden önce bi suyla sil istersen

susanna

dr.um lansinoh u da temizlemelisin demisti  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benimde kanıyodu lansinoh işe yaramadı tahin yağı sürdüm 2 güne geçti öneriririm denemekte yarar var birde sütü sıkıp göğse sürmek çok etkili.umarım geçer çok fena bi acı
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım bende cok cektimm çokk meme ucucnu surekli kuru tut bende medela krem işe yaradı  :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url