29 Nisan , 2024, 05:41:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bu mide bulantıları nezaman geçecek

Başlatan sevda46, 07 Mayıs , 2012, 08:52:04

« önceki - sonraki »

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

Uğrak yerim oldu.gecene kadar yazıp durucam heralde.
felaket bulantim var ama kusmuyorum kussam belki rahatlarim diyordum
akşamdan beri kusuyorum,içim disimda şakalarım zonkluyor artık
Evimde duramiyorum her yer ayri kokuyor,sokaklarda banklarda banklarda yatasim var
:honk:

Hepsi Bu..!

kelebegimm

Canım benim 14. Haftaya kadar sabretmen lazım eğer ailen yakınsa Ailende kalmaya git birazda olsa deisiklik olur
Cok zor hepimiz yasadık nerdeyse ama sonu cok cok tatlı azcik daha sabirrrrrr bu mide bulantisinin hicbi çaresi yok ne yazikki :'( Allah yardımcın olsun :opucuk:

]

iklima

Anem çok da yakın değil,ama kimseye tahammülum de yok sese gürültuye,yollara
Napcam bilmiyorum öyle böyle gecicek zaman heralde.
2 hafta sonra tatile gidicez belki hava değişikligi iyi gelir

Hepsi Bu..!

Iyikivarsin

Kadindan kadina degisiyor canim, insallah en yakin zamanda geçer. Ben 4 ay boyunca çektim, sabah, ögle ve aksam kustugum zamanlar çok oldu, bende senin gibi hiç geçmeyecek zannediyordum ama Allah sükür geçti, simdi bende, canim kizimda çok saglikliyiz.

iklima

Inş canım ben de sabırsizliila belliyorum bu dönemi atlatıp kelebeğimin sağlıkla büyüdugnü izlemek.
Hep mutlu bi hamis olmayi hayal etmiştim şimdi böyle olup zaman geçmek bilmeyince,endiseleniyorum haliyle.tadını çıkaramayacak miyim diye.ınş çok uzun sürmez
:amin:

Hepsi Bu..!

almila__

canım seni çok ii anlıyorum bulantıa çare yok ama malesef :-\
bende hastanede de yattı m serum da aldım bulantı iğnesi de oldum banamısın demedı
bazılarında bole maselef uzun suruyor 16 haftadan sonra gecer dedı doktor bana da ama 20 de anca geçti ve hala sabahları bıraz mıdem bulanıyor malesef bunun çaresi yok canım
bende 4 ay aç yaşadım resmen susuz 8 kilo verdim
hurma yemeye çalış canım bulantı geçsin die değil bişi yiyemediğimiz için bebeğe şifa niyetine gunde tek tuk de olsa agzına atmaya çalış canım hamılelıkte hurma cok önemlıymıs folık asıt ıhtıyacını ordan karsılayabılırsın magnezyum da
geçicek canım uzulme ama bıraz suruyor malesef  :flowers: ama sonunda çoookkk tatlı bi bebişe kavuşcaz onu düşün hep ben öyle sabredebişldim yoksa zaman geçmek bilmedi

iklima

Ben yiyorum zaten öyle aç dolaşmiyorum,bazı bazı kusuyorum,ama bi günü digerini tutmuyor.
Yağsız hafif şeyleri az az yemege çalısiyorum.
Yine de ınş kısa sürer die ümit ediyorum.
:amin:

Hepsi Bu..!

ayse_etiskenece

kızlar ne zman başladı bulantılarınız...ben bi ölü doğum yapmıştım ekim ayında biliyorsunzudur belki..o hamilleiğimde tam 6.5 ay kustum..ben benden geçtim yani zaten o zamanda doğum oldu..öle bitti...şimdi 5-6 haftalık hamileyim..inş öle olmaz diye o kadar dua ediyorumki rabbim büyük..neler çektiğini insan kendi biliyor çünkü..bakıyosunuz etrafınızdaki diğer hamilleler yiyor içiyor siz bişey yiemiyorsunuz..nedeni ne acaba ben çok merak ediyorum..neye göre oluyor bu kusmalar???

iklima

Canım benim rabbim bebegine de sana da sağlık versin
:amin: :amin:
Benim 6.hafta başladı ozamandan beri perrisan haldeyim.
:igrenc: :honk:
Bi arkadasim var yeni doğum yaptı normal insan gibi yemeğe anca başladim diyor
9 ay oğurdü kustu mahvoldu.
Rabbim kimseye oylesini vermesin

Hepsi Bu..!

nelss

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 15 Mayıs , 2013, 14:02:27
kızlar ne zman başladı bulantılarınız...ben bi ölü doğum yapmıştım ekim ayında biliyorsunzudur belki..o hamilleiğimde tam 6.5 ay kustum..ben benden geçtim yani zaten o zamanda doğum oldu..öle bitti...şimdi 5-6 haftalık hamileyim..inş öle olmaz diye o kadar dua ediyorumki rabbim büyük..neler çektiğini insan kendi biliyor çünkü..bakıyosunuz etrafınızdaki diğer hamilleler yiyor içiyor siz bişey yiemiyorsunuz..nedeni ne acaba ben çok merak ediyorum..neye göre oluyor bu kusmalar???
canım bi doktora gitseydn bulantı içn ilaç verirdi.

Esmaa

Alıntı yapılan: Balböceği - 28 Nisan , 2013, 18:59:22
24 saat wc yıkadım, kocadan tiksinmiştim anlayın işte  :ehi:

Adam gelip bana sarılacak diye uzak dururdum herifden  :toothy10:
evet yaa gerçektende insanın kocası kokuyor kendine hamileyken ne tuhaf :igrenc: :igrenc: :igrenc:

iklima

Gerçekten çeken bilir.
anlatıyorlardi ama yaşanmadan bilinmiyor

Hepsi Bu..!

ayse_etiskenece

benim yine başladı bulantılar kusmalar...:(((başkaları bir tane bile kusmuyor bende niye böle Allahım..inş önceki kadar çok olmazda..nasıl bir uyku halsizlik..miğde bulantısı..inş geçer herkesinki.rabbim yardımcımız olsun

iklima

Canım rabbim yardımcimiz olsun gerçekten çok zor ama
Gecicek allahin izniyle öyle düşün.rabbim minislerimize sağlık versin
Inş uzun sürmez bulantılarda.
Artık bulanti hakkında okadar çok şey okuyorum ki bi çok yaziyla karşılastim
Birinde vücut bebeği yabancı bir madde olarak gördüğü için tepki veriryor alışmasi yerlesmesi için de Kişiye göre değişiklik gösteren süre boyunca bu tepkileri veriyormuş.
Hamilikte mide bulantısi ve kısmayı şiddetli yaşayanlar,vücuda herhangi bir virüs girdiginde de özellikle kanser gibi
Hastaliklarda daha erken belirti gösteriyormuş
:dontknow:

Hepsi Bu..!