27 Nisan , 2024, 09:55:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2 ay aradan sonra geri geldim ve sizi çok özledim

Başlatan pinarors, 03 Mayıs , 2012, 11:39:38

« önceki - sonraki »

pinarors

merhaba arkadaşlar
çeşitli rahatsızlıklarımdan dolayı uzun zamandır aranıza katılamadığım için çok üzgündüm,
geri geldiğimde hem güzel haberlerle geldim hemde siteye girdiğim anda çok güzel haberler gördüm.
çeşitli rahatsızlıklar yaşayan arkadaşlarım adına da çok üzüldüm.ALLAH ŞİFA VERSİN SİZE  :love9:
bazı arkadaşlarımın hamile kaldığını gördüm. çok mutluyum sizlerin adına.  :hello2:
allah sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin. :amin: :nazar: :binkybaby:
hala Benim gibi bebişini bekleyen arkadaşlara da dilerim en yakın zamanda allah bu duyguyu yaşatsın. :amin:
Ben en son 2 ay önce gelmişim.
üzerine 2 defa edet oldum. en son 24 nisanda adet oldum.
dün özel okmeydanı hastanesine gittim.kendime bir kadın doğum uzmanı seçtim.
adı Hasan bankeroğlu.orta yaşı biraz geçmiş işinde uzman bi doktor.İstanbulda yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim..ne kadarlık evli olduğumu ne kadar zamandır korunmadığımı falan anlatıp muayene ettirdim kendimi.
yumurtalıklarıma ultrsonla baktı herhangi bir sorun olmadığını söyledi.
7-8 tane kan testi yaptıracağım. aynı zamanda eşimden de spermiogram testi istedi.
bana 3 tane ilaç verdi. menefloks, ıtraspor , ve donaxyl (fitil)
ilaçlarımın bitmesine yakın eve yakın bir özel hastaneden diğer tahlillerimi yaptırıp eşimde yaptıdıktan sonra doktoruma getireceğim. tahlil sonuçlarına göre bir yol izleyeceğiz. sorun varsa tedavisi için yoksa da zamanını bekleyeceğiz.inşallah hiç bir sorun yoktur die dua ediyorum.  :amin:
allah dermanını vermeyeceği derdi vermez derler.umarım bu sefer benım içinde aynısı geçerli olur.
şimdilik bu kadar. sizleri çok özlemişim duygularımı ve yaşadıklarımı paylaşmak istedim.
sevgilerle
PINAR ÖRS

ยรlคภ๓คz göภlüm

tekrar aramıza hoşgeldin.. inşallah tedavinlerden sonuç alırsın ve bebeğin seninle olur  :flowers:

pinarors

teşekkür ederim canım inşallah dualarım kabul olur  :love9: :amin:

esracım

Yeniden hoşgeldin canım aramıza.İnşallah sonuçlarınız çok iyi çıkar ve tez zamanda hamişler arasına girebilirsin  :amin: :amin:

beynâ

inş hayırlı,güzel sonuçlar alırsın canım,hoşgeldin tekrardan :opucuk:

rümeysaa

tekrar hoşgeldin canım..

rabbim inş. en yakın zamanda mutlu haberi almayı nasip eder. :amin:

pinarors

melek100lü

:love9: canım tekrardan hoşgeldin  :flowers: çok geçmiş olsun inşallah doktorun uğurlu gelir  :love9:
seni bebeğinle buluştursun inşallah  :amin: :opucuk: :love9:

pinarors

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Mayıs , 2012, 12:59:07
:love9: canım tekrardan hoşgeldin  :flowers: çok geçmiş olsun inşallah doktorun uğurlu gelir  :love9:
seni bebeğinle buluştursun inşallah  :amin: :opucuk: :love9:
çok teşekkür ederim canım benım sende hamiş olmuşsun çok sevindim ya bi gittim geldim kaç kişi bebiş bekliyo :) allah sağlıkla gelmesini nasıp etsin darısı başımıza :)

melek100lü

:love9: ALLAH RAZI OLSUN CANIM DARI SENİN VE BÜTÜN BEKLEYEN ARKADAŞLARIN BAŞINA  :love9:
:love9: :love9: İNŞALLAH SİZİN BEBEKLERİNİZDE ÇOK BEKLETMEDEN GELİRLER  :amin: :love9: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

PINARCIM RABBİM YOLLARINIZI AÇIK ETSİN
OĞLUMU SEVDİKÇE ÖPÜP KOKLADIKÇA HEP DUA EDİYORUM RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH CANIM

Sır_Çiçegi

aramıza hoş geldin tekrardan cnm  :opucuk:

inş. tedavilerin sonucu iyi cıkar we bebeğin gelir  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RosE27

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RosE27