Artık dayanamıyorum :(

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 03 Mayıs , 2012, 00:33:49

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim bugün dayanamayıp acilen bir ortopedi doktoruna gittim. genel bir muayenenin ardından doktor durum vahim gibi görünüyor dedi acil EMG çekildi sinirlerde sıkışma ve harabiyet  varmış doktor acil ameliyat gerekir ama ameliyat olamayacağım için 3 tane kadın doğum doktorunun onayıyla bileklerimden sinirlere kortizonlu iğne yaptılar :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: ölüyorum zannettim böyle acı veren birşey daha olamazdı... sonuç şimdilik olumsuz gibi henüz bir değişme yok umarım yarın sabah uyandığımda bu sıkıntıdan kurtulmuş olurum dua edin bana ne olur. Allahım kimseye bunları yaşatmasın en heyecan dolu günlerim zehir oldu bana :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

HASRET!M S@N@

inş biran önce gecer cnm bnm ya

RosE27

suzannn

xxcansuxx

geçmiş olsun canım ya muhakkak iğnenin faydasını görürsün zamnla rabbim sağlıkla kavuştursun kızına  :amin: :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Çok teşekkürler kızlar hepinize. Sanırım son ayımı baya bir sıkıntılı geçirecegim. Biri bitmeden biri başlıyor kan şekerim yok yükseldi şu anda tıp fakültesinde yatıyoruz insülın tedavisine başlandı ama henüz bir düzelme yok. Hayati tehlikemiz olduğu için doğuma kadar yatacagız. Kızımla benden dualarınizı esirgemeyin  ne olur

RosE27

:'( :'( :'( off cok gecmis olsun cnm yaa RABBIM kurtarsin ins tez zamanda  :amin:

burcum

ALLAH saglikla ve saglikli yavrunu kucagina almayi nasip etsin canim

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esmerim:))

07 Mayıs , 2012, 12:20:06 #24 Son düzenlenme: 07 Mayıs , 2012, 12:22:36 esmerim:))
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 03 Mayıs , 2012, 00:33:49
Kızlar yaklaşık 2 haftadır çok büyük sıkıntı çekiyorum. ellerim çok kötü uyuşuyor son 2-3 gündür uyuşmayla birlikte sızlama ve dayanılmayacak bir ağrıda var bir saniye bile geçmiyor. ellerim felç olmuş durumda hiçbirşey tutamıyorum. doktoruma sordum yapılabilecek birşey yok dedi. böyle birşey yaşayan varmı? doğuma kadar sürecekmi bu nasıl dayanırım :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: yaşayan varsa ne kadar sürüyor veya bu ağrıları hafifletmek için ne yapabilirim yardım edin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
haha cnm senınkı gene gec baslamıs benımkı yakasık 1aydır var ve ben daha 32 haftalık hamısım.ellerımı hıssetmıyorum yemek yaparken sogan bıle dograyamaz moddayım.sureklı sabah aksam uyusuk ustune bırde agrıyor sag tarafa yatınca hafıf azalıo ama sola yatmam lazım bebısım ıcın ama bazen dayanamayıp yatıyorum saga.onemlı degıl bebegım saglıkla dogsunda varsın agrısın bısey yapamayız buna  dogumdan sonra gecermıs kansızlık ve magnezyum eksıklıgı tetıklermıs bı baktır ıstersen.sanada cok gecmıs olsun

melek100lü

:nazar: çok geçmiş olsun canım rabbim bu yollarda eylemesin sağsalim
bebeğini alırsın inşallah kucağına ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN CANIM :amin:

@Melek Yüzlüm@

Allah yardımcımız olsun bende 3 gün yattım sitresi hala üzerimde inşallah sağlıcakla hepimiz kucağımıza alırız  :amin:

Çok geçmiş olsun Rabbim bebeğini ve seni korusun :amin:

CAN TANEM

Rabbim yardımcın olsun  :amin: :amin: :amin: bebeğini sağ salim kucağına alırsın inşallah  :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

rabbim yar we yardımcın olsun inş. cnm  :amin: :amin:

cok cok gecmiş olsun bebeğini saglıklı bi şekilde dünyaya getirirsin inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

DENİZGÖZLÜM81

geçmiş olsun canım benim kızlar hamilelik döneminde hiç ummadığınız şeyler olabiliyor bizim bir arkadaşda hamileliğin sonlarına doğru yürüyemez hale gelmişdi tekerlekli sandalyeyle geziyordu kız doktorlar psikolojik dedi ama doğumdan sonrada aynı devam etti herkez naz yapıyor sanmış fıkaram çok kötü zamanlar geçirdienson adanada bir doktora göründü o farketti kalca kemiğinde hamilelikden dolayı yumuşama olmuş yürüyememesi ondanmış şimdi kızı birbuçuk yaşını geçti kadın daha yavaş yavaş yürümeye başladı dikkat edin kendinize