miss gibi kokan,kokusu uzun süre kalıcı yumuşatıcı arıyorumm:)

Başlatan beynâ, 01 Mayıs , 2012, 20:38:29

« önceki - sonraki »

beynâ

önerileriniz neler kızlar? ben yumoş extra mavisini kullanıyorum,bu da hoş ama kalıcılığı ve kokusu daha iyi olan bi ürün kullandıysanız yazıverin bakalım ;)

tebdil-i yumuşatıcıda ferahlık vardır :ehi:

tweety0555

bıngo soft yanı beyaz olanı yada bım ın bulut unun beyaz olanı harıka kokuyor ıkısıde ...bana temzılıge gelen kadın ıstemıstı onlarsız perde yıkamam dıye :ehi: :ehi:bende alıstım onlara bıngo tercıh edıyorum yoksa bulut u alıyorum harıka kokuyorlar

beynâ

;D ;D ;D

özlemim bulutun mavisini kullanmıştım hoşuma gitmişti ama kalıcılığı çok yoktu yaf :-\ bingonun mavisini ve kırmızısını öneriyorlar ama yumoş extra maviyi kullandıktan sonra kullanıp memnun kalmışlar bilemedim :dontknow: uzun süre kalsın istiyorum o koku..çok mu şey istiyorum ::) ::)

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

mavişim80

bende biara cok bingoya dayanmıstım şimdi ondan vazgectim bosverin onu derim yumoş ekstrayı şiddetle öneririm koyu pembesini bayılıyorumm..mutlaka deneyin                 

♥ღвüşяαღ♥

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

yumoş ekstra pembe renk olanı kullanıyorum güzel kokuyor ama bende kalıcı olmadıklarından yakınıyorum böyle cekmeceleri acınca koku yayılsın ferah ferah istiyorum hiç öyle olmuyor reklamlardaki gibi :ehi: :ehi:

Balböceği

yaklaşık 3-4 ay önce yatak örtümü yıkadım

Sıvı deterjan kullanmıştım her sabah örtüyü orterken o kadar güzel kokuyor ki

Şahane ötesi  :love9: kalıcı kokusu var.

Yumusatici olarak vernel kullanıyorum hic bir b.ka yaramıyor  :cildir:

Çamaşırlar sert oluyor be koku ne yumuşatıyor :(  

xxcansuxx

eda bak doğrusun sıvı deterjanlar daha kalıcı kokulu...
omonun mavi sıvı deterjanını almıştım  koyu renklerde toz deterjan neyaz beyaz leke bırakıyor diye koyu renklerde kullanıyorum sadece... gerçekten kalıcı oluyo kokusu...

Balböceği

aynen Canan, bosyere para veriyoruz yumusaticiya  :-\

Eskiden vernel'in yumuşatıcısı koyuydu

Şimdiki aldıkların su gibi... Elimin ayarı yok

Bol bol koyuyorum ama yinede ise yaramıyor  :dontknow:  

xxcansuxx

vernel hiç kokmuyor  yumoş daha iyi geldi bana ama benim makinada da sorun var sanırım  :tongue3: :tongue3:
bebe deterjanı kullanıyorum buğlem için herkes bebek gibi kokuyor çamaşırları dimi diyor :honk: ben çamaşırları sererken bile o deterjan kokusunu alamıyorum  :dontknow: :dontknow:

Dilara Ebrar

bingo soft beyaz kullanıyorum.kokusu çok hoşuma gidiyor.ama çamaşırları katlayınca kokuyor sadece.çekmeceden alıp giyerken bile koku yok bencede  :tongue3: :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

efdalya

yumoş ekstranın kırmızısı var o çok güzel kokuyo ona taktım bu aralar :suclu:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kuzenımmm bulutun mavısınıı kullanıyo camasırlarından haftalarca gıtmıyo bende bulutun yeşilini denedim yok anacım kokmuyoo bu bıraz makınaylada  ılgılı bence asarken koku oluyo sonra yok katlarken bıle zor duyuyorum kokuyuu
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM